جهانی جوانان مهارت های روز: مشاوره جوانان به ماندن انعطاف پذیر و ایالات

موضوع داده شده توسط یونسکو-UNEVOC جهانی جوانان مهارت های روز این سال در 15 ژوئیه است: “مهارت های انعطاف پذیر در جوانان است.” چنین انعطاف پذیری مورد نیاز است در بشریت به طور عام و جوانان به طور خاص اگر ما برای مدیریت این چالش پس از COVID-19 بازسازی. افراد جوان به دلیل اینکه بلند پروازانه در طبیعت همواره پر انرژی تر و شجاع تر. آنها تا حد زیادی می تواند کمک به بهبود تلاش ها در این زمان به چالش کشیدن.

من می خواهم به یک مشاوره به جوانان ما. آنها باید بدانند که با توجه به قانون طبیعت جهان ما یک جهان از چالش است. در هر وضعیت هر کس مجبور است برای زندگی کردن در یک جنگل از چالش است. شما می توانید تغییر ایجاد این طرح است. اما طبیعت نیز به ما می دهد یک راه حل که در قرآن داده شده است در این کلمات: “پس همانا با هر سختی وجود دارد سهولت همانا با هر سختی وجود دارد سهولت.” (94-5-6)

اصل ما در قرعه کشی از این است که قدرت برای غلبه بر چالش ها است که همیشه مهم تر از چالش های خود را دارند. که است که می گویند که در حالی که چالش ها همواره محدود توانایی ما برای غلبه بر آنها نامحدود است که همیشه وجود دارد تعدادی از روش های مختلف برای غلبه بر آنها.

یکی دیگر از جنبه به نظر در این است که طبیعت به ما داده است یک درمان برای دیدار با این چالش با قدرت انعطاف پذیری است. مادی انعطاف پذیری به معنای توانایی بازگشت به شکل اولیه پس از خم فشرده یا کشیده. معنوی انعطاف پذیری توانایی بازیابی از هر گونه چالش کشیدن وضعیت.

مطالعات نشان می دهد که ذهن ما دارای پتانسیل بسیار زیادی شاید بالقوه نامحدود است. و این پتانسیل ها شنود گذاشته شده توسط قدرت انعطاف پذیری است. در یک وضعیت عادی این پتانسیل خفته باقی می ماند. زمانی که هر نوع تجربه را به چالش کشیدن مغز فعال می شود و شروع به آشکار پنهان آن انرژی است. و اگر این فرصت داده شود, آن را قطعا بهبود می یابند تمام ضرر و زیان است. تنها شرط این است که شما نباید برهم زدن روند طبیعی آن و یا متوقف کردن آن توسط برخی از فعالیت غیر طبیعی. اگر شما سکوت و فکر و ذهن خود را آرام همه چیز. خیلی زود خود را و ذهن شما را در حالت عادی. سپس می توانید دوباره برنامه ریزی یک فعالیت و استقامت با شکیبایی. کار به طور مداوم و صبورانه می توانید غلبه بر تمام مشکلات.

بیشتر من می خواهم برای اضافه کردن که در هر جامعه افراد جوان هستند یک نیروی بزرگ برای خوب است. اما در همان زمان بسیار مهم است اذعان به این که افراد جوان باید قربانیان بیش از اعتماد به نفس. اعتماد به نفس خوب است اما بیش از اعتماد به نفس است که یک شکست.

افراد جوان باید بدانند که محدودیت های خود را قبول رهبری ارشد مردم و توصیه های خود را. اگر استکبار آنها را مانع از انجام این کار آنها چیزی جز یک مسئولیت به جامعه در حالی که متوسط افراد جوان هستند یک دارایی بزرگ برای بشریت است.

وظایف بزرگ تماس برای وحدت برای آنها نمی توان انجام شده توسط تک افراد است. آنها نیاز به تلاش هماهنگ بسیاری از افرادی که آماده به کار با هم در نقطه ای از فداکاری. و آن طول می کشد یک رهبر به هماهنگی این تلاش است. جوان مردم بنابراین باید قبول رهبران و مدیران نیز باید به احترام به افراد جوان است.

یک فرد ارشد مانند یک کل و افراد جوان هستند مانند ارتش است. هر دو کلی و ارتش هستند به همان اندازه مهم است. اگر ما برای دیدار با چالش پست-COVID-19 بازسازی پس از آن هر دو باید به ترکیب تلاش های خود را. اگر هر دو با هم کار کنند هیچ کوه یا رودخانه بر روی زمین که آنها قادر خواهد بود به تسخیر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im