در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات ها به شدت می خواهید به تماس شاهدان به تقویت خود اتهام او را تکان داد پایین خارجی رهبر خود سیاسی بهره مند شوند.

آنها پوند نقطه که دادگاه از شهود و این دادگاه نیز باید آنها را داشته باشد. اما قانون اساسی این است که سکوت در این پرسش و بسیار نحیف در دستورالعمل برای استیضاح به طور کلی. سناتور توافق کرده اند که به رای گیری در مورد اینکه آیا شاهدان پس از آنها سوال بپرسید از دو تیم در روز چهارشنبه و پنج شنبه.

انصاف موضوع دیگری است که به طور مداوم مطرح شده توسط هر دو طرف. شد در این دادگاه محاکمه با روش های تعیین شده وجود دارد خواهد بود به مراتب کمتر گریه می کند از خشم ،

اما این مهم است به درک که این یک آزمایش نیست در معنای کلاسیک اما ترکیبی – بخش دادگاه و خیلی بیشتر در عرصه های سیاسی. سناتور نشستن به عنوان هیئت منصفه و قضات است. و آنها مجموعه قوانین خود را دارند.

“یک استیضاح دادگاه هرگز به معنای واقعی محاکمه می گوید:” ری Smock سابق مورخ برای خانه. آن است که یک فرایند در حال وقوع در یک محیط سیاسی یک “بازی قدرت” بین قوه های مجریه و مقننه. “هنگامی که قدرت درگیر است” او می گوید: “شما نمی توانید فرار دسیسه سیاسی.”

واشنگتن

سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پر است از منابع از هر دو طرف به شواهد روند به دلیل قانون اساسی و البته انصاف.

اما این مهم است به درک که این یک آزمایش نیست در این معنا از تلویزیون کلاسیک “Law & Order” اما ترکیبی – قسمت دادگاه به ریاست رئیس دادگستری و خیلی بیشتر در عرصه های سیاسی.

سناتور نشستن به عنوان هیئت منصفه و قضات است. به سختی منزوی آنها را اجرا به دوربین در طول پرش به برگزاری میگیرد کنفرانس های مطبوعاتی. و آنها مجموعه قوانین خود را دارند که آنها را نیز می توانید تغییر دهید.

“یک استیضاح دادگاه هرگز به معنای واقعی محاکمه می گوید:” ری Smock سابق مورخ برای مجلس نمایندگان ایالات متحده. آن است که یک فرایند در حال وقوع در یک محیط سیاسی یک “بازی قدرت” بین قوه های مجریه و مقننه ،

“هنگامی که قدرت درگیر است” او می افزاید: “شما نمی توانید فرار دسیسه سیاسی.”

هیچ جا این قضایی و سیاسی مخلوط بیشتر مهم تر در مورد این مسئله از شهود.

دموکرات ها به شدت می خواهید به آنها را به عنوان به خوبی به عنوان حکم اسناد به منظور تقویت خود ادعا که رئیس جمهور را تکان داد پایین خارجی رهبر – خودداری از کمک های نظامی و کاخ سفید دیدار خود سیاسی بهره مند شوند. آنها پوند نقطه که دادگاه از شهود و عادلانه باشد این آزمایش نیز باید آنها را داشته باشد.

اما قانون اساسی این است که سکوت در این پرسش و بسیار نحیف در دستورالعمل برای استیضاح به طور کلی.

“از آنجا که این یک آزمایش نیست هیچ تضمینی وجود ندارد از شاهدان می گوید:” آقای Smock.

سناتور توافق کرده اند که به رای گیری در مورد اینکه آیا شاهدان احتمالا در روز جمعه. آنها می خواستند به صبر برای هر دو طرف برای پایان سخنرانی خود که در حال حاضر به این نتیجه رسیده اند و برای سناتورها به پرسش از دو تیم در روز چهارشنبه و پنج شنبه. در یک اتاق کنترل توسط 53 جمهوری خواهان و دموکرات نیاز به چهار خواهان به تقسیم از بسته اگر آنها می خواهند شاهد است.

تنها چند روز پیش چنین چشم انداز به نظر می رسید به محو شدن. اما مانند رعد و برق, اطلاعات جدید سقوط از آسمان برق واشنگتن و شارژ دموکرات امیدوار است. روز یکشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که در آینده کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می نویسد که رئیس جمهور به او گفت که کمک های نظامی به اوکراین شد مشروط بر این که دولت در حال بررسی دموکرات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی. آقای ترامپ را انکار می کند گفت که به آقای بولتون.

رئيس جمهور در دفاع از تیم به طور پیوسته حفظ وجود ارتباط بین کمک و تحقیقات.

در این مقاله نشت باعث جمهوریخواه ایالت میت رامنی یوتا بگویید خبرنگاران جمعه که آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” که بیشتر خواهان ملحق خواهد شد کسانی که می خواهند به شنیدن از آقای Bolton – بالا شاهد انتخاب برای دموکرات ها به دلیل دانش دست اول رئیس جمهور اظهار داشت: نیت. سناتور. سوزان کالینز (R-مین) نیز در بیانیه ای گفت که گزارش ها در مورد کتاب “تقویت مورد شهود” و باعث “مکالمات” در میان همکاران او. دیگر جمهوری خواهان می گویند که آنها می خواهم برای دیدن نسخه خطی.

شاهد عوض?

شاهد موضوع است که مملو از خطر برای هر دو طرف. وجود دارد هیچ گفتن که در آن شاهد ممکن است حتی اگر آنها مخلوع اول به عنوان توافق در توسط سناتورهای. دوم اگر سنا پایین می رود این جاده ایران با اکثریت می تواند برای رای دادن شهود سیاسی مضر به دموکرات ها.

یک احتمال شناور توسط جمهوری خواهان است شاهد معامله شاید جان بولتون برای دموکرات ها و هانتر بایدن برای رئیس جمهور. اما دموکرات شات پایین که ایده و گفت که این مواد شاهد (نه به ذکر است آسیب های سیاسی که تماس با او ممکن است پشته پدرش در انتخابات ریاست جمهوری).

وجود ندارد و یک معامله و اگر به اندازه کافی خواهان رای شاهدان رئیس جمهور می تواند اعمال اجرایی امتیاز برای جلوگیری از برخی شاهدان از شهادت. کاخ سفید هشدار داده است از دعوایی نبرد اگر شاهد subpoenaed.

با اطلاعات جدید دریبل کردن به عنوان روز پوشیدن آن را در رئیس جمهور علاقه به قرار دادن این آزمایش به سرعت ترجیحا قبل از دولت از آدرس اتحادیه در هفته آینده.

در ضمن چهار دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال قفل شده در داخل سنا فقط به عنوان آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه در مورد به شکستن.

در عین حال دادگاه-نبرد سناریو است که “بسیاری از کاه بودن قرار داده و در هوا” شمارنده دموکرات ایالت کریس Coons دلاور. قانون اساسی سبب سنا به عنوان تنها بدن را امتحان کنید جمهور. اگر این رای به صدور حکم را امضا توسط رئیس جلسه از استیضاح دادگاه – قاضی جان رابرتز.

“من می خواهم استدلال می کنند [که] نه reviewable” در دادگاه سناتور Coons می گوید.

تسلیت استدلال می کنند که شاهد لازم نیست به دلیل اتهامات علیه رییس جمهوری – سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره – آیا افزایش به سطح استیضاح.

این چیزی است که استدلال شنبه توسط آقای تهمت مشهور وکلای مدافع قانون اساسی محقق Alan Dershowitz و کنت استار مستقل مشاور که تحقیقات موجب استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون. رئيس جمهور سابق بود و تبرئه توسط سنا در 20 سال پیش.

‘سن استیضاح’

با استادی شکوفا آقای Dershowitz rewound تاریخ به استدلال می کنند که قانون اساسی معیار برای impeaching محکوم و از بین بردن یک رئیس جمهور – “خیانت به رشوه خواری و یا دیگر جنایات و جنحه” – در نظر گرفته شده به معنی جرائم که “جنایی مانند.” بودند که نه مورد او استدلال یک لیست طولانی از رئیس جمهور از جورج واشنگتن تا جورج دبلیو بوش ممکن است استیضاح برای “سوء استفاده از قدرت است.”

رئیس جمهور وکلا حفظ او مرتکب هیچ جرم است که وجود دارد هیچ “در عوض” و این که خود را به طور موقت نگه دارید و بر روی کمک های نظامی مربوط به فساد و بار-به اشتراک گذاری.

آقای استار هشدار داد که آمریکا در حال زندگی در یک “سن استیضاح” با ابزار “weaponized” در برابر رئیس جمهور از نیکسون تا کلینتون و در حال حاضر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در واقع خانه استیضاح رای در ماه دسامبر کاهش یافت و تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب و فقط دو حزب دموکرات جانبداری با جمهوری خواهان در مخالفت با. آقای استار با اشاره به بریتانیا که از آن ایالات متحده به ارث برده استیضاح روند. مجلس متوقف شد با استفاده از استیضاح پس از سال 1868 به دلیل فرایند موفق به دیدار با استانداردهای مدرن از “انصاف” او گفت:.

انصاف این است که موضوع را به طور مداوم مطرح شده توسط هر دو طرف در این دادگاه است. آن را تحت سلطه اولین روز از مذاکرات زمانی که سناتور بحث قوانین و هنوز هم ادامه دارد. شد در این دادگاه محاکمه با قوانین تاسیس و روش وجود دارد خواهد بود به مراتب کمتر گریه می کند از خشم می گویند دولت و کارشناسان حقوقی.

برنادت Meyler یک قانون اساسی محقق دانشگاه استنفورد در پالو آلتو کالیفرنیا اشاره می کند که حتی اگر شاهد هستند نه یک قانون اساسی ضرورت در این دادگاه آن چیزی است که مردم به طور کلی انتظار می رود – “اخلاق و انصاف” او می گوید: اگر نه یک “الزام قانونی است.” دو سوم از آمریکایی ها (66 درصد) بر این باورند که سنا باید در تماس جدید شاهد با توجه به ABC-واشنگتن پست نظرسنجی منتشر شده در پایان هفته گذشته است.

“انصاف این است که آنچه در سنا تصمیم می گیرد” گفت: سابق بهداشت ، پوسته پوسته شدن جف (R-آریزونا) که کاهش یافته است توسط دادگاه هفته گذشته است. مگر اینکه خواهان شکستن صفوف کسانی که تصمیم گیری مشخص خواهد شد ایران با اکثریت با هر دو طرف – و – ملت داشتن به روی چیزی حساب کردن با عواقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im