شما به اشتراک گذاشته ام Netflix بکشد خود را رمز عبور خود را با تمام اعضای خانواده. در حال حاضر شما نمی توانید به تماشای Netflix بکشد.

Satele آبجو به پایان رسید یک روز خسته کننده از کار هنگامی که او تلاش برای ورود به Netflix حساب او با خانواده اش. یک پیام ظاهر بر روی صفحه نمایش خود را به او گفتن او نمی تواند تماشای “Breaking Bad” به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم با استفاده از حساب در یک زمان.

“من مانند” چگونه وجود دارد بیش از حد بسیاری از کاربران؟’ گفت: “آقای آبجو 28 سال تولید موسیقی در کلمبوس, اوهایو. سپس او متوجه شد که خانواده اش به ماندن در خانه با کمی به کار اما جریان فیلم و نشان می دهد.

همانطور که مردم به صرف زمان بیشتری را در خانه و در میان coronavirus محدودیت های بسیاری از آنها در حال تبدیل شدن به جریان خدمات مانند Netflix و Hulu و HBO در حال حاضر بیشتر از همیشه. مشکل این است که بنابراین خانواده و دوستان خود. اگر چه این خدمات به مردم اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن حساب آنها محل محدودیتی برای چگونه بسیاری از دستگاه ها می توانید جریان در یک بار تکان دهنده تنش میان عزیزان.

نوبت من است!

آقای شیر گفت: او خواهر خود را که پسر جوان به تماشای Netflix بکشد سری متحرک در اواخر بعد از ظهر و توصیه می شود از راه های دیگر این پسر می تواند صرف زمان خود مانند خواندن یک کتاب به مادر خود و یا رنگ آمیزی.

“آیا او می تواند چیزی دیگری است؟” آقای آبجو به یاد می آورد گفتن خواهر خود را. “آیا او باید مدرسه را در کامپیوتر؟”

زمانی که او قادر نیست برای دسترسی به حساب خانواده آقای شیر گفت: او به پایان می رسد تا به تماشای ویدئوها در یوتیوب به تصویب زمان. او گفت که او علاقه مند نیست و در اشتراک Netflix بکشد حساب خود را به دلیل پدر و مادر خود اجازه می دهد او را به استفاده از آنها.

یک صحنه از فصل 5 ‘Breaking Bad.’

عکس: AMC/اورت مجموعه

فاطمه Akoob 27 ساله دانشجو در شهر دوربان آفریقای جنوبی گفت: خانواده واتساپ گروه شده است pinging با پیام از اعضای مسدود شده و از تماشای Netflix بکشد. مشكل این است که برادر او می دهد رمز عبور “به معنای واقعی کلمه همه” او گفت:.

“من فکر می کنم من عموزاده من عمه, خاله من,” خانم Akoob گفت که متهمان آنها به نوبه خود در گذشت این رمز عبور به خانواده و دوستان خود. “همین دلیل است که آن را بدست یک کمی دیوانه در حال حاضر.”

او به تازگی متوجه شدند او گفت که Netflix فرستاده او برادر یک ایمیل به پرچم که کسی با دسترسی به حساب خانواده به عنوان دور به عنوان دبی. هنگامی که او مواجه برادر او اعتراف کرد که در یک پرواز بین المللی او تبدیل شده بود دوستانه با مسافر کنار او نشسته و به اشتراک گذاشته شده رمز عبور به عنوان یک نوع ژست, او گفت:.

“من مثل هیچ, هیچ, شخص, آنچه شما انجام می دهند!” به گفته خانم Akoob.

ما چگونه موفق در طول Coronavirus

  • ببینید همه از coronavirus یک-heds

پس از لابی شدید از دیگران در خانواده خانم Akoob برادر به تازگی تغییر رمز عبور برای محدود کردن که می توانید تماشا کنید.

Netflix اجازه می دهد تا جریان در دو دستگاه در همان زمان در استاندارد آن طرح که هزینه $12.99 قیمت یک ماه در آمریکا و چهار دستگاه در آن حق بیمه طرح در $15.99. (یک طرح برای یک صفحه نمایش است $8.99 در ماه است.) این شرکت لحاظ می گویند استفاده از خدمات آن باید با افراد فراتر از مشترک خانواده است. اما رمز-های حاکم است.

یک سوم از مشترکان به خدمات مانند Netflix به اشتراک گذاری رمز عبور خود را با کسی خارج از خانواده خود را با توجه به ماه فوریه بررسی 2,235 مشترکین توسط Magid یک بازار-شرکت تحقیقاتی.

در ماه اکتبر Netflix ارشد محصول افسر گرگ پطرس گفت: این شرکت نظارت رمز-های اما “هیچ طرح های بزرگ را اعلام کند” در رابطه با آن است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما به یک “بیش از حد بسیاری از کاربران در” مشکل با اشتراک Netflix? چگونه می توانم به شما به اشتراک گذاشتن زمان فضاي? پیوستن به مکالمه زیر.

Netflix بکشد, سخنگوی گفت: در ماه گذشته: “ما باید همیشه اجازه اعضای همان خانواده به اشتراک Netflix بکشد—و ایجاد گارد ریل برای جلوگیری از سوء استفاده است.”

Netflix اضافه شده نزدیک به 16 میلیون مشترک در سراسر جهان در سه ماهه اول.

HBO و Hulu نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

اندرو خرگوش معاون ارشد رئیس جمهور از Magid گفت: جریان شرکت ها ممکن است به نفع اگر مشترکان کشف کنند که به اشتراک گذاری رمزهای عبور معنی است که آنها همیشه نمی توانید به تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد زمانی که آنها می خواهند به.

“ما باید به عقب نگاه کنید و ببینید اگر این را به برخی از درجه خفه رمز-های بلند مدت,” او گفت:.

احتمال دیگر آقای خرگوش گفت: این است که cooped تا مصرف کنندگان که در حال حاضر به تماشای تمام مطالب است که تجدید نظر به آنها را بر روی یک پلت فرم می تواند قرض گرفتن و عبور از دوستان که اشتراک به دیگر خدمات جریان. “مردم در حال اجرا را از محتوا” او گفت:.

خواهد هاردی یک 26 ساله از طرفداران Netflix بکشد “اوزارک” بوده است تلاش برای به دست آوردن خود را حل کنند. او گاهی اوقات تماس با دیگر اعضای خانواده خود به بررسی چه مدت آنها انتظار می رود به تماشا و اگر چیز دیگری می تواند آنها را انجام می دهند. “آن بستگی دارد چقدر بد من می خواهم به تماشای آن,” او گفت:.

در فصل سوم از ” اوزارک.’

عکس: استیو DIETL/NETFLIX

آقای هاردی که در شیکاگو زندگی می کند به اشتراک گذاشته که رمز عبور خود را با دوست دختر و یک دوست قبل از این ویروس مرتبط مستند. در آن زمان او گفت که او نمی دانست که وجود محدودیت در تعداد کاربران است که می تواند در همان زمان.

برخی از صاحبان حساب باید تصمیم به پاکسازی رایگان-سواران. Yesenia لوپز Duran 22 ساله اخیر فارغ التحصیل در سانتا کروز کالیفرنیا می پردازد برای Netflix بکشد حساب که مادر و برادر بزرگتر او نیز استفاده کنید. وقتی که او این پیام را در مورد بیش از حد بسیاری از مردم جریان او مشکوک برادرش دوست دختر سابق نیز ، او تا به حال فکر تا زمانی که آن را تبدیل به یک مشکل در طول مستند. “این واقعا تحت تاثیر قرار دهد و پس از آن زمانی که آن را به من بود ‘آه زمان برای رفتن.’ “او تغییر رمز عبور.

هنگامی که دوست دختر سابق رسیده در مورد حساب خانم Duran به او گفت که او تا به حال به پایان رسید اشتراک. “من نمی دانم که چگونه به او بگویم من اساسا لگد او گفت:” خانم Duran.

کسانی که در حال لگد کردن گاهی هیچ چاره ای اما در نهایت به دریافت اشتراک خود را. Tahmeena Carawan 23 سال صاحب یک آژانس بازاریابی در آفریقای جنوبی گفت که او تا به حال شده است به تماشای “نارنجی سیاه جدید” شوهرش برادر دختر عمو Netflix بکشد حساب پس از او رمز عبور از او برادر در قانون است.

سپس حدود یک ماه پیش او نمی تواند جریان خود را نشان می دهد به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از مردم به تماشای. چندی پس از آن رمز عبور او از شوهرش برادر دختر عمو کار متوقف شد—او گمان او آن را تغییر.

روز بعد او و همسرش خریداری شده خود را Netflix بکشد حساب.

نوشتن به جان Emont در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>