فضانوردان زندگی و کار در ایستگاه فضایی بین المللی در حال کمک به ناسا تست فن آوری برای بهبود زندگی بر روی زمین و همچنین برای تسهیل بشریت سفر به مریخ است. این هفته فضانورد کریستینا کخ بازگشته است در اینجا پس از گذراندن 328 روز وجود دارد, طولانی ترین تک پروازهای فضایی توسط یک زن. او فعالیت های پژوهشی در طی این مدت درگیر قرار دادن بر روی کلاه از کشاورز زیست شناس فیزیکدان, مهندس, موضوع تست, و بسیاری دیگر. فراموش نشدنی او همچنین در بخشی از اولین زن راهپیمایی فضایی در ماه اکتبر با فضانورد جسیکا Meir.

در واقع این شاهکار خواهد جای گرفته اند در ماه مارس زمانی که Anne McClain و کخ همه به گام برای نصب عظیم باتری های لیتیوم یون برای کمک به قدرت آزمایشگاه تحقیقاتی. به جز وجود دارد تنها یک دست کت و شلوار موجود است که متناسب با زنان پس از این ماموریت بود restaffed با یک مرد پله در McClain.

البته ناسا آمده است یک راه طولانی از آپولو دوره زمانی که در آن پرواز نمی هر گونه زنان است. اما بالا قسمت هفدهم چگونه تعصب های جنسیتی ناخودآگاه می تواند همچنان به تکرار در طراحی و انتخاب. به عنوان هند عازم آن انسان پروازهای فضایی, ماموریت, این چیزی است که برای Isro به فکر می کنم از طریق بیش از حد. یک زن راه رفتن بر روی ماه یک روز با یک فضای برنامه ساخته شده است به طور انحصاری در سراسر نر بدن. آن را نیز نیاز جدی چشم انداز مثبت در نمایندگی زنان در بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات). در اینجا مدل های نقش مانند کریستینا کخ نقش مهمی خواهد داشت.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو