زیراکس منابع ارائه HP شامل $18.40 نقد و 0.149 زیراکس به اشتراک گذاری برای هر پرینتر به اشتراک بگذارید.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

زیراکس منابع Corp. مطرح شده پیشنهاد خود را برای خرید HP Inc. به $24 سهم و گفت: این امر راه اندازی یک پیشنهاد تصاحب اوایل ماه آینده.

در ماه نوامبر زیراکس ساخته شده اولیه سهام و پول نقد را از 22 دلار سهم برای ساز کامپیوتر و پرینتر. آن روز دوشنبه گفت که آخرین پیشنهاد نیست به تامین مالی و یا علت سعی و کوشش شرایط.

HP را رد کرده بود اولیه پیشنهاد به عنوان بیش از حد کم و سوال زیراکس توانایی مالی یک معامله است. در ژانویه زیراکس گفت: آن را به حال امن تا به 24 میلیارد دلار بدهی تامین مالی اما HP دوباره گفت: پیشنهاد کم ارزش شرکت است.

HP سهام کمتر از 1 ٪ به $21.90 در روز دوشنبه.

این شرکت تا به حال ارزش بازار حدود 27 میلیارد دلار در اوایل ماه نوامبر و قبل از کلمه زیراکس علاقه در برخورد اول ظاهر. آخرین ارائه ارزش های HP در حدود $34.88 میلیارد دلار است.

زیراکس گفت: این ملاقات با برخی از HP بزرگترین سهامداران قبل از افزایش پیشنهاد خود را که متشکل از $18.40 نقد و 0.149 زیراکس به اشتراک گذاری برای هر پرینتر به اشتراک بگذارید. آن گفت که انتظار دارد برای شروع مبارزات انتخاباتی خود را برای خرید سهام به طور مستقیم از سرمایه گذاران در سراسر مارس 2.

“مناقصه ارائه اعلام کرد امروز فعال خواهد شد این سهامداران به قبول زیراکس را قانع کننده ارائه دهد به رغم HP سازگار امتناع به دنبال فرصت” زیراکس گفت.

HP نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این دو شرکت تسلط بر مناطق مختلف چاپگر در بازار و هر دو را در کاهش هزینه ها به عنوان نیاز برای چاپ اسناد کاهش می یابد.

زیراکس است که در نورواک Conn., در درجه اول باعث می شود بزرگ, پرینتر و دستگاه های کپی در حالی که HP به طور عمده به فروش می رساند کوچکتر پرینتر و لوازم چاپ.

HP نیز یکی از بزرگترین سازندگان کامپیوتر در جهان هر چند آن چاپگر کسب و کار پر سود بیشتر.

زیراکس گفته است که قصد دارد به معرفی 11 نامزدهای مستقل به جای HP مدیره در پالو آلتو، -بر اساس شرکت در نشست سالانه سهامداران این جلسه تابستان است.

نوشتن به دیو سباستین در dave.sebastian@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im