ایمنی خود را بهترین دوست شما است

من 2 ماه از مستند در بمبئی قبل از بازگشت به گوا که در آن کسب و کار من بر اساس هستند. تفاوت از گیر بودن در یک آپارتمان با فعالیت دوستان به هم و هیچ مکان به بازدید در مقایسه با زندگی ما در خانه ما در گوا با باغ باز, سواحل, مسیرهای پیاده روی, باز, رستوران ها, شام با دوستان و غیره است که تقریبا سورئال. این مستند ساخته شده است که چیزی بطور بیش از حد روشن است. مردم می توانند به راحتی تسلیم خود به آزادی شغل خود را از شادی دوستان و خانواده طبیعت و ورزش اگر مجبور به جنون ترس در مورد زندگی خود پایان دادن. اطلاعات و آمار در Covid 19 در هند (15 k در 6 ماه) در مقایسه با زمانی که به آن سل (2 lakhs سالانه) و مشترک آنفلوانزا (تا 2 بوردو یک سال) در هند اثبات نمی کند چه کل کشور قرار داده شده است از طریق احساسی ذهنی, جسمی و مالی.

چه کسی می داند که آیا این تئوری های توطئه در مورد این که یک “طرح-تحصیلی” (و نه یک بیماری همه گیر) برای تحقق دستور کار این جهانی سازمان ها, شرکت ها شرکت های دارویی و یا بیل گیتس در حال درست است یا نه اما یک چیز برای مطمئن, زندگی ما تغییر شد ذهن ما تغییر شد واقعیت های ما تغییر شد و در هر راه ممکن است و ما از قوانین زیر بیشتر از ترس از منطق است. بسیار مسری معنا نیست که بسیار کشنده و تنها چیزی که واقعا بهترین دوست شما است و ایمنی بالا. هر قاعده مستند بود آن ترس اینرسی گیر بودن در داخل خانه و روانی و سرخوردگی و تنهایی و اضطراب و استرس با توجه به از دست دادن شغل و بد همسر و یا نیاز به تحمل خشمگین اعضای خانواده و بیش از sanitising همه پرچم قرمز است که پایین تر خود را به ایمنی. من نامزدم و من نشسته بودند در آفتاب ما پر از باغ جرعه جرعه چای و خنده با برخی از فوق العاده ما از دوستان که آمده بود و بیش از همه ما تصمیم گرفت برای سر به ساحل برای شنا. خنده شادی مثبت فضای, خوب, انرژی, این مواد غذایی سالم و آفتاب… همه آنها ایمنی بوستر! مهم نیست که چه چیزی اتفاق می افتد به شما آنچه مهم است این است که شما چگونه به آن پاسخ دهند و آنچه شما مجهز هستند. ما را انتخاب کنید به زندگی می کنند (و نه وجود دارد به دام افتاده در حالی که ما زنده هستند و ما نمی ترسند ویروس. در واقع با توجه به مسری آن است که ما فکر می کنم بهتر است برای دریافت آن باید ما مصونیت مبارزه با آن و آن را با بیش و ساخت آنتی بادی است. اگر شما خواندن این گزارش کارگران مهاجر و همچنین از آلوده بسیار پر جمعیت Dharavi زاغه داشتن دست آمده چه به نظر می رسد “گله ایمنی” شما می خواهم به درک آنچه من صحبت کردن در مورد. ما در حال ورود به فصل برای سرفه و سرماخوردگی و آنفولانزا و هر علامت احتمالا با فشار یک دکمه وحشت در سر خود گفت: “Covid!”. این است که چگونه شما را انتخاب کنید به زندگی می کنند, سال پس از سال است ؟ پمپ های بدن خود را با واکسن پس از واکسن برای هر جهش در هر virus تمرکز بر حفظ ایمنی خود را قوی مثبت دولت از ذهن و آفتاب خنده, شرکت, گرم, دوست داشتنی, شاد, آرامش و تحریک مردم است. زندگی خود را صرف یک زندگی در شادی از ترس. هر آنچه شما انتخاب می کنید آن را در خود تحقق نبوت.

1. من بهترین دوست او اهمیت زیادی به من ما بحث روزمره اما او ازدواج کرده است. آیا شما احساس می کنید من باید فکر می کنم بیش از دوستی با او ؟

در یک طرف شما می گویند او بهترین دوست شما و از سوی دیگر شما می خواهید برای شکستن او ازدواج ؟ اگر شما احساس می کنید او تجاوز مرزهای سپس به عنوان بهترین دوست شما باید راهنمای او را به اقامت متعهد و وفادار و اگر او است که با داشتن مسائل در ازدواج خود را برای کمک به او را به حل و فصل آن است. که به نام بهترین دوست.

2. من در قوانین آمده اند تا با ما زندگی می کنند در طول این مستند و در حالی که همه چیز خوب بود, در ابتدا همه چیز را تبدیل به کاملا خسته کننده در حال حاضر. آنها تمایل به دخالت در همه چیز طعنه زدن به من برای انجام کارهای خانه یا دنبال پس از کودکان درست کنید و سعی کنید برای ایجاد شکاف بین من و خودم. من سعی کردم بهترین من برای آرام نگه دارید اما در حال حاضر من فقط می خواهم آنها را به ترک. من خودخواه بودن? چگونه باید من موضوع مطرح با شوهر من?

به آنها بگویید صادقانه است که شما احساس ضعف دست زدن به آن همه است که شما می خواهم به یاد بگیرند که چگونه به انجام همه چیز در یک برنامه ریزی شیوه ای روشمند و از آنجایی که آنها خیلی خوب در آن برای آنها را به شما نشان دهد که با انجام آن همه خود را برای 1 ماه و یا کمک به شما را از طریق بسیاری از وظایف. لبخند و می گویند شما کمک خواهد کرد تا حد زیادی درک زمان به تمرکز بر حفظ تعادل خود را به عنوان به خوبی. نگاه آنها را به گرمی و با مهربانی و به آنها یادآوری کنید که شما انسان هستند و نه فقط یک نقش است.

3. من با زندگی در یک آپارتمان اجاره ای و های اخیر مستند منجر به عمده کاهش حقوق و دستمزد. در حالی که ما در حال مدیریت خوب مشکل این است که خواهر من بیکار پسر که خواهر من شده است ارسال پول به. او ادعا می کند او را به بازگشت پول در نهایت اما من شک و تردید من به خاطر او شده بیکار از آنجایی که ما او را می دانم. چگونه می توانم متقاعد کردن خواهر به سقوط به دام بدهی?

اجازه دهید خانواده اجماع او را درک است که در چنین زمان نامشخص آن را خوب خواهد بود اگر خانواده و دوستان خود را نیز رنده شده به کمک خود را تقسیم هزینه های نگهداری. وجود دارد هیچ دلیلی تنها بار است که باید استراحت بر روی شانه های او. وجود دارد بدون هزینه های مستند و او باید صرف این روزها تحت پدر و مادر خود بال خود را نمی توسعه یافته است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de