نوروز رد مذاکرات صلح به رهبری عربستان سعودی آتش بس به پایان می رسد

به رهبری عربستان سعودی حملات هوایی هدفمند شورشیان حوثی در سن صنعا, یمن پایتخت در ماه گذشته.

عکس: yahya al ghurzah/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

حوثی های یمن خواستار امتیازات بیشتر از عربستان سعودی از جمله بلند کردن اجسام پنج سال محاصره, قبل از اینکه آنها را از سر سازمان ملل متحد-حمایت از مذاکرات صلح افزایش خطر جدید flare-up خشونت به عنوان یک دو هفته آتش بس به پایان رسید پنج شنبه.

عربستان سعودی ارائه شده یک جانبه آتش بس به عنوان یک فرصت اجازه می دهد تا یمن برای مقابله با بلندی coronavirus بیماری همه گیر.

ریاض در تلاش است برای رها کردن خود از پنج سال مداخله نظامی در برابر ایران حمایت شورشیان با پژمرده بین المللی پشتیبانی می کند. همچنین چهره های فشار در حال رشد از سقوط قیمت نفت و شیوع کروناویروس در خانه.

حوثیها خواستار عربستان سعودی و متحدان آن بلند محاصره در قلمرو آنها کنترل در این کشور از جمله محدودیت در ورود کشتی های کلیدی بندر حدیده و پرواز در داخل و خارج از سن صنعا پایتخت قبل از آنها را به بازگشت به میز مذاکره است.

که پیچیده است تلاش های بین المللی برای پایان دادن به جنگ که سازمان ملل می گوید باعث شده است که جهان را بدترین بحران انسانی.

“پیشنهاد ما بسیار ساده بود. ما خواسته آنها را به ترک کشور ما لغو محاصره و توقف بمباران. خیلی ساده گفت:” محمد علی حوثی در نظر گرفته است که جنبش دوم در دستور, در, نادر, مصاحبه اسکایپ در روز پنج شنبه.

سفارت در واشنگتن ندارد بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. ائتلاف به رهبری عربستان سعودی نمی تواند بلافاصله رسیده باشد.

حوثی پیروان در سن كردند. حوثیها خواستار عربستان سعودی و متحدان آن بلند محاصره در قلمرو آنها کنترل در یمن شمالی.

عکس: خالد عبدالله/ایسنا

آن را نمی تواند تعیین کند که آیا ائتلاف به رهبری عربستان سعودی که با حمایت آمریکا را تمدید آتش بس فراتر از شنبه.

میزان این بیماری همه گیر در ایران ناشناخته است. این کشور اولین مورد گزارش شده در مارس 10 غلط زنگ به گفته یک مقام ارشد دولت یمن رسمی اما همه طرف نگرانی در مورد عواقب اگر Covid-19 بازدید فقیر کشور است.

کمتر از نیمی از کشور را در بیمارستان ها و درمانگاه ها عامل در ظرفیت کامل و اغلب فاقد کارکنان لوازم و حتی برق مورد نیاز برای مقابله با این بیماری با توجه به گروه بین المللی بحران درگیری-پیشگیری سازمان مستقر در بروکسل است.

“ما باید به فرانک شانس چیده علیه ما” Lise Grande, the U. N. انسانی هماهنگ کننده برای یمن در بیانیه ای گفت.

“تمرکز بر هماهنگی تلاش های خود را برای کمک به کشور خود را پاسخ دادن به این بیماری همه گیر شیوع و دیگر نیازهای اضطراری,” U. N. فرستاده ویژه یمن مارتین گریفیتس گفت: طرف متخاصم در یک بیانیه است.

برای تبدیل این آتش بس به یک قرارداد بلند مدت آقای گریفیث پیشنهاد کرده است فوری در سراسر کشور آتش بس پس از اساسی مذاکرات صلح به گفته مقامات غربی آشنا با این مذاکرات.

عربستان سعودی و دولت یمن پذیرفته اند U. N. پیشنهاد مقامات گفت: اما رهبران حوثی را در ارائه یک لیست از خواسته ها.

در علاوه بر این به معکوس محاصره آنها عبارتند از: پایان دادن به خارجی حضور در یمن و تعهد توسط کشورهای ائتلاف به پرداخت غرامت برای تخریب خانه ها, کارخانه ها و مغازه ها در سراسر کشور و دولت به پرداخت حقوق کارمند برای 10 سال.

اما در یک امتیازی آقای حوثی ها گفت که اگر عربستان سعودی بودند به توافق برسند به خواسته های خود با حوثی ها حاضر بودند برای رسیدن به ریاض به امضای توافقنامه صلح. آنها قبلا اصرار داشت که هر گونه توافق صلح تا به حال به امضا در یک کشور بود که بخشی از درگیری ها در یمن است.

یک مرکز قرنطینه در بیمارستان در سن كردند. میزان coronavirus همه گیر در ایران ناشناخته است.

عکس: محمد محمد/ایسنا/زوما پرس

آقای حوثی که رهبری جنبش انقلابی شورا پس از 2015 حوثی تصاحب سن جدايى همچنین متهم ائتلاف از پیوستن به خود آتش بس.

غیر نظامی تاثیر نظارت بر پروژه یک سرویس تحت U. N. تایید کرد که هر دو طرف تا به حال ادامه جنگ در طول آتش بس, گزارش روزانه حملات هوایی ائتلاف در این هفته پس از عربستان اعلام در 8 آوریل.

در حالی که حوثیها تقاضای پایان دادن به عربستان برای حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت از رویترز عبد ربه منصور هادی که آیا قصد تغییر خود را در رابطه با اصلی خود را حامی ایران است.

ایالات متحده و عربستان سعودی را متهم به ایران از تهیه سلمان با پول و سلاح از جمله تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین و موشک در خاک عربستان—اتهامات که حوثیها و ایران را انکار کند.

“وجود دارد هیچ مداخله از ایران. ما یک کشور مستقل” آقای حوثی گفت.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>