زوم آسانسور پر فروش سال چشم انداز به عنوان Coronavirus افزایش تقاضا

زوم را در سه ماهه اول فروش بیش از دو برابر به عنوان کار از راه دور رسید.

عکس: Douglas R. کلیفورد/زوما پرس

زوم تصویری Communications , Inc. مطرح شده در آن سال چشم انداز پس از فروش آنها بیش از دو برابر در سه ماهه اول به عنوان یک افزایش کاربران کار از راه دور در طول coronavirus همه گیر تبدیل تصویری-برنامه چت به یکی از رفتن به ابزار برای مردم قرنطینه در خانه.

زوم در روز سه شنبه گزارش سه ماهه اول فروش $328.2 میلیون تا 169% از سال قبل شده و سود $27 میلیون. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند فروش $203.5 میلیون دلار و درآمد خالص از $3.2 میلیون دلار برای سه ماهه منتهی به مارس 30.

برای سن خوزه کالیفرنیا.-بر اساس زوم ویروس جدید شده است هر دو یک مزیت و بار. همه گیر شده است مطرح مشخصات شرکت بلکه در معرض امنیتی و ایمنی کاستی که نه ساله زوم در حال حاضر عجله به آدرس. افزایش محبوبیت قرار گرفته و به زوم در جنگ برای چه کسب و کار از راه دور سوراخ سوراخ شدن این شرکت در برابر مراتب بزرگتر از رقبای مانند Microsoft Corp.

“این COVID-19 بحران هدایت تقاضای بیشتر برای توزیع چهره به چهره و تعامل و همکاری با استفاده از زوم” رئیس اجرایی اریک یوان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است با اشاره به بیماری ناشی از ویروس است. “موارد استفاده به سرعت در حال رشد به عنوان مردم یکپارچه زوم به کار خود در یادگیری و زندگی شخصی.”

زوم گفت: تعداد آن پرسود ترین مشتریان دارای عقاید به 90 ٪ در مقایسه با سال پیش از آن. گسترده تر اندازه گیری از مشتریان و پرداخت آن با بیش از 10 نفر از کارکنان بیش از چهار برابر سال بیش از سال.

این بیماری همه گیر است و سوخت سرمایه گذار اشتها در زوم با سهام بیش از سه برابر این سال و بالا رفتن سهام به رکورد پنج شنبه قبل از این شرکت ارسال شده آخرین نتایج. سهام به پایان رسید که روز 1.9 درصد بالاتر بود و تا حدود 2 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از گزارش درآمد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه مورد نظر خود را ابزار همکاری به صورت دور کاری: تیم های شل, زوم یا چیز دیگری است ؟ چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

زوم گفت: خرید و فروش هستند به احتمال زیاد به ادامه پیشرفت و رسیدن به بین $495 میلیون و 500 میلیون دلار در سه ماهه جاری نیز با شکوه وال استریت پیش بینی. فروش برای سال کامل آن گفت: به احتمال زیاد حدود 1.78 میلیارد دلار به 1.8 میلیارد بازتاب تقاضا برای کار از راه دور. که در صدر شرکت مارس چشم انداز 905 میلیون دلار به $915 میلیون دلار صادر شده قبل از مقیاس همه گیر و تاثیر آن بر کسب و کار مشخص شد.

در میان آن رشد در محبوبیت زوم در ماه های اخیر نیز تا به حال به رقابت با موشکافی روابط خود را با چین است. محققان امنیتی کشف شده است که زوم شد ارسال برخی از اطلاعات تماس به چین حتی اگر تماس بودند در حال وقوع در جای دیگر. زوم گفت که یک اشتباه بود و که آن را به پایان رسید تمرین.

وزارت آموزش و پرورش نیز خواسته است دانشگاه تگزاس سیستم برای کسب اطلاعات در مورد هر قرارداد و یا هدیه از آقای یوان چینی متولد شهروند ایالات متحده است. این بخش به دنبال اطلاعات مربوط به مدرسه در ارتباط با چینی آزمایشگاه مقامات ایالات متحده در حال بررسی به عنوان یک منبع بالقوه از این بیماری همه گیر. این شرکت گفت: آقای یوان داده نشده است, و هر هدیه به دانشگاه تگزاس.

زوم گفت: در ماه گذشته که این برنامه برای باز کردن دفاتر مهندسی در ایالات متحده استخدام به عنوان بسیاری از 500 مهندسین در طول چند سال آینده در شیکاگو و پیتسبورگ. آن را در طول تاریخ انجام شده که اکثریت آن را کار مهندسی در چین اگر شرکت مهندسی رهبری مستقر در ایالات متحده آقای یوان در گفت و انجام بیش از عمل از روز خود را در Cisco Systems, Inc. متعلق به Webex که در آن او به عنوان یک مهندسی اجرایی قبل از خروج از در سال 2011 شروع به زوم.

شما باید زوم و یا FaceTime? چگونه در مورد یک Houseparty? در میان اجتماعی فاصله در فرد حوادث جایگزین شده اند پیکسل در یک صفحه نمایش. وال استریت ژورنال به نیکول Nguyen ارائه می دهد راهنمایی برای مرور جدید تصویری-چت واقعیت است. عکس: FaceTime

زوم در ماه آوریل نیز استخدام سابق Facebook , Inc. رئیس افسر امنیتی Alex Stamos به عنوان مشاور. ماه گذشته آن را منصوب سابق مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر به عنوان یک مدیر مستقل و به نام جاش S. Kallmer برای تبدیل شدن به سر آن از جامعه جهانی سیاست و روابط دولت. در نقش های قبلی آقای Kaller, یک تجارت, وکیل, شنبه در کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده است که scrutinizes روابط بین ایالات متحده شرکت ها و اشخاص در خارج از کشور بیش از امنیت ملی و نگرانی.

زوم نیز ممکن است ساخته شده خود را برای اولین بار کسب هنگامی که آن را خریداری و راه اندازی Keybase Inc. برای کمک به ساخت آن به پایان رسیده و قابلیت رمزگذاری برای ویدئو کنفرانس سرویس—یکی از ویژگی های این شرکت به دروغ ادعا کرد که آن را قبلا.

نوشتن به هارون Tilley در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>