وال استریت ژورنال نظرسنجی: قوی ایالات متحده بازیابی بستگی دارد موثر Covid-19 پاسخ

اقتصاددانان انتظارات بهبود کمی این ماه اما آنها می گویند حاوی coronavirus کلیدی است. مردم در صف انتظار برای مواد غذایی و کمک های مالی در منسس Va., در روز چهارشنبه.

عکس: الکس Edelman/مهر نیوز

قوی اقتصادی بستگی دارد موثر و پایدار مهار Covid-19 اقتصاددانان گفت: در جدید وال استریت ژورنال بررسی, به عنوان ایالات متحده پیشی گرفتن 3 میلیون تایید coronavirus موارد است.

آخرین بررسی ماهانه توسط وال استریت ژورنال در بر داشت که 91 درصد از کسب و کار و اقتصاددانان دانشگاهی موافقت کرد “تا حدودی” و یا “به شدت” است که بهبود اقتصادی بستگی دارد حاوی ویروس است.

“یک ویروس تجدید حیات را فشار هزینه های مصرف کننده را به خواب زمستانی” گفت: اسکات اندرسون اقتصاددان ارشد در بانک غرب است.

فدرال رزرو مقامات از جمله رئیس جروم پاول ابراز داشته اند مشابه نمایش ها در روزهای اخیر.

“این ممکن است به طور کامل بازگشایی اقتصاد تا این coronavirus دیگر تهدیدی برای بهداشت عمومی گفت:” برنارد Baumohl رئیس جهانی اقتصاد در چشم انداز اقتصادی ،

هنوز هم در مقایسه با ماه گذشته را بررسی اقتصاددانان انتظارات برای چشم انداز بهبود کمی در این ماه است.

اقتصاددانان تخمین زده است که تولید ناخالص داخلی قرارداد در 31.9% نرخ سالانه در سه ماهه دوم در مقایسه با 33.5% سرعت انقباض در آخرین نظرسنجی. آنها انتظار دارند اقتصاد را به رشد در سه ماهه سوم و گسترش در یک 15.2% رای. ماه گذشته, انتظار خود برای 14.2% سرعت رشد در سه ماهه سوم.

آمریکا وارد یک رکود اقتصادی در ماه فوریه اداره ملی تحقیقات اقتصادی تعیین شده در ماه ژوئن. حدود یک چهارم از اقتصاددانان در نظرسنجی گفت: بهبود است و در حال حاضر در راه در حالی که 64 درصد آن را انتظار برای شروع در سه ماهه جاری.

تعاملی گرافیک

  • اقتصادی, پیش بینی, نظر سنجی

در آخرین نظرسنجی 70 درصد از اقتصاددانان گفت: آنها انتظار بهبود شبیه به یک “swoosh” شکل شبیه به آرم نایک با یک قطره بزرگ به دنبال بهبود تدریجی. که به طور گسترده بدون تغییر از دو قبلی ماهانه بررسی و مقایسه پیش بینی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت که پیش بینی سویفت, V-شکل بازیابی.

اقتصاددانان پیش بینی کرده اند در بازار کار نیز بهبود کمی در این ماه است. آنها نرخ بیکاری در 9.1 درصد در ماه دسامبر در مقایسه با 9.6 درصد از پیش بینی در ماه گذشته را بررسی.

میان اقتصاددانان انتظار دارند که بازار کار به اضافه کردن 1.5 میلیون شغل به طور متوسط در سه ماهه سوم; یک ماه پیش آنها می رود 1.6 میلیون شغل اضافه شده در همان دوره است. بیکاری کاهش یافت و به 11.1 درصد و اقتصاد ایالات متحده به دست آورد 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن در وزارت کار گفت: در هفته گذشته.

این کار رشد به دنبال آن ممکن است حقوق و دستمزد افزایش 2.7 میلیون و نشان داد مردم از برگشت به کار و اقتصاد درمان سریع تر از پیش بینی. هنوز بازار کار ایالات متحده است عامل با حدود 15 میلیون شغل کمتر از در فوریه ماه قبل از همه گیر زده آمریکا در حالی که کشور با آن روبروست افزایش coronavirus مواردی است که منجر شده برخی از ایالت ها و کسب و کار را تغییر دهید البته در reopenings.

وال استریت ژورنال بررسی 60 اقتصاددانان از جولای 2-7 هر چند هر اقتصاددان در پاسخ به هر سوال.

مربوط تصویری

سازمان های بهداشت عمومی پیگیری گسترش coronavirus و استفاده از نمودار ها و نمودار برای تجسم داده ها. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که آنچه به دنبال در داده ها برای درک اینکه چگونه این ویروس را تحت تأثیر خود را در جامعه. تصویر عکس: لورا Kammermann/وال استریت ژورنال

نوشتن به هریت Torry در [email protected] و آنتونی DeBarros در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de