خود را پرنیان جذب قبیله خود را

شما یک آهنربا!!! هنگامی که شما متوجه است که هر آنچه که شما در حال طنین انداز با آنچه جذب واقعیت خود را, شما خواهد شد امیدوارم تغییر راه شما ارتعاش. گفته شده است که “misery loves company” و کسانی که در عادت ناله در مورد زندگی, مردم, شرایط, سیاست و غیره همیشه پیدا کردن یک گروه آماده که خوشحال به زمین و اضافه کردن و یا تقویت ناله و عجیب مقاوم به اجرای هر نوع تغییر مثبت است. وجود دارد عجیب و غریب راحتی در دانستن است که هر کس در اطراف شما نیز در همان قایق, مهم نیست چقدر منفی و غم انگیز آن است که یک حس جمعی و وحدت مشترک ترحم. از سوی دیگر وجود دارد کاملا متفاوت دانه و کرنش از افرادی که خوش ابدی است که همیشه به دنبال یک پوشش نقره با هیجان در انتظار آغازی جدید باز به معجزه و تغییر و همیشه آماده برای ایجاد یک لحظه شاد. آنها گزاف گویی همراه با درخشنده, انرژی مثبت زیادی به تحقیر و تحریک دیگر بسیاری که انتخاب خود را به راحتی با خود سودا هماهنگ با تشریح همه چیز “جعلی پرمدعا و سطحی” غمگین خیلی احساس گیجی توسط سرزندگی از مبارک و بسیاری شبیه به تفرقه سیاست در نهایت به ایجاد گروه برای تقویت و اعتبار مناسب به احساس راه آنها است. نکته این است که چگونه آن را واقعا در خدمت شما برای اقامت ناراضی? این که آیا شما آن را نسبت به مستند یا نه به اتخاذ منفی خم از ذهن است یک انتخاب آگاهانه شما را ساخته اند. آن را نه خود خدمت آن خود شکست چون شما را جذب خواهد شبیه دیگران مانند پروانه به یک شعله و تمام است که خود را باور نکردنی انرژی و افکار را به معرض, بیشتر از آن! به یک زندگی مثبت, شما نیاز به یک نگرش مثبت و به یک نگرش مثبت شما نیاز به افکار مثبت. برای تغییر از منفی بی حالی به فعال مثبت آن شروع می شود با یک تصمیم ساده به گام اول. به سادگی ممنوعیت هر فکر و پاسخ خودکار است که در بدبینانه غمگین منفی و یا کسل کننده است. اگر کسی ساطع می کند یک فکر منفی در مورد هر چیزی می گویند “خوب! پس چه می تواند ما را تغییر دهد؟”. شاید شما نمی خواهد پیدا کردن تمام پاسخ حق دور, اما این واقعیت است که شما شروع به فکر کردن متفاوت خواهد شد و اثر تغییرات آن شروع خواهد شد شما را در مسیر مثبت. آگاه از هر پاسخ شما مشروط به, و کار در ساخت آن بیشتر از یک مثبت. با برخی از زمان و برخی از تلاش شما متوجه خواهد شد و نه فقط احساسات خود را, اما واقعیت خود را بازنشانی به یک زندگی است که معنی دار و پویا است. بیشتر بنابراین شما را پیدا خواهد کرد که خود را پرنیان جذب قبیله خود را و اگر آن را به معنی تغییر کسانی که در اطراف شما و یا جذب افراد جدید که مطابقت با انرژی مثبت خود را تغییر شما تنها به کمک دیگر زندگی بهتر نیز هست.

1. همه ما در مقابله با شیاطین ما و من درک می کنم که ما در حال زندگی در زمان های دشوار است. اما من در تلاش برای پیدا مبارک, مثبت, بچه ها که به دنبال به جلو به روابط معنی دار. آنهایی که من مورخ باید از همه چیز به طور ناگهانی اساسی با استناد به علائم افسردگی است. من آرزو می کنم به وجود داشته باشد برای مردم دیگر و من سعی کنید به نوبه خود چیزهایی در اطراف. اما من شروع به فکر می کنم که آن را به من است که یا انتخاب چنین بچه ها و یا آوردن از سمت تاریک در آنها است. این همه تحت تاثیر من در چنین راهی که من پیدا غمگین منفی مردم ميباشد. چگونه می توانم پیدا کردن راه خود را در اطراف آن ؟

اولین چیزی که به انجام است حذف تمایل خود را به “وجود داشته باشد و به نوبه خود چیزهایی در اطراف”. شما نیاز به یک همدم نه یک پروژه. همچنین, شما نیاز به اتصال به درد و رنج و احتمالا آن را تقویت برای آنها و شما تغذیه خود ترس و درد نه رویاهای خود و ضریب شادی. شما باید به مسئول خود را از جهان ایشان نیست. شما نیاز به تمرکز بر روی آنچه که برای شما کار می کند و شما را خوشحال می کند. تنها زمانی که خود را به خوبی پر می دیگران از آن می نوشند…پس… شما چه است ؟

2. من و همسرم شد هرگز واقعا در همان صفحه, بنابراین ما چراغ ما جدا زندگی و تقسیم مسئولیت است. در حال حاضر با مستند ما هیچ چاره ای اما باید با یکدیگر که منجر به راه بیش از حد بسیاری از دعوا. من و جلب اعتماد دختر و صحبت در مورد اینکه چرا مردم نباید ازدواج در طول. من پشیمان انجام است که به عنوان خانواده شوهر این است که به دنبال یک شریک مناسب برای او. او قطعا شورش و انتظار من به پشت او. چگونه می توانم نجات از این وضعیت ؟

به او بگویید که بد ازدواج است که در آن وجود سازگاری ندارد. اضافه کردن که شما صحبت از یک نقطه ایستاده از ازدواج است و آن را احتمالا بسیار متفاوت وقتی که می آید به عشق و ازدواج است. از این رو, شما می خواهم به صرف مقدار زیادی از زمان با هر کس پیشنهاد شده است که قبل از او باعث می شود او تصمیم. به این ترتیب او می شود به تعامل و ارزیابی و به خودش این شانس را به تجربه عشق با هم و کشف کردن انتظارات و نقش در ازدواج به خانواده اش و این که آیا آن چیزی که او احساس قدرت و یا محدود است.

3. من یک زن جوان در زندگی با یک پسر او است نه ارتکاب ازدواج به من. او احساس می کند, ازدواج, از بین بردن چیزهایی که من باید ادامه دهید ؟

خوب این بدان معناست که او هرگز ازدواج و شما نیاز به خودتان بپرسید اگر که خوب با شما. به عنوان ساده به عنوان آن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>