Yo desis, Kamala is American first, so give ‘Lotus to Potus’ talk a break

آرام باشید، مردمی، و توجه به عموی مادری کمالا هریس، G بالاچه دران، کارشناس امور استراتژیک سابق در موسسه مطالعات و تحلیل دفاع، هنگامی که او می گوید خواهرزاده خود را یک “نابغه” نیست. ” دشت ماماجی Kamala می آید به عنوان یک تغییر طراوت از دس gushing که در یک مسابقه مناسب انجام شده و جذاب هریس و ادعا او را به عنوان ‘یکی از ما’ ، در حال حاضر که او به عنوان بزرگترین تغییر دهنده بازی در انتخابات آمریکا 2020. اما یک دقیقه صبر کنید، او خود را به عنوان یک “هندی” و یا یک فرد از رنگ توصیف نمی کند، ترجیح می دهم به اعلام هویت سیاه و سفید خود را. باید فقط یک قرص سرد و استراحت در مورد هندبودن کامالا — به خصوص ، شما ، Preet بهارارا؟ وکیل سابق ایالات متحده از منهتن مانند یک پسر مدرسه ای ادعا می کرد “مادر هندی” خود را “هیجان زده ترین بود چرا که او نمی تواند صبر کنید برای رای دادن به معاون رئیس جمهور کمالا Devi هریس’.

با اضافه کردن Devi به املای نام کامل خود را، Bharara تحت پوشش کامل کامل ‘هندبودن’ – چیزی که او ممکن است بخواهید به فرار از، با توجه به دیدگاه های اظهار شده خود را در هند امروز، که بسیار متفاوت از هند مادر شیاماله در سال 1958 ترک به آغوش زندگی خود را به عنوان یک آمریکایی وارداتی که اتفاق می افتاد در چنای به دنیا آمد. این شیرین از کمالا به میدی کالينگ بگویید که او عاشق خوردن برنج پخته و ایدلی مورد علاقه تامیل است. یا برای عمه اش، دکتر سارالا گوپالان، به صحبت علاقه مند از خواهرزاده خود را با لذت راه رفتن در ساحل با پدربزرگ خود، اما این هنوز هم او را به عنوان دختر رویای انجمن ما می خواهیم او را واجد شرایط نیست. خواهر کامالا مایا وقتی که او تبریک می گویید و از خواهر بزرگ به عنوان “اولین زن سیاه پوست که نامزد اصلی حزب VP” نام می گرفت، آن را میخ کرد. kamala خود را به طور کامل می گوید او سیاه است — مقابله با آن!

سال ها پیش، من دعوت شدم که در یک کنسرت هند محور در وارتون شرکت کنم. صحبت کردن با برخی از ABCDهای درخشان و جاه طلبانه در آن زمان، من وقتی که آنها به من گفت: “تماشا کنید، مبهم و بی پروا بود! ما به زودی یک هندی در کاخ سفید داریم.” من در آن زمان shrugged بود ، و فقط در مورد خودم را متوقف از گفتن ، “رویا در!” بعدها، در یک کنوانسیون بزرگ از ماهاراشتریان در شیکاگو، من آن را دوباره شنیدم – این بسیار موفق، تکنولوژی بسیار ثروتمند از همان منطقه خلیج سان فرانسیسکو که در آن کامالا بزرگ شد. آنها آن را به سطح دیگری زمانی که آنها افتخار که نه تنها یک هند در کاخ سفید وجود دارد، اما آن شخص خواهد بود ماهاراشتریان. Wow! به یاد داشته باشید، تنها 4.5 میلیون نفر وجود دارد، عمدتا نسل اول آمریکایی های هندی در ایالات متحده است. اما آنها بسیار تحصیل کرده ترین و ثروتمندترین گروه قومی هستند – هیچ نمی تواند آنها را نادیده بگیرد، چه با دو فرماندار ایالتی، 10 قانونگذار ملی و ترا لا لا – نامزد معاونت با ریشه در هند. نامزد ریاست جمهوری جو بایدن (77) زیرکی تیک همه جعبه حق زمانی که او را انتخاب 56 ساله کمالا هریس. سیاه? بررسی. زن? بررسی. جوان? بررسی. هوشمندانه? بررسی. کاریزماتیک? بررسی. اين يه قماره که ارزش مصرف کردن داره اما، اما… آن را به راحتی می تواند به ‘مزیت ترامپ’ تبدیل.

عموجی انتظار دارد کامالا یک “وپ بسیار فعال” باشد. اما واضح است که او هیچ توهم و توهمی در مورد ایستادگی سیاسی اش در مقابل هند نداره. دیدگاه های او در مورد کشمیر خارج وجود دارد. او اظهار داشت که “او منافع ملی آمریکا را دنبال خواهد کرد” و اضافه کرد: “مسائل تجاری وجود دارد، این مسائل ادامه خواهد داشت.” پس، ما بايد پخش “پِياسام” رو الان نگه داريم و به “لوتوس” بريم کامالا در مسابقه به عنوان هند ‘ semissary — انتظار نمی رود نفع. از لحاظ مشخصه، رئیس جمهور ترامپ به جهان هشدار داده است که کامالا “زننده، بد، وحشتناک و بی احترامی” است، با اشاره به راست گراها اشاره می کند که او با “چمدون زیادی” می آید. تا به امروز، نظرات او در مورد سبک عملکرد نارندرا مودی به شدت تملق گو نیست. او حتی ممکن است عمدا ً انتخاب کند که از مسائل حساسی که می توان آن را به عنوان طرفدار هند به حساب آورد، از طرف منتقدانش به خانه فاصله بگیرد. بیایید واقع بین باشیم – حوزه انتخابیه او در حیاط خلوت خود است، نه هزاران کیلومتر دورتر که خانواده مادرش در آن زندگی می کنند. به امید اینکه کامله به نفع هند در بیراهه بیوازد چون گهگاه سرش می پوشد و برای خانواده یهودی خود بریانیان می پزد، آرزومند است. بیایید از بیش از حد ‘senti’ در مورد بانوی و گرفتن چند واقعیت را از طریق سر ما – کمالا هریس سیاستمدار سیاه پوست است، متعهد به سیاست لیبرال است. اون هندي نيست آخرین دیدار او در بازگشت به خانه در سال ۲۰۰۹ پس از مرگ مادرش بود. عمه دوست داشتنی اش می گوید که همیشه در هر بار عبور کمالا از یک “مرحله عطف” یک نارگیل را در معبد محله می شکند. دکتر گوپالان نارگیل را برای روز بزرگ آماده نگه داشته است، زمانی که او امیدوار است برای دیدن خواهرزاده خود، شانه به شانه با جو بایدن، در داخل کاخ سفید. اما این عموجی است که ممکن است خنده، به عنوان او منتظر یک تماس تلفنی از کاخ سفید است. “آخرين چيزي که الان بهش نياز داره يه عموي پير روي خطه… ” نظر او بود که پرسید که اگر او تماس گرفته بود برای تبریک کامله پس از نامزدی. همه چشم ها در حال حاضر در ‘دختر چنای’ — رفتن برای آن ، دختر! و از جيب ها چشم پوشي کن جو يو کند بهتر از اين نميتونست انتخاب کنه

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im