Sanaa, یمن

شدید تشدید جنگ بین عربستان سعودی رهبری ائتلاف نظامی و شورشیان حوثی در یمن به کشته و زخمی شدن صدها نفر از مردم در طول هفته گذشته مقامات و رهبران قبیله ای گفت: در این هفته.

ایالات متحده-حمایت ائتلاف عربی مبارزه برای بازگرداندن یمن را در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت با تشدید حملات هوایی بر شورشیان اهداف شمال شرق پایتخت یمن زیر monthslong آرامش در حالی که حوثیها پوسته دولت شدند.

ناگهانی افزایش خشونت در سراسر آستین stalemated خط مقدم تهدید به تشدید پنج سال جنگ پیچیده و غیر مستقیم صلح بین عربستان سعودی و ایران حمایت کردهاند.

به شورای امنیت سازمان ملل به نام اضطراری مشاوره برای صبح روز سه شنبه در بریتانیا درخواست در مورد آخرین تحولات.

بریتانیا U. N. سفیر کارن پیرس گفت: شورای امر دریافت یک بسته-درب تصویری جلسه از U. N. ایران برای یمن, مارتین گریفیتس.

این جناح متخاصم متمرکز شده اند نیروهای خود را در سه حوزه اصلی: Nehm نیم ساعت رانندگی از مرکز; جوف های کوهستانی منطقه شمال و مأرب غربی استان که دیدم یکی از مرگبارترین حمله جدایی طلبان در اوایل این ماه.

مبارزه در این هفته بود که شدید ترین آن ولایات دیده بود در مدت سه سال به گفته ناظران.

موجی از بیش از 40 حملات هوایی ائتلاف آمار شورشی اهداف از بین بردن بسیاری از تانک ها و وسایل نقلیه زره پوش حوثی مقامات گفت.

مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

با وجود تلفات سنگین در هر دو طرف حوثیها در حال پیشروی هستند, مقامات گفت. شورشیان کشف و ضبط یک کلید خط ارتباط مأرب با جوف و نزدیک شدن به پایتخت شمال غربی استان. توپخانه ای در منطقه کشته شدن سه غیرنظامی دوشنبه.

در طول روز رئیس جمهور رویترز عبد ربه منصور هادی بررسی با سران نظامی و فرمانداران محلی. او بر نیاز به “ارتقاء نهادهای نظامی به بالاترین سطح آموزش تسلیحات و هوشیاری” با توجه به بیانیه دولت. یمن نظامی شکست کشیده اند های اخیر شکایت که ارتش فاقد مشخصات فنی سلاح های پیشرفته جلو راندن حوثی پیشرفت.

مبارزه نیز بالا گرفت تا دوشنبه در دولت بزرگ-کنترل شهر تعز که در آن یک خمپاره شلیک شده توسط داعش زده شلوغ بازار کشته شدن سه غیرنظامی و زخمی شدن 10. در همین حال درگیری شدید در مرکز استان نجف کشته شدن 13 مبارزان در هر دو طرف.

یمن نخست وزیر Maeen Abdulmalik سعید قول داد که نیروهای دولتی را “به شدت مقابله با” شبه نظامیان حوثی که او را متهم به تلاش برای “طولانی کردن جنگ و از بین بردن فشار و انزوای بین المللی ایران است.”

این کشور حملات سیگنال “صریح خود را رد تلاش های صلح” او گفت:.

برای ماه پشت کانال مذاکرات در عمان بین سعودی و حوثیها هم زده متوسط امید به آشتی. اما به شدت افزایش خشونت قرار گرفته و به روند سیاسی بر زمین لرزان. این مذاکرات در عمان در حال انتظار برای از سرگیری هفته آینده.

پیتر Salisbury یمن کارشناس در گروه بین المللی بحران گفت: شورشی حوثی ها ممکن است استفاده از موفقیت های نظامی خود را برای به دست آوردن اهرم در هر آینده مذاکرات سیاسی.

“هر دو طرف به نظر می رسد می خواهید برخی از مرتب کردن بر اساس از آتش بس” آقای Salisbury گفت. “اما خطر این است که اگر حوثی ها احساس می کنند در آنها نگه داشتن فشار دادن پیشرفت و است که این مذاکرات بسیار دشوار است.”

یمن و جهان عرب به فقیرترین کشور شده است, تکان, جنگ پس از شورشیان تصرف پایتخت و رییس هادی دولت در سال 2014. درگیری تنظیم کردن یکی از بدترین بحران انسانی, کشته شدن بیش از 10 ، 000 مردم, جابجایی بیش از 3 میلیون و سوق دادن کشور به آستانه قحطی.

به طور بالقوه کشنده بیماری ها مانند وبا گسترش به عنوان کشور بهداشت عمومی و بهداشت سیستم های فرو ریخت. زیر فشار شدید بین المللی در ائتلاف به رهبری عربستان سعودی وزارت امور خارجه اعلام کرد در روز دوشنبه که برای اولین بار در سال, یمن را شروع پروازهای مستقیم برای بیماران به طور جدی بیمار به دنبال درمان های پزشکی در مصر و اردن است.

برای تضعیف حوثی ها و ائتلاف تحمیل محاصره در فرودگاه بین المللی صنعا, همراه با دیگر بنادر در تهران برگزار می شود مناطق. بسته شدن مانع است تحویل کمک های بشردوستانه و منع هزاران بیمار در عراق از سفر به خارج از کشور برای مراقبت های فوری.

“این انسان دوستانه گام با هدف کاهش درد و رنج شهروندان قادر به تحمل سختی های سفر توسط جاده به دیگر فرودگاه ها” وزارت گفت: پزشکی پروازها و اضافه کرد که این پرواز آغاز خواهد شد در ماه آینده.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده ایزابل دبر در قاهره کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im