وال استریت ژورنال بررسی: Coronavirus به احتمال زیاد به آمار سه ماهه اول رشد اقتصادی ایالات متحده

رهبران چین باید متعهد به ایجاد ثبات در اقتصاد خود را به عنوان آنها در تلاش برای کنترل این ویروس با ارائه تخفیف مالیاتی و دیگر اقدامات برای حفظ شغل پر شده است.

عکس: پل یونگ/مهر نیوز

چین شیوع کروناویروس به احتمال زیاد تعدیل رشد اقتصادی ایالات متحده در سه ماهه اول بر اساس یک نظرسنجی از اقتصاددانان توسط وال استریت ژورنال.

ماهانه نظرسنجی از اقتصاددانان یافت 83 درصد از انتظار اقتصاددانان coronavirus شیوع خواهد شد که ضربه های کوچک در ایالات متحده تولید ناخالص داخلی رشد از ژانویه تا مارس یا کمتر از 0.5 درصد است. فقط 5 درصد از پیش بینی انتظار می رود کاهش قابل توجه بیش از 0.5 درصد خاموش سه ماهه سالانه نرخ رشد در حالی که 10% انتظار بدون تاثیر است.

“منفی شوک تقاضا از coronavirus مهم است” گفت: کنستانس شکارچی اقتصاددان ارشد در KPMG. “تولید ناخالص داخلی چین به طور قابل توجهی تحت تاثیر خواهد و این نشان خواهد داد تا در همه چیز از قیمت کالا به تقاضای جهانی کالا و خدمات,” او گفت:.

برنارد Baumohl, رئیس جهانی اقتصاد در چشم انداز اقتصادی گفت آمریکا تا حد زیادی عایق از شیوع کروناویروس در چین است. “اما از آنجا که خرید اینترنتی احساس خواهد شد توسط بقیه آسیا و اروپا از آن خواهد شد در نهایت کاهش رشد اقتصادی ایالات متحده در حدود 0.4 درصد در سه ماهه اول,” او گفت:.

چین رهبران متعهد به ایجاد ثبات در اقتصاد خود را به عنوان آنها در تلاش برای کنترل این ویروس با ارائه تخفیف مالیاتی و دیگر اقدامات برای حفظ شغل پر و اطمینان این کشور مواجه نگردند با ضرورت.

در حالی که تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده باقی می ماند کوچک راهپیمایی از وقوع ضربه بخش های خاص مانند ایالات متحده در صنعت گردشگری.

در سومین ایالت متحده آمریکا, رئیس جمهور تهمت زده خوش بین, توجه داشته باشید, شعار دستاوردهای اقتصادی از جمله افزایش دستمزد و کاهش بیکاری است. عکس: گتی ایماژ

یکی دیگر از پتانسیل های منفی برای اقتصاد ایالات متحده است که توقف در تولید Boeing Co. ‘s 737 MAX هواپیما که در ماه ژانویه آغاز شده.

شیکاگو بوئینگ نقش مهمی در اقتصاد ایالات متحده: آن است که ایالات متحده بزرگترین تولید کننده و صادر کننده و یک ملت کارفرمایان خصوصی.

تعاملی گرافیک

  • نگاهی به پیش بینی های اقتصادی بررسی در نمودار 14

اکثر اقتصاددانان—81 درصد—انتظار 737 MAX توقف تولید به یک اثر کوچک در ایالات متحده رشد تولید ناخالص داخلی در ژانویه تا مارس دوره در حالی که 15 درصد گفت: این امر تاثیر قابل توجهی.

“کشیدن اقتصاد از توقف تولید خواهد شد و میانگین 0.5 درصد در سه ماهه اول و ضربه به اقتصاد در سال 2020 خواهد شد بستگی دارد که چگونه به سرعت تولید رزومه” گفت: گرگوری Daco, یک اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. “فرض کند و از سرگیری این بوئینگ travails را کاهش می دهد رشد تولید ناخالص داخلی با 0.1 درصد در سال 2020 است.”

اقتصاد ایالات متحده رشد 2.3 درصد در سال 2019 اندازه گیری از سه ماهه چهارم سال قبل. به طور متوسط اقتصاددانان در وال استریت ژورنال نظرسنجی انتظار می رود که سرعت به سرعت به 1.9 درصد در هر دو سال 2020 و 2021. برای سه ماهه اول این سال اقتصاددانان در فوریه بررسی penciled در سالانه-نرخ رشد 1.6% بدون تغییر از ماه قبل اما از 1.8% در ماه دسامبر.

مرتبط

  • پکن متعهد به ایجاد ثبات در اقتصاد
  • Coronavirus مواد مخدر بالا تمرکز در جلعاد
  • که تساوی توپخانه ضد هوایی برای ویروس پاسخ

برخی از 35 درصد اقتصاددانان انتظار دارند که بعد از رکود اقتصادی شروع خواهد شد در سال 2021 از 30.9% ماه گذشته نظرسنجی در حالی که 29.7% انتظار یک شروع در سال 2022. فقط 10.8% دیدن یک رکود اقتصادی شروع این سال است.

اقتصاددانان تقریبا تقسیم بر اینکه فدرال رزرو در حرکت بعدی خواهد شد و یک نرخ افزایش یا کاهش: 55 درصد انتظار کاهش در حالی که 45 درصد انتظار می رود نرخ به افزایش است.

فدرال رزرو شده است با اضافه کردن مقدار زیادی از کوتاه مدت نقدینگی به بازارهای مالی پس از ماه سپتامبر هنگامی که نرخ بهره کوتاه مدت رسید به طور غیر منتظره. اقتصاددانان تقسیم می شوند در زمانی که تغذیه را برای اولین بار آن را کاهش می دهد خزانه داری-لایحه خرید از سرعت فعلی از 60 میلیارد دلار در ماه است. برخی از 23 درصد گفت که اتفاق می افتد در ماه آوریل در حالی که 28 درصد پیش بینی کرد ممکن است و 16 درصد گفت: ژوئیه.

“فدرال رزرو به احتمال زیاد استفاده از این نشست به تنظیم صحنه برای یک پست مالیاتی-فصل رکود در خزانه لایحه خرید” گفت: دایان Bg, اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون.

مجله بررسی 63 اقتصاددانان از Feb. 7 Feb. 11 هر چند هر اقتصاددان در پاسخ به هر سوال.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما موافق با بررسی اقتصاددانان که coronavirus را تحت تاثیر قرار رشد اقتصادی ایالات متحده? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به هریت Torry در harriet.torry@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو