در حال حاضر زمان مناسبی برای درخواست یک هنرمند مشهور برای حمایت.

Alicia Keys قرار دادن یک شماره تلفن برای طرفداران به متن—917-970-2001—و گاهی اوقات می فرستد پیام های نشاط بخشی و آهنگ ها به تشویق آنها در طول شیوع کروناویروس. John Krasinski کمک ترتیب اصلی ستاره “همیلتون” برای انجام یک تصویری-چت آواز عاشقانه برای یک دختر که نمی توانستم موسیقی در تور با توجه به مستند. و شاید بزرگترین معجزه همه آنها را Beyoncé را بازتوییت کرد یکی از 15.5 میلیون پیروان آورده که ملکه ب کل توییتر فعالیت 17 ذکر شده در پست.

“من DYIIIIIINNNGG ارسال کمک!!!!! من CRYIIIIIIIIIIIIING,” Jasmyn لاوسون در توییتر نوشت که بعد از دیدن این سوپراستار را بازتوییت کرد ایده خود را به گروه-سازمان دیده بان بیانسه 2019 کنسرت مستند با طرفداران دیگر.

Coronavirus در حال تغییر است چگونه هنرمندان مربوط به مخاطبان خود ایجاد صمیمی اتصالات است که عکس های سلفی مانند آثار. آن را نیز منتقل قدرت پویا: که در آن اجتماعی-رسانه اثرگذارندهها به مدت طولانی clamored برای به رسمیت شناختن توسط هالیوود در حال حاضر آن را با نام تجاری-نام ستاره گیر در خانه که در حال رقابت برای توجه بیشتر بر روی اینترنت است.

“مردم احساس خیلی نامشخص و تاکید کرد بنابراین یک پاسخ از هنرمند مورد علاقه خود را در یک Q&A—آن را مانند یک تولدش بار یک میلیون میلیارد می گوید:” لارا کوهن توییتر جهانی سر از مشارکت راه حل. “من فکر می کنم این تنها به تقویت نیاز برای هنرمندان برای اتصال به طور مستقیم با طرفداران خود است.”

خانم کلید دروغ گفتن در کنار او 9 سال پس از او خوابش برد چهارشنبه شب هنگامی که او تصمیم گرفت به متن برخی از طرفداران. او اختصاص داده شده شماره همراه که او ارائه کرده است مخاطبان در گذشته منفجر شده با بیش از 15000 پیام های جدید در چند روز گذشته. “این واقعی—آن را مانند یک ربات” او می گوید: از ثبت پاسخ. “من ممکن است فقط تا یک آهنگ در نقطه, هیچ چیز, عمده, ناز, احمقانه, آهنگ. وجود دارد قطعا افرادی که رسیدن به من با بیمار و اعضای خانواده و یا خود آنها بیمار هستند و یا آنها در حال رفتن را از طریق بار دشوار است.”

در یک بحران ملی قابل توجه تن درست, روی حیله و تزویر است. مشاهیر و نمی خواهید به نگاه مانند آنها با تمرکز بیشتر بر حفظ خود پاپ-فرهنگ ارتباط از رفاه خود را تحسین.

بسیاری از طرفداران آن را به نام یک unscripted لذت به تازگی هنگامی که نوازنده Questlove دریافت یک تماس تلفنی از Stevie Wonder در حالی که زنده جریان آقای تعجب موسیقی در یوتیوب. زمانی که آقای تعجب پیشنهاد نوازنده تماس بعد Questlove مجاز یک اشاره از ناباوری صدای او هنگامی که او پرسید: “من می توانم با شما تماس?”

آمار خود تبلیغاتی توجه داشته باشید در طول یک بحران ملی, اگر چه, و واکنش سریع است. وقتی که جنیفر لوپز نوشته شده گلم عکس برای او کفش جدید خط در شروع مستند تلفنی عکس “یک چیزی کمی به روشن روز خود را” با اضافه شدن امید که پیروان “#StaySafe,” عصبانی, نظرات, آب گرفتگی او را تغذیه. “جنیفر مردم در حال مرگ هستند” یک نفر نوشت. یک سخنگوی خانم لوپز کاهش یافته است به نظر.

در Instagram زندگی می کنند که در آن افراد می توانند نسبت به طرفداران با فریاد یا بی مطالعه چت بینندگان شد تا 70% در ماه گذشته می گوید چارلز ایوان Instagram سر از مشارکت جهانی.

“برای بیننده به یک اثر در روایت است که ایده های بزرگ—آن ‘Jetsons’ سبک تلویزیون های تعاملی با دیدگاه می گوید:” مارک Karzen بنیانگذار و مدیر عامل شرکت RelishMix یک هالیوود اجتماعی-تجزیه و تحلیل شرکت است. بیشتر هرزگرد فرمت است که پدید آمده در هفته های اخیر ممکن است در اطراف چوب پس از بحران بیش از ضربات او می گوید: شاید با هزینه اشتراک ماهیانه متصل شده است.

با تولید در اکثر سری تعطیل آقای Karzen می گوید, برنامه نویسی, مدیران در تلویزیون و شبکه های کابلی خواهد بود تقلا برای پر کردن تابستان خود برنامه. “مسابقه خواهد بود,” او می گوید: “و unscripted و سرعت تولید ایده ها را حرکت به جلو از خط.”

مناقصه جنگ های بعدی هستند. نشان می دهد مانند “روشن فکر” جدید Instagram Live مصاحبه مشهور سری از مایلی سایرس در حال دیده می شود به عنوان نقشه برای آینده صفحه نمایش پروژه های است که می تواند در ادامه پس از همه گیر. خانم کوروش دریافت کرده و پیشنهادهای از استودیوهای تلویزیون, جریان, خدمات و ناشران کتاب در مورد ادامه آنچه او آغاز شده و با نشان می دهد با توجه به یک فرد با آگاهی از این بحث.

محیط جدید بیشتر به معنی مشهور خود را در لحظات آنها همیشه نمی توانید کنترل کنید. در طول یک چت تصویری زنده, جاستین بیبر پذیرفته شده و بیننده را درخواست به صحبت. “سلام? چرا شما پنهان شده ؟ ” او به عنوان یک فرد به نظر می رسد به طفره رفتن خارج از قاب. “این عجیب و غریب است.” اینترنت بعد این باورند که فن برهنه شد. (برهنگی نقض Instagram جامعه دستورالعمل ها و پلت فرم با هدف متوقف کردن جریان که شکستن قوانین سخنگوی گفت.)

این فرمت با این نسخهها کار برای هنرمندان مشتاق به ایجاد هاله ای از خودانگیختگی. لیدی گاگا در عمل گرفتار کردن گارد هفته گذشته هنگامی که “نمایش امشب” میزبانی جیمی فالون به نام به چت تصویری با یک لحظه بی دست و پا است که او در طول پخش خود را باز مونولوگ. “من در تلویزیون؟” آقای فالون کردم مسافت پیموده شده از بیت.

فیلتر ستاره ها در مراسم رژه در حال حاضر. ژانویه جونز ساخته شده یک خوک-حلقه بینی و در حالی که کشیدن صورت-درمان ماسک در یک رسانه اجتماعی ارسال. “من هیچ موضوع را با دنبال مسخره” خانم جونز گفت: در یک ایمیل. “من احتمالا بیشتر شدید در من حماقت چون من کار نمی کند و این یکی از من تنها خلاق در رسانه ها!”

آرنولد شوارتزنگر نشسته در آشپزخانه خود را در یک ویدیو تغذیه هویج به مینی اسب ویسکی (“Yummies نه؟) و ستایش او mini-خر لولو. “نگاه کنید که در آن زیبا لبخند او,” او گفت:. در یکی دیگر از کلیپ های او به آنها غذا سالاد کردن بشقاب خود را.

با استفاده از جوایز بافتا به عنوان پس زمینه, Ricky Gervais, خواند “من ترانه ای است که بر اعصاب خود” چندین بار برای بینندگان در توییتر. اجتماعی اشاره در مورد انگلیسی, کمدین, که شده است در نظر گرفتن سوال از پیروان روزانه زندگی می کنند نشان می دهد در توییتر شروع به پریدن کرد از 1700% در ماه مارس بیش از ماه گذشته با توجه به رسانه های آنلاین تجزیه و تحلیل شرکت Talkwalker.

“ساقدوش عروس” مدیر Paul Feig تا به حال تا حد زیادی رها رسانه های اجتماعی پس از دریافت داغدار نظرات—حتی تهدید به مرگ بیش از خود را بازسازی از “Ghostbusters” با زن منجر می شود. اما به تازگی او حفظ شده است به طور منظم کوکتل تاریخ در Instagram Live, رقص با همسر خود و ارائه اندیشه های الهام بخش. او مخلوط نوشیدنی در 5 p. m. PST هر روز یک بیت از انتصاب مشاهده در یک لحظه زمانی که جریان به نظر می رسد کشته شدن این ایده در دسترس نباشد.

“قرنطینه کوکتل زمان” است که در مجموعه یک بار در آقای بکار می رود مهمانخانه. آقای بکار می رود راه اندازی خود ارواح, برند, Artingstall را جین و گاهی اوقات او چشمک می زند بطری به او مخلوط کوکتل. او می گوید: او آج با دقت در اطراف آن موضوع را نشان می دهد به نظر نمی رسد به ترویج آن است.

او باعث می شود یک مراسم از مخلوط کردن نوشیدنی با قرار دادن در یک دست کت و شلوار و کراوات برای مناسبت گاهی اوقات حتی یک لباس مخصوص مهمانی رسمی. “من فقط می توانم در نگاه بسیاری از افراد به دنبال مانند آنها گرفته نشده از یک حمام در پنج روز” او می گوید. “هر کس در مقابله با این راه آنها می توانند, اما در همان زمان شما مانند,” شما می دانید ما هنوز هم در کسب و کار نشان دادن. بیایید سعی کنید برای قرار دادن در یک نمایش.'”

این بازوی بازاریابی است که به بررسی تغییرات در محبوبیت برندها و مشاهیر یافت که ستاره ها که نظر به اندازه کافی نیست متفکر پس از وقوع شدند و از دست دادن اعتماد مصرف کنندگان است. کسانی مانند دالی پارتن که شروع به خواندن داستان های زمان خواب آنلاین در اوایل این ماه یا آقای Krasinski, که برجسته مبارک داستان های خود را در یوتیوب نشان می دهد “برخی از خبر خوب” بودند یابم خود را به مصرف کنندگان این شرکت یافت می شود.

زمانی که اوبری Bauman شنیده ام که تمام coronavirus خاموش شدن ناگهانی شامل یک عملکرد “همیلتون” در جکسون ویل فلوریدا., او که قرار بود به دیدن او نهم تولد ناامیدی واقعی بود. “او رفت و در اتاق و فریاد زد می گوید:” مادر مری ان Bauman. در شب آنها را دیده اند نشان می دهد خانم Bauman برچسب “همیلتون” خالق و ستاره Lin-مانوئل میراندا در یک صدای جیر جیر و اشاره کرد که آنها می خواهم به تماشای فیلم “مری پاپینز بازده” به جای.

آقای Krasinski: افرادی که به “مری پاپینز” بازیگر امیلی بلانت دعوت اوبری خود را بر روی اینترنت نشان می دهد که این هفته او با یک کنترل از راه دور عملکرد از “همیلتون.” آقای میراندا پیوست با بازیگران اصلی در “Brady Bunch” سبک جعبه بر روی صفحه نمایش در حالی که اوبری تحت پوشش دهان خود را در ناباوری.

کلیپ ویروسی رفته است. خانم Bauman آن را می بیند به عنوان یک مرهم برای بار دشوار است. “ما خیلی خوشحالیم که او کمک کرد تا شادی را به بسیاری از مردم است.”

نوشتن به الن Gamerman در ellen.gamerman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im