Zamilooni! daithrooni !

علي Mernissi, بنیانگذار فمینیسم اسلامی یک بار نوشت: در کتاب ‘حجاب و نر نخبگان” است که اگر حقوق زنان یک مشکل برای برخی از مردان و نخبگان آن است و نه به دلیل قرآن و نه قرآن و نه سنت اسلامی اما به سادگی از آنجا که این حقوق در درگیری مستقیم با نر نخبگان. نخبگان جناح در تلاش است تا ما را متقاعد کند که خود را egotistic بسیار ذهنی و متوسط از نظر فرهنگ و جامعه مقدس, اساس,” او اضافه شده است. “اما اگر یک چیز وجود دارد که زنان و مردان از اواخر قرن 20 که آگاهی و لذت بردن از تاریخ را می توان با اطمینان از آن است که اسلام نه فرستاده از بهشت به پرورش خودپسندی و حد وسط است.این نوشتن از یک قهرمان جامعه شناس و درهم فعال الهام بخش من برای نوشتن یک وبلاگ در روز.

Once upon a time in خشک زمین سعودی در زمان Jahiliya انتظار حادثه اتفاق افتاده همه از ناگهانی

او پا در داخل خانه اش تنفس به شدت لرزان با اضطراب است. فرشته ای آمد با کلمات از خدا چیز هنوز مشخص نیست. درخواست او را به عنوان خوانده شده, اما او نمی تواند جزئیات لرزش درون قلب خود ادامه داد. گیج از آنچه تا به حال رخ داده است. او گفت: “Zamilooni, Zamilooni, Dathirooni, Dathirooni, (پاکت مرا در آغوش من) توانا کار آمده است و قبل از من به تو نیاز دارم در اینجا با من کنار من”. شوهر درخواست همسرش برای او پوشش و ارائه او قدرت را به طوری که آنها می تواند هر دو صورت یک کار دشوار به عنوان یک تیم. او تا به حال هرگز دیده می شود او خیلی مضطرب به او وجود دارد که بعد. او آرامش او را و او را تنگ او هرگز شک و یا قضاوت او و نیت خود را در واقع او تعقیب او تمام شک و تردید و ترس به دور از ضرب و شتم آنها را به گرد و غبار. او قربانی تمام ثروت او و همه چیز او تا به حال از او قدرتمند ترین و ثروتمندترین بانوی زمان خود را برای علت نجیب که در آن او و اعتقاد متقابل, علت صلح و همزیستی با هماهنگی و اعتقاد به این جهان یک خانواده است. آن زن پس از آن است که زنان در حال حاضر است.

قرن ها تا به حال گذشت زمان تغییر کرده زمین از کریشنا و خواجه مورد نیاز Biwi خدیجه از همه بیشتر به این دلیل که بار دریافت ناهموار و دشمنان شد crueller. در سرمایه در بانک ها از رودخانه Yamuna به رهبر زنان ایستاده بود کنار بشریت در برابر بی عدالتی توسط نشسته بودن رو به همه خشونت از آب و هوا و جنایات دولت از آخرین 82 روز.

زنان از شاهین باغ ها نه تنها همسران و دختران خواهر و یا مادران آنها قوی هستند بیان امان ، شجاع و بی پروا تحصیل کرده و مستقل زنان از دوران مدرن به عنوان آنها انجام میراث اولین زن از اسلام که قدرت بشریت و بدون هر گونه ابهام. این شاهین باغ است که یک جریان مستمر در تظاهرات مسالمت آمیز به رهبری توسط زنان آغاز شد که در پاسخ به عبور از تابعیت (متمم) قانون (کا) در هر دو مجلس پارلمان در 11 دسامبر 2019 و متعاقب آن مداخله پلیس در برابر دانش آموزان بودند در مخالفت با متمم قانون اساسی.معترضان آشفته نه تنها در برابر تابعیت مسائل کا ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR) بلکه در برابر خشونت پلیس افزایش هزینه کالا و افزایش بیکاری و فقر و برای ایمنی.

زمان آن است که این زنان در روز 8 مارس سال 2020 کشور باید ایستاده و ادای احترام به زنان از شاهین باغ با تشکر آنها را به صورت نشسته بودن برای نجات دموکراسی و حق وجود دارد .با تشکر از شما شاهین باغ بودن Zamilooni و Dathirooni.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im