زوکربرگ زمین چگونه Facebook را باید تنظیم بیش از محتوای

مارک زوکربرگ صحبت می کند در دومین روز از 56 کنفرانس امنیتی مونیخ.

عکس: توبیاس Hase/زوما پرس

مونیخ— Facebook , Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ گفت: اجتماعی-رسانه های غول پیکر می افتد جایی بین یک روزنامه و یک شرکت مخابرات از نظر مسئولیت محتوا و باید تنظیم شود به عنوان چنین.

آقای زوکربرگ, صحبت کردن در مقابل دولت و مقامات امنیتی در سالانه کنفرانس امنیتی اینجا رد مقایسه بین تکنولوژی غول مانند خود و سنتی اخبار-رسانه ها که به طور معمول پاسخگو برای مطالب خود را. او گفت که مسئولیت devolves از داشتن ویراستاران در این رسانه ها به شدت درگیر در انتخاب و ویرایش مطالب.

های مختلف و مقایسه او گفت: خواهد بود شرکت های مخابراتی که نیست به طور کلی مسئول محتوا مانند ارتباطات صوتی و داده است که عبور از طریق شبکه خود را هر روز. “شما نمی خواهید به نگه داشتن یک telco مسئول چیزی مضر است که گفت: در یک خط تلفن,” او گفت:.

“من در واقع فکر می کنم که ما باید در جایی بین” او گفت:. او را توصیف به طور خاص چه نوع سیستم او فکر می کنند یا چه او خواهد بود مایل به حمایت از.

بزرگ شرکت های فن آوری—تحت حمله توسط تنظیم کننده در هر دو طرف اقیانوس اطلس—نقل مکان کرده اند برای به دست گرفتن ابتکار عمل در این بحث بیش از آنچه که مرتب کردن بر اساس چارچوب می توان بهترین محافظت از کاربران وقتی که می آید به طور بالقوه مضر محتوای اینترنت در حالی که همچنین جلوگیری از نقض آزادی بیان.

نظرات خود را می آیند پیش از سفر آقای زوکربرگ در هفته آینده به بروکسل که در آن او می رود به بحث و گفتگو با مقامات رسمی اتحادیه اروپا انواع مسائل قانونی. در اوایل این هفته Facebook منتشر شد گزیده ای از سخنرانی آقای زوکربرگ است که انتظار می رود به روز یکشنبه تایید کرد که Facebook آماده است تا به پرداخت مالیات بیشتر در اروپا است.

آقای زوکربرگ در نظرات در ماه مارس گذشته گفته به اعتقاد او شرکت های فن آوری مورد نیاز بیشتر قوانین و مقررات—و پس از مشخص چهار مناطق گسترده ای که بیش از او استقبال می نظارت دولت: انتخابات و گفتمان سیاسی; محتوای اعتدال; حفظ حریم خصوصی; و حمل داده ها.

دیگر غول تکنولوژی را به شدت خواستار مقررات بیش از حد. در ماه ژانویه سوندار پیچای, مدیر اجرایی گوگل, پدر و مادر الفبا Inc. ، به نام “معقول و مقررات” از اتحادیه اروپا بیش از هوش مصنوعی است. Airbnb, Inc. به نام اتحادیه اروپا را به اتهام یک منطقه ای سیستم برای ثبت نام میزبان که با استفاده از آن در صفحه اصلی وب سایت به اشتراک گذاری.

آقای زوکربرگ روز شنبه گفت او مشتاق برای دولت ها به سرب از نظر مقررات و شرکت هایی مانند او باید تعهد در ضمن برای ساخت “عملیاتی عضله قادر به فعالانه اجرای هر سیاست ها و مقررات هستند.”

نوشتن به جیمز Marson در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im