ووهان شروع آزمایش برای تعیین سطح ایمنی از Coronavirus

خون کشیده شده بود از یک مرد برای انجام یک تست برای آنتی بادی علیه Covid-19 در Suifenhe در استان هیلونگجیانگ چین در روز پنج شنبه.

عکس: huizhong وو/ایسنا

ووهان چین—مقامات در coronavirus همه گیر اصلی کانون را آغاز کرده اند تست برای آنتی بادی در میان هزاران نفر از مردم بازگشت به کار و دیگران بدون علائم برای به دست آوردن یک تصویر واضح تر از سطح ایمنی در شهرستان و سعی کنید برای جلوگیری از موج دوم بیماری است.

وجود اخبار خوب و بد در نتایج اولیه—برای ووهان و دیگر سخت ضربه مکان در سراسر جهان است.

خبر خوب این است که بسیاری از مردم با آنتی بادی بطور قابل توجهی بالاتر از آن است که موارد تایید شده نشان می دهد بسیاری از مردم در اینجا آلوده شدند و بدون تحقق آن توسعه یافته خفیف یا بدون علامت است و در حال حاضر می تواند ایمنی بدن.

خبر بد این است که تعداد کسانی که با آنتی بادی هنوز هم می افتد به مراتب کمتر از “گله ایمنی”—سطوح بالای 50% به طور معمول مورد نیاز برای این ویروس به مرگ. وجود دارد هنوز هم می تواند هزاران نفر از ناشناس موارد بدون علامت در شهرستان از 11 میلیون و نتایج نشان می دهد.

آخرین Coronavirus

  • موارد تایید شده در سراسر جهان گذشت 2.06 میلیون و مرگ و میر افزایش یافته است گذشته 137,000, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
  • حدود یک سوم جهانی عفونت ها در ایالات متحده نیز که به سیستم وارد شده بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.
  • نخست وزیر ژاپن اعلام کرد قصد دارد به گسترش یک وضعیت اضطراری برای کل کشور است.

ووهان را Zhongnan بیمارستان یافت که 2.4 درصد از کارکنان خود و 2% به 3% اخیر بیماران و بازدید کنندگان دیگر از جمله افراد مورد آزمایش قبل از بازگشت به کار در حال توسعه آنتی بادی به گفته پزشکان ارشد وجود دارد.

“این یک راه طولانی از گله ایمنی” گفت: وانگ Xinghuan رئیس Zhongnan بیمارستان یکی از شهر بزرگترین. “بنابراین یک واکسن ممکن است آخرین امید ما.”

تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است او و دیگر پزشکان هشدار داد بسیاری از اجتماعی-فاصله و محدودیت های دیگر را به باقی می ماند در محل در ووهان حتی اگر 76-day مستند از لحاظ فنی به پایان رسید و در روز شنبه ،

پزشکان و کارشناسان بهداشت هشدار داد که نتایج اولیه و بر اساس نمونههای نسبتا کوچک.

هنوز هم آنها ارائه یک شاخص اولیه چه ممکن است در انتظار دیگر سخت-آمار اماکن از جمله شهر نیویورک که در تلاش هستند به اعتصاب تعادل بین کاهش مستندات و راه اندازی موج دوم از عفونت در میان ساکنان باقی می ماند که مستعد ابتلا به این ویروس.

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

این آنتی بادی آزمایش بررسی خون برای سیستم ایمنی بدن نشانگر است که نشان می دهد یک فرد آلوده شده توسط ویروس و مبارزه آن را خاموش. پس از همه گیر فوران مقامات در ووهان را با تمرکز بر انجام نوکلئیک اسید تست انجام می شود که با یک سواب گلو و فعلی را نشان می دهد عفونت در افراد با علائم و کسانی که شناخته شده اند که تا به حال تماس نزدیک با تایید موارد است.

عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند گسترده تر نوکلئیک اسید تست در حال حاضر نیاز به پیدا کردن بدون علامت موارد آلوده از طریق گسترده تر “جامعه گسترش یافته است.” اما آزمایش خون برای آنتی بادی نیز مورد نیاز آنها می گویند به کار کردن چقدر از کل جمعیت ممکن است سیستم ایمنی بدن و چقدر احتمال زیاد حساس باقی مانده است.

ووهان شروع به انجام بیشتر از هر آزمون آن را به عنوان آماده برای استراحت خود را مستند چهارشنبه گذشته هنگامی که آن را شروع اجازه می دهد بسیاری از ساکنان به ترک و یا برای بازگشت به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند ثابت کند که آنها سالم بودند.

یک تکنسین در پکن نشان می دهد که چگونه برای تزریق یک نوکلئیک اسید نمونه بر روی یک دیسک برای تجزیه و تحلیل.

عکس: گرگ بیکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوکلئیک اسید تست در حال حاضر اجباری برای هر کسی که ترک این شهر و در حالی که آنها نیست اجباری برای کسانی که بازگشت به کار بسیاری از شرکت ها خواستار آنها است. برخی از کارفرمایان نیز نیاز به آنتی بادی آزمایش. چندین بیمارستان ها باید شروع به انجام هر دو برای همه بیماران و کارکنان.

این هفته این شهرستان راه اندازی یک ابتکار جدید برای تست 11,000 ساکنان از جمله نگهبانان و رانندگان تاکسی—برای آنتی بادی توسط چهارشنبه آینده با توجه به رسمی رسانه ها.

مشابه آنتی بادی آزمایش نیز انجام شود نه در دیگر استان ها و شهرهای بزرگ از جمله پکن و شانگهای کسانی که رسانه های دولتی گزارش گفت:. ملی و ووهان مقامات بهداشتی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این آنتی بادی آزمون در Zhongnan بیمارستان درگیر 3,600 سالم کارکنان از جمله نیروهای امنیتی و پاک کننده ها و همچنین پزشکان و پرستاران. آنها همچنین شامل حدود 5000 بازدید کنندگان از جمله افرادی که نیاز به تست قبل از اینکه مجاز به بازگشت به کار و یا ترک ووهان.

تنها دو نفر از کارگران بیمارستان پیدا شد هنوز با این ویروس آلوده شده و هر دوی آنها بدون علامت دکتر وانگ گفت.

نتایج نشان میدهد بیش از 2 درصد از هر دو گروه دارای آنتی بادی نشان می دهد این ویروس ممکن است گسترش بسیار بیشتر از مشخص چین و ارقام رسمی: ووهان حساب برای 50,008 موارد تایید شده و یا در مورد 0.45% از جمعیت آن با توجه به دولت های محلی.

بیشتر در Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

این قابل توجه است که آنتی بادی نتایج تقریبا مشابه برای بیمارستان بازدید کنندگان و کارکنان با توجه به این که کارکنان به احتمال زیاد با آن مواجه شده اند این ویروس. یک توضیح می تواند این باشد که کارکنان بیمارستان تا به حال بیشتر قرار گرفتن در معرض ویروس, بلکه بیشتر, دنده محافظ, گفت: رابرت گری یک virologist در دانشگاه Tulane در نیواورلئان.

چند تن از کارشناسان هشدار داده است که بیشتر اطلاعات و تحقیقات مورد نیاز برای ایجاد یک تصویر روشنی از چگونه بسیاری از مردم در این شهر به آنتی بادی است. آنها همچنین گفته است که مشخص نیست چه میزان از ایمنی از جمله آنتی بادی ها را ارائه می کنند.

“آن را امن نیست به فرض اگر یک مثبت آنتی بادی آزمون یکی مصون است و می تواند بازگشت به کار” گفت: Lin Xihong یک استاد آمار زیستی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

پزشکان در ووهان گزارش داده اند که چند مورد که در آن افرادی که شد بیمار با این ویروس بهبود و آزمایش منفی, فقط برای تست مثبت بعدا دوباره. در حالی که برخی گمان می کنند که ممکن است به دلیل ناقص نتایج آزمون دیگران باقی می ماند در مورد پتانسیل برای عفونت مجدد.

بدون علامت موارد نیز هنوز یک نگرانی برای بسیاری از پزشکان در ووهان اگر چه برخی می گویند آنها کمتر عفونی از کسانی که با علائم.

پس از لغو مستند ووهان اعلام کرده است هیچ جدید تایید موارد تعریف شده به عنوان افرادی که تست مثبت و علائم. اما آن را نشان داده است ده ها تن از موارد بدون علامت تعریف شده به عنوان افرادی که تست مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

از 143,056 مردم آزمایش قبل از رفتن به محل کار بین مارس 29 مارس 10, دولت های محلی می گوید که 113—یا 0.08%—بود هنوز هم حامل ویروس. تقریبا همه آنها بدون علامت است.

“یکی از چیزهایی است که بدان معنی است که حتی در جایی که این ویروس را از طریق رفته و آنها به پایین آمدن از طرف دیگر منحنی وجود دارد در حال رفتن به مورد جدید ظاهر,” دکتر گفت: Garry از دانشگاه Tulane.

بسیاری از این موارد در میان مردم بازگشت به کار تا کنون کم بود گفت: Zhongnan بیمارستان دکتر وانگ. اما همانطور که بیشتر مردم از سر شغل خود را “وجود دارد هنوز هم یک خطر دیگر شیوع” او گفت:.

“ما هنوز فاقد درک درستی از چگونه بسیاری از موارد بدون علامت وجود دارد در واقع.”

نوشتن به جرمی صفحه در [email protected]

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net