خود شرکت می گوید تنوع اولویت بالاتر. در حال حاضر چه ؟

تصویر: مایکل گلنوود

شرکت قرار داده اند از شرکتی به اظهارات اهدا پول به نژادی-طرح های عدالت و حتی تغییر رهبری است. مردم متعهد و حمایت خود را در رسانه های اجتماعی و انباشت اشیاء بدست آمده خود را nightstands با کتاب در نژاد پرستی.

چه می آید بعدی ؟

“بحث در جایی است که ما در حال حاضر. شرکت در حال حاضر گفت: همه چیز درست می گوید:” Adia هاروی Wingfield, یک جامعه شناس در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس که مطالعات نژادی و نابرابری جنسیتی در مشاغل حرفه ای. برای القای تغییر پایدار, شرکت باید به فراتر از سطحی به تجدید نظر در چگونه آنها را در استخدام ترویج مربی و منجر شود او می گوید.

“که طول می کشد خیلی بیشتر کار می کنند.”

من به ده تنوع کارشناسان و متخصصان در زمینه های مانند حسابداری, تبلیغات خدمات مالی و در مورد چه معنی دوم مراحل باید شبیه زیر اولیه گفتگو در مورد مسابقه که گرفته شده در آمریکا پس از جورج فلوید را کشتن.

این یک موضوع از تثبیت یک سیستم شکسته. پرورش متنوع و فراگیر محل کار نیز می تواند افزایش شرکت های بزرگ از جمله بهبود عملکرد مالی و جرقه نوآوری و تحقیق را نشان می دهد. فقط 0.8 درصد از ثروت 500 مدیران ارشد و 8% حرفه ای سیاه و با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط مرکز استعداد نوآوری است.

دکتر Wingfield اشاره می کند که این کشور شده است مشابه در نقاط عطف در اطراف نژاد قبل و هرگز موفق به گرفتن آن را حق. اما بسیاری از احساس این لحظه می تواند متفاوت باشد.

“من 100% فکر می کنم شرکت می تواند انجام این کار” دکتر Wingfield می گوید. “من فکر می کنم آنچه که بسیاری از ما در حال انتظار برای دیدن اگر آنها خواهد شد.”

انجام ممیزی کامل

شروع با حسابداری صادقانه بسیاری به من گفت. و سپس به اشتراک گذاری آن publicly.

“شما واقعا قادر به نگاه کردن بیش از سازمان خود را و می گویند: که در آن هستیم ؟ مانند که در آن ما واقعا به عنوان یک شرکت می گوید:” در رختخواب الیس یک بالتیمور مبتنی بر تنوع استراتژیست که مشورت با نایک.

برخی از شرکت های مانند کسانی که در بخش تکنولوژی را منتشر کرده اند تنوع گزارش در سال های اخیر است که شامل اطلاعات در مورد اشتراک زنان و مردم رنگ در کارکنان و در صفوف رهبری. اما به طور کلی نمایندگی شماره می توانید رنگ های منحرف, تصویر, الیس می گوید. آن زمان برای جزئیات بیشتر.

تنوع استراتژیست Torin الیس می گوید: شرکت ها باید به دنبال در هر سطح از سازمان خود را از هیئت مدیره به اندازه پیشرفت است.

عکس: جواهر پسر, Baltimore,

تجزیه و تحلیل خسارت. نگاهی به شرکت فروشندگان. که در آن است بانکی ، که در آن پول خود را می رود ؟ آن است که سرمایه گذاری در برنامه به طور بالقوه با گرایش تکنولوژی مانند صورت-نرم افزار تشخیص? بررسی تنوع در هر سطح سازمان از هیئت مدیره پایین.

اگر هیئت مدیره همگن اما هیچ یک اصطلاح است تا به زودی نیشگون گرفتن و کشیدن شرکت ها آیین نامه و منشور برای اضافه کردن بیشتر صندلی های الیس می گوید. دکتر Wingfield خواستار شرکت به مجموعه اهداف قابل اندازه گیری به خصوص در بالا.

“متعهد به اهداف صریح و روشن است که شما نیروی خود را برای رسیدن به” او می گوید.

تجدید نظر رهبری

اگر اولین گام مدیران پله پایین بیش از نسبت نظر و یا رفتار و گام دوم این است که جایگزین کردن آنها را با رهبران که منصفانه و شفاف می گوید میشل Ngome های مستقر در هوستون رئیس جمهور آفریقایی-آمریکایی انجمن بازاریابی. هنگامی که اندازه تا نامزدها برای باز نقش رهبری اولویت بندی آنها چگونه ارزش تنوع و شمول است.

ما می خواهیم به شنیدن از شما

وال استریت ژورنال گزارش در مسابقه و کسب و کار آمریکا از استخدام و تبلیغات به فرهنگ سازمانی. ما می خواهم برای شنیدن در مورد تجارب خود را و داستان ما باید به نگاه است. به اشتراک گذاری شما در فرم زیر وارد نمایید. شما همچنین می توانید به ما ایمیل در [email protected] و شامل ‘مسابقه در محل کار’ در خط موضوع.

مدیران در این کار باید اختصاص بودجه کافی به تنوع فکر کارمند منابع گروه به طوری که آنها باید پول را در بلندگو و میزبان رویدادهای.

کارفرمایان باید اطمینان حاصل شود کارگران نظارت بر آن طرح می تواند حک کردن زمان از روز کاری برنامه ریزی برای اجتناب از ستون دوم مزد کار بر روی صفحه خود را. یا بالاتر یو پی اس می توانید آنها را پرداخت بیشتر برای کار اضافی. رهبران همچنین ممکن است بخواهید به تجدید نظر مربی گری—که حرفه ای ها به من گفت که گاهی اوقات می تواند سودمند و یا احساس اجباری و دو را در حمایت.

“اگر شما احساس می کنید مانند یک سیاه یا قهوه ای یا آسیایی فرد است که واقعا خوب کارگر واجد شرایط برای یک نقش, صحبت کردن. توصیه می کنیم آنها می گوید:” خانم Ngome که صاحب خود را بازاریابی شرکت خط 25 مشاوره. همان می رود برای پروژه های بزرگ.

استاندارد استخدام

شما به استناد عبارت “مناسب فرهنگی” در هنگام تصمیم گیری آنها برای استخدام و یا آتش ؟ اریکا حکیم, بازاریابی حرفه ای در سن دیگو ویران شد زمانی که رئیس گفت که چرا او تنها زن در تیم او و تنها زن در ساختمان اداری از دست دادن کار خود را در سال 2013. دیگران گفت: آنها فقط اشتباه در مورد آنچه که این عبارت حتی معنی.

Andrea M. اونیل که مربیان, سیاه, بومی آمریکا و Latinx دانشجویان به دنبال شکستن را به کسب و کار, هشدار در برابر استناد فرهنگی مناسب در طول فرآیند استخدام.

عکس: فیلیپ Rohdewald

“هنگامی که آن را تبدیل به لبخند آن ها به” من میتوانم مثل این شخص ؟ می توانم پیدا کردن زمینه های مشترک با آنها ؟ آیا آنها احساس آشنا است؟’ می گوید: “Andrea M. اونیل سابق سرمایه گذاری های بانک که مربیان, سیاه, بومی آمریکا و Latinx دانشجویان به دنبال شکستن را به کسب و کار از طریق غیر انتفاعی مدیریت رهبری برای فردا.

به جای استخدام فرآیندهای باید استاندارد برای جلوگیری از مصاحبه آوردن خود را ناخودآگاه تمایل به جدول. استخدام مدیران باید از مجموعه پرسش و همه نامزدها باید ارزیابی شود در همان امتیازی به صلاحیت این کار است.

ایجاد یک خط لوله

لیدیا Anglin بود 16 زمانی که او اولین بار آموزش کسب و کار برنامه monthlong جلسه تابستان در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون.

“زمانی که من برای اولین بار در مورد Goldman Sachs, وال استریت می گوید:” خانم Anglin که در ادامه به کارآموز و کار برای بانک. او به تازگی از سمت چپ به دنبال مدرک حقوق در پن. “من احساس می کنم مثل من تنها قادر به آرزوی آن را چون من آن را دیدم.”

خانم Anglin می خواهد برای دیدن و شرکت ها کمک مالی میلیون ها دلار برای خط لوله برنامه هایی مانند سرب و او را در پن با هدف معرفی دانش آموزان برتر از جوامع محروم به کسب و کار. گسترش ابتکارات و آماده سازی بیشتر کارگران برای مشاغل در زمینه های مانند امور مالی و فن آوری ، به سیاه و سفید حرفه ای را تنها احساس راحتی در محل کار زمانی که آنها به تنهایی نیست.

“مردم مانند ما می خواهیم به شما احساس امن است. در حال حاضر آن را در یک فضای امن و می گوید:” خانم Anglin, 23. “چگونه می توانم احساس امنیت زمانی که من تنها شخص سیاه و سفید در تیم من و من جوانترین? آن را فقط در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

بود یک مدافع

حتی اگر شما در یک موقعیت برای نوشتن یک بررسی برای یک برنامه آموزشی یا استخدام گیری در شرکت خود را, شما هنوز هم می تواند نیرویی برای تغییر. خانم اونیل می گوید انتخاب به عنوان ساده به عنوان که در آن شما میزبان یک کار پس از یک ساعت یک مبارک می تواند تاثیر بزرگی. او در بوستون که همکاران آباد یک میخانه در بخشی از شهر او احساس نبود دوستانه به مردم رنگ.

بیشتر در نژاد در دفتر

  • تقاضا برای رئیس تنوع افسران بالا است. بنابراین گردش مالی.
  • وال استریت می داند که آن را بیش از حد سفید. رفع آن سخت خواهد بود.
  • یک Decadelong غرفه به صورت سیاه و سفید ثبت نام در برنامه های M. B. A.
  • یک کنفرانس در امریکا بالا اجرائی مذاکرات نژاد و تغییر

“این نوع از فضاهای ممکن است بسیار ناراحت کننده برای مردم سیاه و سفید بود,” او می گوید:, و اضافه کرد که کارکنان نباید مجبور به انتخاب بین احساس ناامنی در یک نوار و گم شده را در فرصت های شغلی. “چند دفتر رفقا یک نوشیدنی. که در آن معاملات انجام می شود که در آن جوایز دریافت شده است که بهترین کار دست.”

مدیسون ساقی معاون رئیس جمهور از مردم و فرهنگ در هنگام راه اندازی در Austin, تگزاس, تلاش کرده است به صحبت می کنند تا در دفتر مثل هل دادن به عقب زمانی که یک رئیس در قبل از کار ابراز شگفتی در نحوه بیان یک نامزد بود که در طول مصاحبه. اما اغلب مفید به یک متحد در گام او می گوید. یکی از دوستان او یک مرد سفید, پاسخ به نظرات نامناسب در LinkedIn پست با یک پیشنهاد به بحث در مورد مسائل از طریق تلفن با دیدگاه.

“این است که به همه چیز” خانم باتلر می گوید. “گفتگو به رفتن نگه دارید. آن می تواند نه تنها یک برچسب.”

یک طرح برای تغییر پایدار

در اینجا ایده های بیشتر از شرکت های بزرگ و حرفه ای:

اصلا فرض کنیم سالانه آموزش تنوع را بررسی جعبه. “مثل این است که پیچیده شده در یک بسیار گرم و متنوع آغوش” خانم باتلر می گوید از احساس خوب مکالمات برانگیخته شده توسط گاه به گاه آموزش تنوع. “این به اندازه کافی برای صحبت در مورد آن اگر شما در واقع آن را انجام می دهند.”

می دانیم که تغییر واقعی طول می کشد زمان. “هر کس در تلاش است برای حل برای سال سیستمیک نژادپرستی در آزادی مطبوعات در چهار دقیقه می گوید:” گابریل Shirdan و بروکلین, n. y. مبتنی بر معاونت مدیر خلاق در یک آژانس تبلیغاتی. به جای مکث و نگاه داخلی تجزیه و تحلیل که در آن شما و شرکت شما باید اولویت بندی تنوع و که در آن شما در حال سقوط کوتاه است.

در نظر بگیرید که در آن دقیقا شما می توانید تفاوت را. آیا شما در یک موقعیت برای استخدام یا دل کردن بودجه? یا شما بهتر-مناسب به عنوان یک متحد به همسالان خود صحبت تا زمانی که شما می شنوید نامناسب تبصره? “وجود دارد به این مبارزه” خانم Shirdan می گوید. “من فکر می کنم مردم نیاز به درک چه قطعه پازل آنها می تواند بازی کند.”

اختصاص داده شده به قوام. گرفتن موضع در برابر نژادی و بی عدالتی به معنای نادیده گرفتن حساس دیدگاه فقط به خاطر اینکه آنها ادا شده توسط یک فروشنده است. “مهم نیست که شما چه کسی هستید” خانم باتلر می گوید. “شما باید به دنبال از طریق.”

نوشتن به راشل Feintzeig در [email protected]

وال استریت ژورنال گزارش در مسابقه و کسب و کار آمریکا از استخدام و تبلیغات به فرهنگ سازمانی. ما می خواهم برای شنیدن در مورد تجارب خود را و داستان ما باید به نگاه است. به اشتراک گذاری شما در فرم زیر وارد نمایید.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما را به رضایت داو جونز پردازش خاص خود را دسته بندی اطلاعات شخصی و نشان می دهد که پاسخ های خود را ممکن است مورد بررسی قرار گرفته و منتشر شده توسط وال استریت ژورنال و شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار مجله به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. در یک مقاله در این موضوع, مجله نخواهد ویژگی پاسخ های خود را به شما با نام مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما فراهم می کند که رضایت.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im