زیراکس منابع ارائه HP شامل $18.40 نقد و 0.149 زیراکس به اشتراک گذاری برای هر پرینتر به اشتراک بگذارید.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

زیراکس منابع Corp. مطرح شده پیشنهاد خود را برای خرید HP Inc. به $24 سهم و گفت: این امر راه اندازی یک پیشنهاد تصاحب در اوایل ماه مارس.

این قیمت شامل $18.40 نقد و 0.149 زیراکس به اشتراک گذاری برای هر پرینتر به اشتراک گذاری زیراکس روز دوشنبه گفت:. این پیشنهاد را نمی تواند به تامین مالی و یا علت سعی و کوشش شرایط آن اضافه شده است. زیراکس ارائه HP 22 دلار در ماه نوامبر.

در premarket معاملات دوشنبه, HP سهام افزایش یافت 5.2 درصد و زیراکس سهام کاهش یافته است 1.5%.

این شرکت گفت که در دیدار با برخی از HP بزرگترین سهامداران قبل از افزایش پیشنهاد. آن گفت که انتظار دارد برای راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود را برای خرید سهام به طور مستقیم از سرمایه گذاران در مورد 2 مارس.

“مناقصه ارائه اعلام کرد امروز فعال خواهد شد این سهامداران به قبول زیراکس را قانع کننده ارائه دهد به رغم HP سازگار امتناع به دنبال فرصت” زیراکس گفت.

این پیشنهاد نشان دهنده 41 درصد حق بیمه به HP را 30 روز حجم میانگین وزنی قیمت 17 دلار سهم. HP سهام بسته در $21.73 روز جمعه ارزش قائل شدن برای ارائه در یک 10.4 درصد حق بیمه.

HP را رد کرده بود زیراکس را $22-یک-به اشتراک گذاری پیشنهاد به عنوان بیش از حد کم و سوال زیراکس توانایی مالی آن است. HP دوباره تلقی ارائه بیش از حد کم است که زیراکس در ماه ژانویه گفت: آن را به حال امن تا به 24 میلیارد دلار بدهی تامین مالی است.

HP نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

زیراکس گفته است که قصد دارد به معرفی 11 نامزدهای مستقل به جای HP را در هیئت مدیره کامپیوتر و چاپگر ساز در نشست سالانه سهامداران این جلسه تابستان است.

شرکت های تسلط بر مناطق مختلف چاپگر در بازار و هر دو را در کاهش هزینه ها به عنوان نیاز برای چاپ اسناد کاهش می یابد. زیراکس در درجه اول باعث می شود بزرگ, پرینتر و دستگاه های کپی در حالی که HP به طور عمده به فروش می رساند کوچکتر پرینتر و لوازم چاپ. HP نیز یکی از بزرگترین سازندگان کامپیوتر در جهان هر چند آن چاپگر کسب و کار پر سود بیشتر.

نوشتن به دیو سباستین در dave.sebastian@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو