جهان است و بیشتر به یک دهکده جهانی

جهان رو به بیرحمانه ترین اثرات جهانی شدن در حال حاضر. پس از جنگ جهانی دوم ما تشویق شده اند به جهانی و افزایش درون جهان ارتباط برای تبدیل شدن به توسعه یافته اما وضعیت فعلی از COVID-19 بحران شکسته است تمام اسطوره. ما می رویم به ما ریشه دوباره که در آن ایجاد کرد لازم است به خود به اندازه کافی?

مدرن پدیده جهانی شدن آغاز در نیروی کامل پس از جنگ جهانی دوم است. مدت خود شده است در استفاده مشترک از سال 1980s. ما در هند به تصویب رسید و این روند در دهه نود.

زمان حاضر که در آن جهان است و مقابله با این nonconventional تهدید COVID-19 به امنیت خواهد جهان را ببینید با معادلات مختلف و استراتژی. جهانی شدن را باید متفاوت از هنجارهای همه با هم که در آن جسمی انتقال از انسان کمتر خواهد بود و فناوری اطلاعات را تبدیل به بزرگترین قدرت در میان قدرت های دیگر است.

جهانی شدن نیز استفاده می شود اغلب به عنوان مترادف برای انجماد آمریکا تسلط در سراسر جهان است. صرف نظر از تعاریف مختلف در هسته خود جهانی شدن تبادل ایده, سرمایه, مردم, کالا و خدمات در سراسر جهان رانده شده توسط فن آوری که آیا این فن آوری است که در شکل فیزیکی و یا به صورت مجازی (اینترنت).

یک چیز مطمئن است برای سال های آینده است که زندگی را نمی توان در همان پست-کرونا بار.

نژاد انسان دارای یک حافظه کوتاه است و ما به زودی فراموش خواهد شد تروما “تاج نیوز” اما قطعا یکی از چیزهایی که تغییر خواهد کرد این است که ما شاهد ظهور یک جامعه است که بیشتر متکی به کمتر وابسته به کشورهای دیگر لوازم و بالاتر از همه یک کشور غنی است که در آن امکانات پزشکی.

اقتصاد جهان پس از تغییر سال 1950 و ما لذت می برد میوه ها از جهانی شدن است. اما زمان تاج بحران نشان داده است که جهان را از جنبه های مختلف از جهان که در آن جهانی شدن و بین ارتباط واقعا برجسته با سرعت از گسترش coronavirus. این نیز تاثیر فعلی اقتصادی جهان نظم است.

قدرت های جهانی که منجر به جهانی شدن یعنی ایالات متحده آمریکا و چین در حال حاضر محدود کردن همکاری خود را, ارز, از, مردم, کالا و احتمالا ایده ها نیز می باشد. موضوع مهم دیگری برجسته در اینجا این است که سازمان های بین المللی باید نه کمک به اندازه کافی به طور موثر مقابله با این بیماری همه گیر. یک سوال بزرگ است که فراموش نشدنی در ذهن مردم: “در زمان بحران چه نقش سازمان های بین المللی که داده می شود خیلی اهمیت همه کشور؟” من باور دارم که وجود دارد این است که نیاز به بالا بردن این موضوع به عنوان به خوبی. در حال حاضر در سراسر جهان تمرکز خواهد شد بیشتر بر بهداشت عمومی و یک بار دیگر وجود دارد که نیاز به فکر می کنم بیشتر فراگیر اقتصاد که در آن نهادهای محلی باید با توجه به اولویت. وجود دارد مهم درس آموخته می شود در نور از چالش های جهانی به خصوص در مورد بهداشت عمومی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im