فروش اره منبت کاری اره مویی پازل ‘انفجار’ گفت: رئیس یک پازل ساز لاروس Industries Inc.

عکس:
iStock

این یک هفته چشمگیر تنظیم برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ماندم, به در خانه و در حالی که یک ویروس کشنده خروشان در سراسر ایالات متحده وجود دارد کار جدید روال مراقبت از چالش ها و تنهایی. چه آنها را به تصویب زمان ؟

آنها دستور داد بیشتر کتاب های کودکان. آنها را تماشا خیلی بیشتر تلویزیون کابلی. آنها جستجو آنلاین برای کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و Clorox دستمال مرطوب. آنها برنامه های دانلود که به آنها اجازه معاشرت با دوستان یا تماشای غریبه ها بازی بازیهای رایانهای. آنها دوباره به تماشای 2017 “بی پدر” تصویری. حتی برخی از آنان خریداری شده از مد افتاده پازل برای فرار از صفحه نمایش خود را برای چند ساعت.

عادات محدود مصرف کننده ایالات متحده ارائه یک نگاه اولیه که در آن شبکه های اجتماعی, شرکت توسعه دهندگان نرم افزار و سرگرمی رسانه ها می تواند به نفع بسیاری از این تغییر اساسی در زندگی آمریکایی. یک روند است که قطع در تمام دسته بندی ها: نصب نیازهای خانه نشین کودکان است.

بسیاری از خانواده ها در حال تبدیل شدن به بچه های برنامه نویسی—کابل تلویزیون و همچنین خدمات جریان—برای حفظ آنهایی که کمی خود را اشغال کردند. والت دیزنی Co. منتشر شد “یخ زده 2” به دیزنی+ سرویس سه ماه قبل از آن برنامه ریزی شده بود. TeenNick تجربه 171% پرش در مشاهده در روز دوشنبه در مقایسه با هفته گذشته با توجه به اندازه گیری شرکت Samba تلویزیون.

والت دیزنی Co. منتشر شد “یخ زده 2” به آن دیزنی+ سرویس سه ماه قبل از آن برنامه ریزی شده بود انتظار می رود برای دیدار با تقاضا از خانه نشین بینندگان.

عکس: اورت مجموعه

‘کاترپیلار بسیار گرسنه” اریک کارل بود در میان بسیاری از کودکان عناوین در آمازون لیست پرفروش این هفته است.

عکس:
Alamy

کتاب و مطالعه ایدز برای کودکان و نوجوانان نیز تحت سلطه آمازون.com , Inc.’s بالا 100 فهرست پرفروش اثبات این که پدر و مادر از جان گذشته برای آموزش و همچنین سرگرم کردن کودکان خود را. یک نگاه ظهر در آمازون لیست در روز پنج شنبه متوجه شد که 74 عنوان شد و یا با تمرکز بر سرگرم کننده کودکان—از جمله اریک کارل “کاترپیلار بسیار گرسنه” و آلیس Schertle را در “آبی کوچک کامیون بهار”—و یا کمک به آنها در یادگیری مانند “تابستان مغز تلاش” از کارگر چاپ و نشر. دیگر عناوین ارائه علوم آزمایش های پیش دبستانی ریاضی و یادگیری الفبای.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه راهنمایی به شما برای به اشتراک گذاشتن در نگه داشتن خود را مشغول در خانه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

یکی تعجب آور توسعه بود که کابل خبر بینندگان پرورشی به عنوان آمریکایی ها سعی کردم به نگه دارید تا به سرعت در این بیماری همه گیر. وجود دارد و عمده سود در طول روز هنگامی که رتبه بندی به طور معمول کم است. سی ان ان شد تا 80 درصد در طول روز مشاهده فاکس نیوز شد تا 42 درصد و MSNBC شد تا 28 درصد با توجه به Samba تلویزیون.

حتی بزرگتر پرش در بینندگان رفت و به CNBC به عنوان بازار نقل مکان کرد و رو به پایین با 244 درصد افزایش در زمان روزانه را صرف تماشای شبکه های کسب و کار در این هفته در مقایسه با یک سال پیش با توجه به Samba تلویزیون.

آمریکایی ها نوظهور انزوا ارائه غیر منتظره افزایش به Houseparty تصویری-چت نرم افزار طراحی شده برای معاشرت است که آن را قادر می سازد کاربران برای جمع آوری بر روی صفحه نمایش تلفن خود را به عنوان اگر در یک اتاق خوابگاه. تا هفته گذشته رشد چهار ساله برنامه به دست آورد “Fortnite” حماسه ساز بازی در ماه ژوئن گذشته شده بود, مسطح, با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت Apptopia. شروع مارس 11 محبوبیت خود رسید. در آمریکا و در کل در مارس 13 شد 42 درصد بالاتر از روز قبل.

مایکل فراری مستقل آنلاین-جستجو مشاور در Ambler Pa. معمولی کاربر جدید. “ما فقط کشف @houseparty برنامه” او توییتی در روز دوشنبه. او و همسرش که هر دو کار از خانه مرتب خود را برای 5 سال به اتصال با دوستان از مدرسه. آنها “اجازه دهید آنها را همه فریاد در هر یک از دیگر,” او گفت:. “این ممکن است نزدیک ترین چیزی که ما به یک صلح آمیز محیط کار برای مدتی.”

پس از دانلود برنامه دوشنبه او گفته است: “در آن یک یا دو بار در روز به طور متوسط حدود 45 تا 60 دقیقه در هر جلسه. خانم فراری و دیگر بچه 5 ساله کلاس در حال برنامه ریزی برای استفاده از این برنامه برای مبارزه با خود تب کابین.

آمریکایی ها نوظهور انزوا ارائه شده افزایش Houseparty تصویری-برنامه چت است که آن اجازه می دهد تا کاربران برای جمع آوری بر روی صفحه نمایش تلفن خود را به عنوان اگر در یک اتاق خوابگاه.

عکس:
Houseparty

چت گروهی طراحی شده برای کسب و کار و همچنین پر کردن به عنوان گسترش این رمان coronavirus اجباری کارکنان به محل کار از راه دور. Microsoft Corp. گفت: آن تیم در محل کار همکاری تابع ballooned به 44 میلیون کاربر روزانه تا 12 میلیون در هفته گذشته.

یک کنفرانس ویدئویی ابزار توسعه یافته توسط زوم تصویری Communications , Inc. بود بیشترین دانلود ها نرم افزار از عمده برنامه فروشگاه در ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه با حدود 275,000 محبوبیت با توجه به سنسور برج.

زمانی که کار نمی کند, ابتلا به اخبار و یا مراقبت از فرزندان خود آمریکایی ها تبدیل به Amazon.com برای جستجوی آنلاین از کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست و Clorox دستمال مرطوب با توجه به بالا سه نفر از 1000 جستجو در آمازون بین 8 مارس و 14 مارس ، آنها همچنین جستجو برای راه حل به زمان درک کمبود عرضه. برای مثال شماره 10 بود “ژل آلوئه ورا” ظاهرا از آنجا که مردم در حال تلاش برای ساخت ضد عفونی کننده دست با آن است.

بسیاری از حواس او را پرت از له شدن از شر مربوط به تحولات پدید آمده در طول هفته گذشته. Verizon Communications , Inc. گفت: videogame بازی افزایش 75% طی ساعت اوج استفاده از اینترنت از یک هفته قبل در سراسر دستگاه های مانند تلفن های همراه و کامپیوتر و کنسول ها. درآمد حاصل از Tencent به برگزاری با مسئولیت محدود. ‘s موبایل بازی نبرد “PUBG موبایل” افزایش 57 درصد در ایالات متحده در هفتۀ منتهی به مارس 15 در مقایسه با قبل هفته با توجه به سنسور برج Inc.

بسیاری از چک کردن جریان برنامه برای اولین بار. موبایل-دستگاه محبوبیت از آمازون, حرکت یا کشش ناگهانی که ویژگی های عمده پخش زنده از مردم بازی ویدئی افزایش 29 درصد در ایالات متحده بین سال پایان دادن به 8 مارس و آوریل 15, با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت است. HBO در حال حاضر که شروع پخش فصل سوم آن علم-داستان سریال “Westworld” در یکشنبه, تولید دوم-بالاترین افزایش در محبوبیت در طول دوره با 26 درصد افزایش حسگر برج گفت.

یکی دیگر از محبوب انحراف شد آنلاین ویدئو های خدمات Infinite بود که بالا نرم افزار تلفن همراه دریافت شده در طول هفته پایان مارس 15. یک کاربر جدید Chloé Marcano, a 30-year-old نیروی انسانی-آژانس همکاران در دالاس. او قبلا فکر می کردم از Infinite به عنوان کودکان نرم افزار و نمی خواهید آن را دانلود و آن را با وجود فشار از دوستان و همکاران زیرا او نمی “نیاز به یک برنامه دیگر برای منحرف کردن من در طول روز,” او گفت:. اما در حال حاضر که دفتر او بسته است و او را به ماندن در خانه او تبدیل به وسواس با Infinite.

“من در یک مارپیچ,” او گفت:. “من در آن گذشته 12 ساعت قاه خندیدن.”

مردم تبدیل به یوتیوب برای کمک به خانواده, سرگرمی. روزانه به طور متوسط نمایش از ویدئوها با کلمات “طبخ با من” در این عنوان بیش از دو برابر در طول دو هفته اول ماه مارس در مقایسه با همین زمان در سال گذشته یوتیوب سخنگوی گفت. بینندگان از “با من” ویدئوها در موضوعاتی مانند تناسب اندام, نقشه کشی, تهیه و مراقبه نیز افزایش یافته است به طور قابل توجهی در طول این زمان, او گفت:. یوتیوب نرم افزار موبایل شد و در جایگاه سوم پرفروش برنامه در ایالات متحده در هفتۀ منتهی به مارس 15, با توجه به سنسور برج Inc.

یکی از یوتیوب مورد علاقه که دریافت جدید توجه هفته گذشته بود و در سال 2017 “بی پدر” و تصویری که ارائه نشاط, نگاهی به خطرات کار از خانه. آن جذب بیش از 200 ، 000 نمایش در این هفته تا کمتر از 24,000 انداز یک ماه پیش با توجه به داده ها از یوتیوب.

بینندگان دوباره کشف 2017 “بی پدر” و تصویری که ارائه نشاط, نگاهی به خطرات کار از خانه. آن جذب بیش از 200 ، 000 یوتیوب نمایش ها این هفته است.

“حدس می زنم ما می توانیم همه مربوط در حال حاضر. :)” این سخنگوی نوشت: در یک ایمیل.

برای لورا اتوود که زندگی در خارج از پنساکولا فلوریدا., صرف زمان بیشتری را در داخل خانه اجازه خواهد داد که او و شوهرش به گرفتن بر روی سرگرمی است که تحت فشار قرار دادند به پشت رایتر قبل از جمله دیزنی+ کرایه مانند “داستان اسباب بازی” و فیلم “کاپیتان مارول.” خانم اتوود گفت: او قصد دارد برای تماشای گذشته چندین جنگ ستارگان, فیلم, او و بعد فورا رفت واز به حال به عنوان به خوبی به عنوان “ازدواج داستان” و “Outlander” در Netflix بکشد. زن و شوهر نیز برنامه ریزی به صرف وقت خود را در جریان پخت و پز, موسیقی و تمرین کلاس, او گفت:.

بدون هر گونه دیگر زنده ورزشی در دسترس 50 ساله برایان سانگر از Montclair, N. J. رفته به یوتیوب و کابل ورزشی شبکه برای پیدا کردن گذشته بسکتبال کالج matchups و کلاسیک متس نیویورک و نیویورک غول های بازی. “همسر من گفت که او دوست دارد این بهتر چون من دیگر فریاد در تلویزیون بیش بد بازی می کند و یا از دست دادن” او گفت:. “همه من در حال خوب بازی برنده است.”

آخر هفته گذشته او رفت و دوردست غرق خود را در پاکستان زندگی می کنند سوپر لیگ مسابقات کریکت—در حالی که به طور همزمان به تماشای فیلم های یوتیوب در مورد قوانین بازی. “من نمی تواند به یاد داشته باشید نمرات و یا بازیکنان نام” گفت: آقای سانگر “اما این نوع از سرگرم کننده یادگیری یک ورزش جدید.”

مردم نه تنها تبدیل به دیجیتال حواس او را پرت. فروش از سازمان تنظیم مقررات-Z-هنر لوازم هنری و کداک اره منبت کاری اره مویی پازل “انفجار” گفت: لارنس روزن رئیس لاروس Industries LLC. در Walmart , Inc., فروش از سازمان تنظیم مقررات-Z-هنر مداد رنگی نشانگر و مداد رنگی باید دو برابر این هفته بیش از گذشته در حالی که فروش هنر کیت بیشتر از 70 ٪ است.

آقای روزن گفت: افزایش تولید از اره منبت کاری اره مویی پازل در یک جدید جکسونویل فلوریدا. کارخانه به نگه دارید تا با سفارشات. تقاضا یادآور چه چیزی کسب و کار خانواده او با تجربه در طول رکود بزرگ زمانی که پازل فروخته شد در گوشه و کنار خیابان. “آنها همه اقلام کلیدی برای حفظ خانواده شلوغ در شرایط کنونی” آقای روزن گفت: در مصاحبه روز شنبه.

جالوت Games LLC, که باعث می شود بچه ها بازی مانند “پاپ خوک” و استراتژی مانند “دنباله” یکی دیگر از ذینفع. مریم Higbe مدیر بازاریابی برای هلند مبتنی بر شرکت گفت که تقریبا 90 درصد از محصولات افزایش یافته و از آخرین هفته از ماه فوریه است.

یکی از غیر منتظره standout: “ویروس” یک جالوت-ساخته شده از کارت بازی بشود نسبت به کودکان هشت سال سن و مسن تر. فروش را افزایش 300% در هفته های اخیر. “ما عصبی در مورد داشتن یک محصول به نام ویروس در قفسه” خانم Higbe گفت. “مردم خیلی به پای چوبه دار طنز است.”

Sarah E. Needleman, بتسی موریس پل Ziobro لیلیان ریزو جفری A. تراختنبرگ هارون Tilley, کریستوفر میمس

اصلاحات & Amplifications
یک سال 2017 “بی پدر” ویدئو جذب بیش از 200 ، 000 بازدید این هفته. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام کرد که با دریافت حدود 100000 نمایش.

یک سال 2017 “بی پدر” ویدئو جذب بیش از 200 ، 000 بازدید این هفته. “زوم CNBC و اره منبت کاری اره مویی پازل: چگونه آمریکا بسته در خانواده ها هزینه های خود را روز” در 7:26 p. m. و در 21 مارس به اشتباه اعلام کرد که با دریافت حدود 100,000 نمایش در 19 بند. (21 مارس سال 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im