Xia Baolong منصوب شده است مدیر دولت چین به هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر.

عکس: Prashanth Vishwanathan/مهر نیوز

دلار هنگ کنگ—چین رئیس جمهور Xi Jinping نصب یک ستوان سابق و زمانی مجری قانون به سر پکن هنگ کنگ سیاستگذاری آژانس ادامه shake-up به معنای تشدید کنترل بر اعتراض-متصلب شهرستان.

انتصاب Xia Baolong به عنوان مدیر هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر, پنج شنبه اعلام کرد توسط رسانه های دولتی قرار می دهد این مستعمره سابق بریتانیا تحت نظارت یک مرد که یک بار به عنوان یک استانی رهبر را تایید کرد حزب کمونیست قدرت را با یک کمپین به پاره کردن کلیساهای مسیحی و صلیب.

آقای Xia که فاقد تجربه در هنگ کنگ امور و بازنشسته شده بود از خط مقدم سیاست تقریبا سه سال پیش بود که معاون آقای یازدهم زمانی که چینی ها رهبر بود بالا ولایتی رسمی در 2000s. پکن بود جایگزین رئیس آن دفتر رابط در هنگ کنگ کمتر-ارشد پست در اوایل ژانویه.

هشت ماه از ضد پکن تظاهرات در هنگ کنگ مطرح شده یک چالش برای آقای Xi رهبری و باقی می ماند یک منبع نگرانی حتی با شیوع کروناویروس در حال حاضر اولویت برای رهبران چین.

آقای شیا و جدید رابط دفتر رئیس هستند “به وضوح افرادی که در حال نزدیک شدن به یازدهم و سیاست های خود را اولویت حفظ کنترل بر چین در حاشیه” گفت: Antony Dapiran یک وکیل و نویسنده ای که نوشته است در مخالفت در هنگ کنگ است. “من فکر نمی کنم هر کسی باید انتظار این تغییرات به هرالد نوعی از روابط حسنه و یا سازش است.”

پرسنل لرزش تا لمس نمی هنگ کنگ رهبر, مدیر ارشد اجرایی کری لام که تصویب رتبه بندی کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود ، آقای یازدهم گفت: پکن به طور کامل پشتیبانی از او تلاشهای دولت برای سرکوب ناآرامی.

حتی پس از پکن تصمیم به نگه داشتن خانم لام در محل در حال حاضر “به ما نشان می دهد که در آن قدرت واقعی نهفته در هنگ کنگ گفت:” آقای Dapiran نویسنده. “شی جین پینگ به جای عروسک خیمه شب بازی کارشناسی ارشد به جای عروسک خیمه شب بازی.”

ضد پکن تظاهرات در هنگ کنگ با پنج مطالبات باقی می ماند یک منبع نگرانی برای رهبران چین حتی با شیوع کروناویروس در حال حاضر اولویت است.

عکس: وینسنت یو/آسوشیتد پرس

پس از تظاهرات توده فوران در ماه ژوئن به طور گسترده هدف قرار دادن پکن در حال رشد نفوذ بیش از semiautonomous شهر هنگ کنگ و ماکائو امور اداری متهم شده است کم بها دادن نارضایتی عمومی. Pro-پکن سیاستمداران دچار لغزش شکست در انتخابات محلی در منطقه در ماه نوامبر.

ناآرامی ها باعث شد قانون پیشنهاد شده توسط خانم لام دولت است که باید اجازه داد مردم در هنگ کنگ به تحویل به صورت آزمایشی تحت سرزمین اصلی چین را مات و نظام حقوقی. اگر چه خانم لام است پس کشیده لایحه اعتراض را گسترده تر خواسته های خود را که شامل انتخابات مستقیم از شهرستان رهبران و قاضی-led مستقل تحقیق به اتهام خشونت پلیس علیه معترضان.

پکن و هنگ کنگ مقامات شرکت برگزار شد. آقای یازدهم و دیگر رهبران به نام برای اقدامات سخت تر برای برقراری نظم در هنگ کنگ در حالی که تخمگذار طرح برای تصحیح پکن ساز و کارهای حاکم بر این شهرستان بیش از هفت میلیون نفر است.

تظاهرات توده ای—هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز داشته باشند ادامه داد: هر چند شیوع کروناویروس که آلوده به 50 نفر در هنگ کنگ را کاهش مقیاس و فرکانس تظاهرات در هفته های اخیر.

حزب کمونیست رهبری در اواخر اکتبر تایید دستورات برای هنگ کنگ به منظور ارتقاء امنیت ملی و پادمان القای چینی میهن پرستی در مدارس و وصله پینه کردن سیستم برای انتصاب شهرستان رهبران. مقامات چینی نیز نشانه طرح به تصویب قوانین جدید امنیت ملی و قوانین مشابه تلاش کاهش یافته بود در سال 2003 پس از تظاهرات توده.

سیاست چین ناظران می گویند انتصاب آقای Xia, 67 سال نشان می دهد که پکن می خواهد اعتماد سیاسی اپراتورها برای اعمال دشوار تغییرات در هنگ کنگ است. نه آقای شیا و نه جدید رابط دفتر رئیس لو Huining که فاقد تجربه قبلی در هنگ کنگ امور را به نظر می رسد قابل توجه روابط با حرفه ای هنگ کنگ سیاست گذاران به آنها آزادتر دست به فشار از طریق تعمیرات اساسی.

آقای Xia است که بیش از یک دهه قدیمی تر از او 56 سال سلف ژانگ Xiaoming, که تنزل مقام به معاون مدیر در هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر, با مسئولیت بیش از روز به روز عملیات با توجه به دولتی Xinhua News Agency.

آقای ژانگ که شد مدیر در سال 2017 پیوست و در سال 1980 کار کرده است و در هنگ کنگ و ماکائو امور تمام زندگی خود را از جمله روی لئامت دادن عنوان رابط دفتر.

بر خلاف سلف خود آقای Xia تا به حال مشغول به کار در هر حزب و یا سازمان دولتی به طور مستقیم نظارت بر هنگ کنگ, با توجه به رسمی خود را از سر گرفت. او از طریق صفوف افزایش و در شمال شرقی شهر تیانجین قبل از انتقال در سال 2003 به استان ژجیانگ جایی که او کار می کرد به عنوان معاون آقای یازدهم بود که استانی رئیس حزب از سال 2002 تا 2007.

در ژجیانگ آقای Xia به عنوان اجرای قانون رئیس و فرماندار قبل از تبدیل شدن به استانی رئیس حزب در سال 2012. زیر نظر آقای Xia مقامات محلی انجام مبارزات انتخاباتی شروع و در سال 2014 به تخریب کلیساها و حذف پشت بام عبور در ژجیانگ که زیادی جمعیت مسیحی.

آقای Xia بازنشسته از خط مقدم سیاست در سال 2017, پله پایین به عنوان ژجیانگ, پارتی, ارشد و ارشد پست در ملی چین قوه مقننه. سال آینده او را به عنوان معاون رئیس جمهوری مردم چین در کنفرانس مشورتی سیاسی یک نهاد مشورتی با کمی قدرت.

هنگ کنگ انتصاب اعلام شد در مدت کوتاهی پس از رسانه های دولتی اعلام تغییرات رهبری در مرکزی چین هوبئی استان و پایتخت خود را از ووهان کانون این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 1300 نفر است. در گزارش جداگانه در پنجشنبه رادیو فردا گفت که رهبری حزب تصمیم گرفته است به جای حزب جمهوری اسلامی و ووهان هوبئی با جانباز مقامات گسترده در زمینه اجرای قانون را تجربه کنند.

نوشتن به Chun هان وانگ در chunhan.wong@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su