زیراکس در حال پایان دادن به پیشنهاد تصاحب خصمانه HP

زیراکس استدلال کرده بود که یک ترکیب می تواند عملکرد سالانه صرفه جویی در هزینه بیش از 2 میلیارد دلار کمک خواهد کرد که آنها را در آب و به طور کلی صنعت کاهش است.

عکس: مایکل ناگل/مهر نیوز

زیراکس منابع Corp. کشیدن پلاگین بر روی آن خصمانه پیشنهاد برای خرید بزرگتر رقیب HP Inc. پس از coronavirus همه گیر تضعیف کپی ساز توانایی به جلو و بدهی مملو از ادغام.

زیراکس گفت: آن است که پایان دادن به آن بیش از 30 میلیارد دلار پیشنهاد مناقصه و پروکسی مبارزه برای جایگزینی پرینتر و کامپیوتر ساز در هیئت مدیره. زیراکس نتیجه گرفت آن است که دیگر محتاطانه به دنبال معامله با توجه به بحران بهداشت عمومی و در نتیجه بازار غش کردن.

وال استریت ژورنال گزارش داد که روز شنبه که زیراکس برنامه ریزی شده به رها کردن تلاش های خود را.

این حرکت قرار می دهد kibosh در یکی از بزرگترین ادغام در آثار و تأکید ضربه ای که coronavirus پرداخته و به جهان از معامله ،

آن را نشانه پایان پنج ماه تهاجمی توسط زیراکس لگد کردن زمانی که آن پیشنهاد شد در اوایل ماه نوامبر پس از این دو شرکت قبلا کاوش یک ترکیب بی سر و صدا اما موفق به رسیدن به یک توافق است. HP بارها رد رقیب خود پس از رد زیراکس آخرین نقد-و-سهام پیشنهاد از $24 سهم و زودتر یکی به عنوان کافی نیست و بیش از حد مخاطره آمیز با توجه به میزان بدهی درگیر است.

زیراکس را به خرید یک شرکت بیش از سه برابر اندازه آن بود که همیشه رفتن به یک چالش می شود اما در ابتدا این شرکت بود که در یک موقعیت قوی تر از آن است که امروز. آن را تا به حال نقدی در آینده از فروش آن سرمایه گذاری مشترک با Fujifilm منابع Corp. و سهام آن بوده و افزایش آن را به عنوان ادامه داد: برای کاهش هزینه ها.

هر دو شرکت سهام در حال معامله پایین تر از آنها را یک ماه پیش به عنوان ویروس گسترش می یابد هر چند آسیب شده است و بدتر برای زیراکس. HP ارزش بازار کاهش یافته و به حدود 25 میلیارد دلار فقط زیر که در آن آن را به حال شده است قبل از پیشنهاد پدید آمده در حالی که زیراکس را به حدود نصف کاهش به حدود 4 میلیارد دلار. است که کاهش ارزش پیشنهاد خود را به حدود 31 میلیارد دلار از 35 میلیارد دلار قبلا.

مربوط تصویری

نیویورک در حال آماده سازی خود برای این بیماری همه گیر اوج با غیر متعارف بیمارستان یو پی اس مجموعه, برخی از تحویل و خواروبار کارگران در حال راه رفتن بیش از خطر پرداخت و بهتر حفاظت ایمنی و تازه های اقتصادی نشان می دهد اقتصاد چین است که به آرامی در حال بازگشت به زندگی است. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Spencer Platt/گتی ایماژ

زیراکس که حدود 3 میلیارد دلار از بدهی های بلند مدت برنامه ریزی شده به قرض گرفتن تا 24 میلیارد دلار برای پیشنهاد تامین تعهدات وام برای ادغام تا حدی بر اساس HP را نسبتا پایین و بدهی های بلند مدت کمتر از 4 میلیارد دلار.

توسعه می آید بیش از دو هفته پس از زیراکس گفت که توقف تلاش برای دیدار با HP سهامداران به فشار پیشنهاد خود را پس از آن می تواند تمرکز بر پاسخ به این ویروس.

پیشنهاد ایران همواره پشتیبان گیری از فعال سرمایه گذار Carl Icahn, زیراکس بزرگترین ذینفعان با حدود 11 درصد از سهام که همچنین صاحب بیش از 4% از HP.

این دو شرکت اکسل در مناطق مختلف بازار با زیراکس بهتر شناخته شده برای چاپگر و پرینتر بزرگتر در رایانه های شخصی و همچنین پرینتر رومیزی و لوازم. زیراکس استدلال کرده بود که یک ترکیب می تواند عملکرد سالانه صرفه جویی در هزینه بیش از 2 میلیارد دلار کمک خواهد کرد که آنها را در آب و به طور کلی صنعت کاهش است.

HP به سوال صرفه جویی در هزینه برآورد و به جلو قرار داده و طرح خود را برای خرید 15 میلیارد دلار از سهام. آن را ندارد گفت: اینکه اخیر رکود بازار تغییر کرده است این برنامه.

در هفته گذشته, HP, برنامه ریزی سالانه خود نشست و سهامداران رای در رقابت مدیره قواره—مه 12. زیراکس تا به حال تحت فشار قرار دادند به جای هیئت مدیره با خود نامزد در تلاش برای آوردن اسب بخار به میز مذاکره است.

تا به حال زیراکس انتخاب برای ادامه پروکسی خود را مبارزه با آن نیاز داشت به دادگاه HP سهامداران در هفته منتهی به رای دادن. که وظیفه شده اند پیچیده و گسترده اجتماعی-فاصله دستورالعمل ساخت در جلسات حضوری غیر ممکن است و این واقعیت است که سرمایه گذاران با تمرکز بر بحران پاسخ در خود شرکت.

زیراکس و پرینتر led به ترتیب توسط جان Maria و انریکه Lores خواهد شد بسیاری از چالش های مشابه به عنوان شرکت های جداگانه است که آنها را به عنوان یک. صنعت چاپ شده است کاهش به مردم و کسب و کار بستگی دارد کمتر در اسناد کاغذی و فن آوری های جدیدتر مانند 3-D printing موفق به جبران افت ترک شرکت های کوچک چاره ای جز تمرکز بر روی هزینه های بریده شده.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>