زوم شبات درایو-از طریق اعترافی: ایمان در طول coronavirus

دو هفته پیش جوامع مسلمان در سراسر نیویورک و نیوجرسی رنجدیده بیش از اینکه آیا یا نه به انصراف از نماز جمعه خدمات مذهبی مورد نیاز برای تمام بزرگسالان مردان مسلمان.

“به حالت تعلیق در نماز جمعه به تعلیق یک تعهد است که ساخته شده کاملا روشن در این کتاب کاملا جدی – شما تقریبا upending قانون خدا می گوید:” Selaedin Maksut.

هنوز هم در مسلمان کلام آقای Maksut و دیگران می گویند حفاظت از زندگی انسان میباشد و جانشین دیگر تعهدات مذهبی.

فقط دو هفته به یک بی سابقه ای در عصر اجتماعی فاصله و لغو تجمع جامعه بسیاری از ملت جوامع عبادت از جمله مساجد و کنیسه ها و سنت های دیگر از عبادت مجبور شده اند برای پیدا کردن جایگزین اشکال از تجمعات برای تجویز آداب و رسوم و عبادات.

در امریکا پرده نقش دار از سنت های مذهبی اکثریت قریب به اتفاق را تبدیل به فناوری از جمله تعاملی teleconferenced گردهمایی livestreamed خدمات و حتی از مد افتاده کنفرانس تلفنی.

“امید من و دعای من این است که مردم را دوباره به محراب در یک زمان هنگامی که آن را امن کنید و یک درک عمیق تر از آنچه در آن است که ما دریافت می گوید:” پدر کوری Bassett-erp pmi یک کشیش کاتولیک در چلمزفورد ماساچوست.

نیویورک

حتی اگر آن را یک بعد از ظهر آفتابی پدر کوری Bassett-erp pmi شوکه شده بود برای دیدن خط اتومبیل در پارکینگ سنت کلیسای مریم در چلمزفورد ماساچوست در حال انتظار برای شرکت در این محله که تا کنون درایو-از طریق اعترافی.

یک هفته زودتر و قبل از همه گیر طرح میتوانست به سنت های مذهبی از جوامع در سراسر جهان بسیاری مجبور به چشم پوشی فیزیکی گردهمایی برای نماز و عبادت به تازگی مقرر کشیش شنیده بود تنها یک اعتراف در غرفه در سنت مری پناهگاه.

به عنوان او نشسته در لباس سفید خود را رنگ و لعاب surplice بر روی یک صندلی احاطه شده توسط نارنجی مخروط ترافیک آقای Bassett-erp pmi ارائه شده سوگندی از آشتی به 17 درایو-از طریق توبه در بیش از دو ساعت است.

“هرگز در تمام روز من من همیشه فکر می کنم که من قادر خواهد بود برای جشن اولین هفته مقدس به عنوان یک کشیش می گوید:” آقای Bassett-erp pmi که مقرر شد در سال گذشته است و در حال حاضر محدود قائم مقام در چلمزفورد کاتولیک مشترک که شامل محله St. John the Evangelist. “هنگامی که روزهای پرهیز و روزه سریع آمد بر ما در روز چهارشنبه فوریه, ما تا به حال هیچ ایده که در دو یا سه هفته زمان ما می شود در یک Eucharistic سریع نیز هست.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

مانند بسیاری از مکان های عبادت در سراسر ایالات متحده دو کلیساهای کاتولیک رومی است که شامل این معنوی مشترک در قلمرو مذهبی اسقف اعظم بوستون را به حالت تعلیق فیزیکی تمام تجمعات از جمله جشن توده مرکزی عمل برای کاتولیک ها به اوج خود رسید با سوگندی از عشای ربانی.

و در حالی که مشترک است که به خوبی آماده به livestream خدمات و موعظه داشتن تا به حال در محل قوی گزینه های رسانه های اجتماعی برای کسانی که قادر به حضور در شخص آقای Bassett-erp pmi می گوید این فن آوری هستند جایگزین ضروری فیزیکی و تجسم شیوه های کاتولیک ،

“اما من این را به عنوان یک فرصت بزرگ را – هر چند یک مشکل” او همچنان ادامه دارد. یکی از اهداف روزه داری در طول لنت به کشف زندگی روزمره شادی را از طریق یک دوره از خود بازتاب و پرهیز.

“پس امید من و دعای من این است که مردم را دوباره به محراب در یک زمان هنگامی که آن را امن کنید و یک درک عمیق تر از آنچه در آن است که ما در حال دریافت,” او می گوید.

فقط دو هفته به یک بی سابقه ای در عصر اجتماعی فاصله و لغو تجمع جامعه بسیاری از ملت جوامع عبادت از جمله مساجد و کنیسه ها و سنت های دیگر از عبادت مجبور شده اند برای پیدا کردن جایگزین اشکال از تجمعات برای تجویز آداب و رسوم و عبادات.

در امریکا پرده نقش دار از سنت های مذهبی اکثریت قریب به اتفاق را تبدیل به فناوری از جمله تعاملی teleconferenced گردهمایی livestreamed خدمات و حتی از مد افتاده کنفرانس تلفنی.

اما برای بسیاری از شرایطی خاص فیزیکی مناسک و آداب و رسوم جامعه ارائه کرده اند عمیق دینی conundrums.

اگر آن را آنلاین است jumu کرده?

“به حالت تعلیق در نماز جمعه به تعلیق یک تعهد است که ساخته شده کاملا روشن در این کتاب کاملا جدی – شما تقریبا upending قانون خدا می گوید:” Selaedin Maksut یک پژوهشگر دینی و حقوق مدنی مدافع در نیوجرسی که برنامه ریزی شده بود به موعظه خطبه در جامعه مسلمان مرکز در پاراموس آخرین جمعه قبل از آن لغو شد.

دو هفته پیش به عنوان دامنه و شدت بیماری کروناویروس بود شروع به آشکار شدن در آمریکا و جوامع مسلمان در سراسر نیویورک و نیوجرسی شد “کشیدن مو” آقای Maksut می گوید که جامعه در تلاش برای تصمیم گیری در دوشنبه اینکه آیا یا نه به انصراف از نماز خدمات اولیه بعد از عبادت که مسلمانان تماس jumu کرده. آن است که یک مذهبی مورد نیاز برای تمام بزرگسالان مردان مسلمان.

“گفتگو بود, خوب, چگونه در مورد ما فقط باید خطبه در Facebook بنابراین هر کس می تواند با رعایت از خانه ؟” در ادامه آقای Maksut مدیر اجرایی فصل نیوجرسی شورای آمریکایی-اسلامی روابط. “اما دانشمندان خود را به جمعی عقیده است که این نمی خواهد واجد شرایط به عنوان jumu کرده. Jumu کرده است که در اصل یک جماعت چیزی. شما نمی توانید چک باکس و بگو: خوب امروز رفتم به jumu کرده چون من گوش به خطبه آنلاین.’ شما ممکن است گوش دادن در خانه, اما شما واقعا نمی شرکت در ضروری فیزیکی جمعی و تلاش گروهی.”

جمعه خدمات نیز بخشی از اجتماعی ریتم آمریکایی جوامع مسلمان یک زمان و مکان برای جمع آوری به بحث در مورد سیاست و کسب و کار و جنبه های دیگر زندگی است.

هنوز هم در مسلمان کلام آقای Maksut و دیگران می گویند حفاظت از زندگی انسان میباشد و جانشین دیگر تعهدات مذهبی.

“این وظیفه اخلاقی ما به عنوان مسلمانان است که ما تمام مراحل لازم برای حفاظت از خود و دیگران در اطراف ما از این بیماری وحشتناک گفت:” شورای فقه آمریکای شمالی در یک بیانیه مشترک با سازمان هایی از جمله Islamic Medical Association of North America و جامعه اسلامی آمریکای شمالی است. “شخصی تمایل به انجام واجب نماز در مسجد و یا انجام دیگر وظایف دینی می آید ثانویه برای حصول اطمینان از بهداشتی مشترک از جامعه بزرگتر.”

شبات از طریق زوم

جمعه گذشته محافظه کار کنیسه بث O r بث تورات در Clark, New Jersey, استقبال شبات به عنوان یک جماعت با استفاده از زوم. کانتور استیون استرن شروع این سرویس با آهنگ سنتی “Shalom Aleichem” و یا “صلح با شما باشد.”

“ما یک جماعت و مردم فقط تلاش برای بدست آوردن عادت کرده اند به این تکنولوژی می گوید:” آقای استرن که همچنین برنامه ریزی جلسات گروه بر روی پلت فرم برای بحث در مورد متون از تورات و تلمود. “اما ما امیدوار به ترکیب عناصر از خدمات همراه با فرصتی که در آن ما در واقع می تواند هر یک از دیگر و شنیدن هر یک از دیگر, پرسش و پاسخ به سوالات و واقعا در این راه اتصال و احساس بخشی از جامعه است.”

COVID-19 است در بسیاری از راه های محوری آستین نهفته کلامی سوال در مورد دین و ماهیت جامعه در عصر دیجیتال به استارک تسکین می گوید: Rev. پل دانشکده Raushenbush یک باپتیست وزیر که صرف بخش قابل توجهی از نزدیک به 25 سال به عنوان وزیر مقرر در جوامع آنلاین.

“من همیشه با این سوال که هنگامی که دو یا سه نفر از آنها جمع آوری آنلاین, مسیح وجود دارد ؟ و سپس اگر 10 یهودیان در زوم تماس است که یک minyanمی گوید:” آقای Raushenbush در حال حاضر مشاور ارشد امور عمومی و نوآوری در ادیان جوانان هسته ای است که پرورش ادیان همکاری در دانشگاه های ایالات متحده.

“حقیقت این است که ما در تماس با یک دیگر بیشتر به دلیل تکنولوژی از ما قبل از نه کمتر” او می گوید. “My Facebook page احساس می کند مانند نماز دایره و مردم در حال رسیدن به یک دیگر و مردم در حال نشان دادن به یکدیگر در جدید و بی سابقه ای در راه است که اجازه می دهد برای یک حس عمیق جامعه است.”

در این مجازی راک

یکشنبه گذشته آقای Raushenbush کمک کرد منجر به یک تجمع معنوی با استفاده از واقعیت مجازی محیط زیست Altspace. استفاده از آواتار در مجازی زمین چمن احاطه شده توسط تپه های افزایش طول ماه کامل مجازی وزیر led حدود دو دوجین مردم در هدایت 10 دقیقه مدیتیشن قبل از درخواست از آنها برای جمع آوری با او در یک سنگ بزرگ در وسط میدان.

او پرسید که چگونه آنها را نگه داشته و به عنوان بسیاری از کسانی که جمع شده بودند در پاسخ دیگران می تواند تقریبا در بیان احساسات خود را با VR نسخه از “شکلک.” به عنوان آواتار بودند صحبت دیگران بودند آزاد آبشار از دل که حباب در بالای سر خود به بیان ارتباط خود را به بلندگو کلمات.

“ما کمتر مهار آنلاین که بله می تواند بد می گوید:” آقای Raushenbush که زندگی در بروکلین. “اما آن را نیز می تواند خوب باشد. ما در واقع می توان گفت همه چیز به یک دیگر و نشان می دهد تا برای یکی دیگر از راه هایی است که می تواند عمیقا دوست داشتن و نشان دادن آسیب پذیری ما می شود و در حال حاضر به یکی دیگر در راه است که گاهی اوقات چهره به چهره جلسات انجام نمی دهد.”

در برخی از راه, چیزی مشابه اتفاق افتاده است در درایو-از طریق اعترافی در سنت مری پارکینگ.

“من تا به حال تعداد کمی از توبه به من بگویید – و از ما برای ارائه سوگندی این راه – به خاطر آنها گفت: آنها تا به حال شده است به دور از کلیسا برای مدتی اما آنها فکر می کردند این ممکن است کمتر تهدید آمیز متوسط که در آن برای دریافت سوگندی از آشتی می گوید:” آقای Bassett-erp pmi.

هنوز هم بسیاری از آنها اشتیاق برای زمانی که آنها می تواند تمدید عبادات است که مرکزی به ایمان است.

هر دو سنت مری و سنت جان مبلغ باز باقی می ماند برای افراد برای آمدن به دعا به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل CDC اجتماعی فاصله. و کشیش هنوز هم می گویند جرم و برکت عناصر عشای ربانی و سپس شریک خود – که پس از آن livestreamed.

اما یکی از کارکنان کمک به محراب منسوجات هفته گذشته و از او خواسته کشیش او را بدهد اگر او را مقدس ربانی به عنوان به خوبی.

“و آن را فقط شکست قلب من چون نمی توانستم چون ما مجاز به,” او می گوید. اما دقیقا این نوع از اشتیاق در طول زمان روزه و غیبت از فیزیکی و همدلی است که باعث می شود او امید که این بحران عبور می کند می تواند طلیعه چیزی بودن در یک زمان تجدید – فقط به عنوان فصل لنت نقطه اوج در شادی عید پاک.

“در پایان ما امیدواریم که این بحران می تواند همه ما را به یک ارتباط عمیق تر و درک سوگندی خوبان فهم ما از كتاب و ما شاد جشن مناجات” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im