مسلما یکی از بزرگترین نویسندگان از نسل Zadie اسمیت منتشر کرده است پنج رمان به عنوان به خوبی به عنوان دو مجموعه از مقالات. او متصلب لیست جوایز و جمع آوری انبوهی از طرفداران در طول راه. او آخرین تلاش های “گرند یونیون” که اولین کتاب از داستان های کوتاه.

توسط آن بسیار تعریف مجموعه ای از داستان را ارائه انواع اما اسمیت طول می کشد و این وعده را به یک سطح جدید. 19 قصه از “Grand Union” را تشکیل می دهند قابل ملاحظه ای مجموعه متنوع است. نوشته شده در طیف وسیعی از سبک های داستان های او ضبط پیچیدگی های زندگی معاصر از طریق تأمین کنند. این همه در اینجا – اکتشافات از نژاد و طبقه و جنسیت نقش و تفاوت نسل و بی شمار از مباحث سیاسی.

و او به بررسی آن از دیدگاه یک اندازه و متنوع مجموعه ای از ژانرها از جمله فانتزی و خاطرات. هنگامی که در پایان یک داستان و چرخش صفحه برای شروع یکی دیگر از خواننده هرگز مطمئن شوید که چه بعدی خواهد آمد. هنوز اسمیت به ارمغان می آورد قدرت شرح و دقیق مشاهدات برای هر ورودی به طرز ماهرانه ای در تغییر زبان و نحو برای مطابقت با چشم انداز. استعداد است که جذب او زیر وفادار است بر روی صفحه نمایش کامل در “Grand Union.”

برخی از داستان آشنا خواهد بود برای خوانندگان. هشت منتشر شده است قبل از اینکه بیشتر در نیویورکر اما 11 از قطعات جدید به این مجموعه و نیز در میان بهترین حالت آن است.

در “رودخانه تنبل” اسمیت به کنکاش استعاره برای نشان دادن اینرسی ممتاز زندگی مردم است. راوی انگلیس و توریستی در جنوب اسپانیا rambles در مورد آب جاذبه در رفت و آمد مکرر یک به طور مداوم در حال حرکت جریان است که حامل هر کس رو به جلو با هیچ تلاش لازم است. رودخانه البته جریان در یک دایره هرگز واقعا در هر نقطه. این ارائه می دهد یک توهم حرکت. “ما در حال رفتن با جریان'” راوی می گوید.

هر یک از این داستان ها در “Grand Union” شامل اندازه گیری خود, انعکاس, اما آن عنصر است بیشتر مشهود در “مسدود شده است.” برای بافت اسمیت اولین رمان خود را نوشت “سفید دندان” در حالی که او هنوز یک دانش آموز کالج در دانشگاه کمبریج. این کتاب به سرعت پرفروش شد و بعدها با اقتباس از تلویزیون است. در حالی که او با تجربه باور نکردنی موفقیت اولیه اسمیت به اشتراک گذاشته شده در مصاحبه های که تجربه نیز مجموعه خود را برای قریب به اتفاق شک به خود. چگونه می تواند او احتمالا تکرار آن موفقیت است ؟ پاسخ او را برای مدتی به نوشتن هیچ چیز – و یا حداقل در پایان هیچ چیز نیست. در عوض او یک سگ است. به عنوان این تجربه نقش را برای راوی از “مسدود” رسیدگی به “عزیز باتلر” است به اندازه کافی برای پر کردن این روز را صرف هل دادن از طریق خلاق استاز. اما در دست کسی که با اسمیت استعداد حتی فعالیت دنیوی از راه رفتن یک سگ تبدیل به یک گنج از مشاهده و بازتاب.

این می رود بدون گفت که هر داستان تجدید نظر به هر خواننده. اسمیت خلوص است unapologetic. او توصیف می توان صریح و روشن در راه است که برخی از خوانندگان ممکن است توهین آمیز است. انتخاب خود را در این منطقه نیست بلاعوض اما او شامل توصیفاتی از برخی از جنبه های شدیدتر و او پس unflinchingly.

این حال گفت: زمانی که یک خواننده در می یابد داستان که طنین انداز – که به نظر می رسد آشنا زیرا آنها گرفتن جنبه های زندگی معاصر و یا بیان یک تجربه است که نشان می دهد که مردم بیشتر مشترک از آن گاهی اوقات به نظر می رسد – اسمیت داستان به نظر می رسد طلایی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de