ووهان زنده: از شیوع کانون به مقدم امید

ووهان, چین

مغازه داران در این شهر در مرکز چین, شیوع ویروس بودند بازگشایی دوشنبه اما مشتریان کمیاب شد پس از مقامات برداشته بیشتر از ضد ویروس کنترل است که نگهداری ده ها میلیون نفر از مردم در خانه برای دو ماه.

“من خیلی هیجان زده, من می خواهم به گریه گفت: یک زن در یکی از ووهان عمده خرید خیابان Chuhe Hanjie مرکز عابر پیاده که می دهد تنها نام انگلیسی کت.

کت گفت: او یک معلم در شهر نانجینگ و بازدید از خانواده او زمانی که بیشترین دسترسی به ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر و تولید hub مرکزی چین به حالت تعلیق در آمد Jan. 23 برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“پس از دو ماه به دام افتاده در خانه من می خواهم به پرش گفت:” طبقه بالا و پایین پریدن هیجان. “من می خواهم به انتقام فروشگاه.”

در حالی که دولت های دیگر سفت سفر و دیگر کنترل حزب حاکم کمونیست اتحاد نورد محدودیت هایی در ووهان و مناطق دیگر آن را به عنوان تلاش برای احیای جهان و دومین اقتصاد پس از اعلام پیروزی بر شیوع.

ووهان در استان هوبئی است که آخرین شهر هنوز سفر تحت کنترل. ساکنان مجاز به رفتن به سایر نقاط هوبئی اما نمی تواند ترک استان است. محدودیت در دیگر هوبئی ساکنان برداشته شد مارس 23. نهایی محدودیت هایی در ووهان پایان مارس 8.

ووهان شد مرکز ترین فشرده ضد بیماری کنترل تا کنون اعمال شده بعد از ویروس پدید آمده در ماه دسامبر. برخی از محققان نشان می دهد ممکن است شروع به پریدن کرد به انسان از یک خفاش در یکی از شهرستان های حیات وحش ایران ،

حزب حاکم سرکوب اطلاعات در مورد شیوع و مواخذه پزشکان در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به مردم است. به عنوان اواخر به عنوان Jan. 19 شهرستان رهبران رفتم جلو با یک شام برای 40,000 خانواده ها به مناسبت سال جدید قمری.

رهبران محلی برگزار می شود یک رویداد Jan. 22 تعطیلات جشن و سرور که در آن نوازندگان و بازیگران بودند sniffling و عطسه قبل از دولت اذعان به شدت مشکل است. صبح روز بعد ساکنان از خواب بیدار شد به خبری که خود را وسیع شهر که سابقه رودخانه یانگ تسه قطع شد از جهان خارج است.

پلیس راه اندازی موانع در بزرگراه های ورودی. تنها کامیونداران ترک شهر برای جمع آوری مواد غذایی و یک تعداد انگشت شماری از رانندگان دیگر با رسمی عبور اجازه داده شد از طریق. اتوبوس و مترو خدمات در داخل ووهان تعطیل.

رستوران ها و مغازه ها و سینماها و دیگر کسب و کار دستور داده شد به ترک خیابان های خالی و خاموش در آنجا از کنترل است که گسترش به کشورهای دیگر است. خانواده ها دستور داده شد تا در خانه بمانند.

محدودیت های گسترش به شهرستانها در سراسر ووهان و در نهایت گسترش به پوشش برخی از 800 میلیون نفر یا بیش از نیمی از جمعیت چین در حال حاضر. رستوران ها و مراکز خرید و کارخانجات و کسب و کارهای دیگر بسته شد در سراسر کشور و خانواده گفته شد تا در خانه بمانند.

ووهان شد مرکز یک تلاش گسترده برای درمان بیمار درک ویروس و جلوگیری از گسترش آن. دو موقت بیمارستان با بیش از 1000 تخت هر ساخته شد و یک سوم راه اندازی شد در یک مرکز نمایشگاه. صدها نظامی پزشکان و پرستاران اعزام شدند به شهر همراه با تن از تجهیزات پزشکی.

رئیس جمهور چین بازدید ووهان برای اولین بار در مارس 10 در یک نمایش رسمی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل. روز بعد دولت شروع به سهولت کنترل در هوبئی اجازه می دهد برخی از کارخانه ها و دیگر کسب و کارهای ضروری برای اقتصاد یا به تولید مایحتاج روزانه به بازگشایی شده است.

روز دوشنبه از 70 درصد به 80 درصد از مغازه ها در Chuhe Hanjie مرکز خرید در مرکز شهر باز بودند اما بسیاری از اعمال محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می تواند وارد کنید. مغازه داران راه اندازی اسپری برای ضد عفونی کننده دست و بررسی می شود مشتریان برای علائم تب.

اتوبوس و مترو آغاز شده و برای اجرای دوباره شنبه و ایستگاه قطار بازگشایی آوردن هزاران نفر از مردم را به شهر.

در همان زمان حزب حاکم اتحاد نورد عظیم تبلیغی در تلاش برای به تصویر کشیدن رهبران آن به عنوان قهرمانان از شیوع و منحرف کردن اتهامات آنها اجازه این ویروس به گسترش با توجه به انگیزه های سیاسی پا کشیدن.

دولت سخنگویان پیشنهاد کرده اند coronavirus’ منشاء ناشناخته است, تناقض در اوایل رسمی بیانیه که آن را از آمد ووهان. یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: این ویروس ممکن است آورده شده است به ووهان با مراجعه به آمریکا مقامات نظامی ادعا می کنند که باعث واکنش خشم از واشنگتن است.

ووهان دچار 2,547 دفاع کرد گرفته شد coronavirus مرگ و میر حسابداری برای حدود 80 درصد از چین در مجموع مرگ و میر 3,186 که از نیمه شب یکشنبه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. این کشور تا به حال در مجموع 81,470 موارد تایید شده.

مقامات تحت سفارشات برای احیای تولید و خرده فروشی و صنایع دیگر در حالی که همچنین جلوگیری از افزایش عفونت به مردم بازگشت به کار.

این هفته بازدید کنندگان به ووهان مورد نیاز بود به گزارش چگونه آنها وارد شده و دلیل خود را برای آینده. مهمانان هتل شدند بررسی می شود دو بار در روز برای تب. آنها نیاز به نشان دادن یک کد در یک برنامه تلفن هوشمند است که آهنگ های این کاربر از وضعیت سلامت و سفر.

مقامات کنار هتل پنج به قرنطینه بازدید کنندگان از جمله اتباع خارجی که فاقد هویت چینی کارت. هتل کارکنان و داوطلبان در محافظ coveralls اسپری مهمانان و توشه خود را با مواد ضد عفونی کننده.

مسافران که می خواستم به هیئت عمومی, اتوبوس, مجبور به نشان دادن یک گوشی هوشمند سلامت کد به داوطلبان در جلیقه قرمز.

برخی از ووهان عمده مراکز خرید بازگشایی شد شنبه. دیگران برنامه ریزی برای بازگشایی در هفته بعد.

مشتریان در مجلل ووهان بین المللی بازار شد و مورد استقبال کارکنان که عینک ماسک و انجام نشانه هایی است که گفت: “لطفا پوشیدن ماسک تمام راه را. لطفا جمع آوری شده است. لطفا نگه داشتن یک فاصله امن.”

سینما, چای خانه های اصفهان و برخی از رستوران ها هنوز بسته بودند.

خودروسازان و تولید کنندگان دیگر در ووهان دوباره باز شده اند اما می گویند که آنها نیاز به بازگرداندن جریان از قطعات از تامین کنندگان قبل از تولید بازگشت به سطح نرمال.

برخی از آنها در حال انتظار برای کارکنان که رفت به زادگاه خود برای سال جدید قمری تعطیلات و گرفتار شده بودند که هواپیما قطار و اتوبوس خدمات در مناطق تلقی در معرض خطر این بیماری متوقف شد.

روز دوشنبه برخی از پدر و مادر شدند, در خیابان ها با کودکان, اما ترافیک بود و نور در خیابان ها که به طور معمول در حال ماجرا با اتومبیل.

صاحب یک فروشگاه آب نبات در Chuhe Hanjie بازار گفت: دو نفر از چهار کارکنان در محل کار, اما او مطمئن بود که آیا دیگران مایل بودند به عقب می آیند.

“ما تنها آماده کمی سهام گفت:” صاحب Li ژن. “اکثر مردم هنوز هم ترس از ویروس.”

یک پوستر در ورودی مرکز عابر پیاده خواسته مشتریان به پوشیدن ماسک همکاری با تب کنترل و نمایش یک گوشی هوشمند سلامت کد.

یک بنر در نزدیکی گفت: “ووهان ما می آیند. با تشکر از شما.”

دو زن که عینک محافظ پوشاک که شناسایی آنها به عنوان پزشکی کارگران احاطه شده توسط پیاده که دست تکان دادند چینی پرچم در آنها را در یک ژست قدردانی است. آقای لی به آنها کیسه از آب نبات.

“ما ممکن است برای مدتی صبر کنید تا ببینید که همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت” گفت: آقای لی.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. آقای مک دونالد گزارش از پکن است. AP تولید اولیویا ژانگ کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de