شما نیاز دارید هرگز احساس تنهایی دوباره

توسط سوامی Swaroopananda

امروز تنهایی یک آشنا وقوع است. تنها بودن مترادف است با تنها بودن است. تنهایی نمی افتد از ‘تنهایی’ با خودمان; آن پدیدار می شود وقتی که ما ارزو به رسمیت شناختن و پذیرش و احساس جدا شده است.

تجزیه و تحلیل دقیق نشان می دهد که ما به تنهایی خودمان از آنجا که ما نمی خواهید دیگران برای محدود کردن خواسته های ما و یا ما جلوگیری از انجام آنچه ما می خواهیم. اول مردم ما ایجاد یک فاصله از خود ما است که ما نمی خواهیم بزرگان و معلمان و پدر و مادر و یا در قوانین به نصیحت یا درست ما. به تدریج ما کوچک به واحد های کوچکتر و جدا کردن خود از دیگران و حتی در عمیق تر سطح ناخودآگاه ما یک حس اجتماعی و با هم.

است که چرا ما عاشق جشن ها و احزاب است. هنوز تحت غلط ترس از رد و از اینکه نادیده گرفته و یا به دلیل نفس tussles ما تمایل به خودمان جدا. بنابراین تنهایی به آرامی و قطعا سرخی به زندگی ما. اخیر محبوب اصطلاح “اجتماعی فاصله’ تا حدودی نادرست است. هنگامی که ما ایجاد یک ” اجتماعی فاصله ایجاد می کنیم تنهایی برای خودمان. ما تبدیل به ناتوان از دیدن تصویر بزرگتر از شادی اهداف و موفقیت در زندگی ما است.

چگونه ما حذف این احساس تنهایی? پیشگیری همیشه بهتر از درمان است. ترس از ناامیدی رد یا انتقاد نباید محروم کردن ما از این شرکت از دیگران است. هر کس در حال رفتن به توافق برسند با ما. ما نیاز به پذیرش از دیدگاههای گوناگون.

زندگی به ما می آموزد که مردم بسیاری از انتظارات است. اما طبیعت همیشه خشنود به عنوان آن را می پذیرد بدون قید و شرط. اگر شما احساس تنهایی و رفتن, به, باز, تجربه, طبیعت, احساس آرامش و حس یگانگی با گیاهان و باد و پرندگان و زمین زیر پای خود را. ذهن را تبدیل به آرام. آن را به احساس دوست داشتنی و محافظت شده است.

دوم به طور فعال در تماس با مردم است. وجود دارد بسیاری از مردم تنها به ویژه شهروندان ارشد که به دنبال شرکت. ممکن است وجود دارد رد به دلیل تجارب گذشته اما احساس نمی توبیخ. مایل به رسیدن. تلفن مردم است. قرض دادن به آنها گوش فرا. شما حذف خواهد شد تنهایی از دیگران به عنوان به خوبی به عنوان خود را. در یک جمعیت و یا احاطه شده توسط خانواده ما هنوز هم می تواند به تنهایی. تا زمانی که ما نمی پیوند قلب ما با دیگران تا زمانی که ما آماده برای اتصال و به اشتراک گذاری را دریافت و حتی انتقاد – ما خواهد بود با محاصره توسط تنهایی.

Lokmanya Tilak زندانی شد در ماندالای برمه. او حاضر به سقوط طعمه به تنهایی. در غیاب شرکت های خوب او نگه داشته سات شریف افکار در ادامه به خواندن و نوشتن و استفاده از این زمان به نویسنده گیتا Rahasya. درآمد حاصل از فروش آن اهدا شد به جنبش استقلال هند.

هنگامی که ما تمرکز بر روی یک عمل خاص و کار به سمت یک هدف است که به نفع جامعه ما ذهنی اتصال و شناسایی با دیگران است. حس انزوا متوقف می شود و فراموش نشدنی ما. یاد بگیرند که اجازه رفتن; مطالب و احساس صلح و سعادت در جایی که می خواهد و انتظارات حل می شود.

مانند یک گل است. به اشتراک گذاری خود را ” عطر ” و ” شهد ” با جهان است. آیا منزوی کردن خود است. را تعطیل نمی مردم. تنهایی فقط یک نگرش منفی. انجام کاری برای دیگران; آنها را به خود شما. شما هرگز برخورد تنهایی! (نویسنده جهانی سر Chinmaya ماموریت. اتصال با Swamiji آنلاین. روزانه ایران از ژوئن 1 5-5.30 ساعت زنده در Chinmaya کانال)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>