جام جهانی دل شکستگی: اما این تیم کریکت زنان الهام بخش نسل جوان دختران

در چه معلوم بود دل شکستگی برای هند تیم کریکت زنان به طور کامل outplayed در ازدواج خود را T20 World Cup final توسط یک غارتگری استرالیا سمت. وجود دارد مقدار انتظار از تیم ملی که نهایی رسیده بود با شکست خط. اما کاپیتان Harmanpreet Kaur و دختران موفق به بالا بردن بازی خود را روز گذشته ، مگ Lanning استرالیا رو خاموش برای شروع پرواز پس از برنده شدن در بازی شیر یا خط و انتخاب به خفاش. افتتاحیه الهام Healy و بث Mooney قرار داده تا یک ماموت 115-اجرا مشارکت که به نظر می رسید به ذهنی پایمال سرخپوستان. اگر چه دختران هندی را بکشد و همه چیز کمی به سمت پایان و استرالیا قرار داده و توانمند 184 در 20 اور.

Shafali Verma, نوجوان است که پر شور در طول مسابقات با بت اخراج شد و در سوم تحویل تعقیب است. پس از آن هند middle منظور است که نگاه شکننده بود به طور کامل در معرض. این حس رو در طول تعقیب و گریز بود که دختران هندی بودند به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر است. و استرالیا را دقیق بولینگ تضمین است که دست نخورده بود پیچیده در مجموع فقط 99 اجرا می شود.

وجود شباهت آشکار در اینجا با تیم مردان را از دست دادن فینال 2003 ODI جام جهانی. مسابقه بزرگ عملکرد چیزی است که هر دو مردان و زنان تیم تلاش کرده اند با. اما در مورد مردان در آبی آنها قادر به شکستن مانع روانی و بالابر جایزه. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا زنان تیم نمی تواند از این تکرار. بی باک کریکت نمایش داده شده توسط ورما در این دوره از مسابقات بود قطعا خوش آمدید – او یک ستاره برای آینده است. به طور کلی این سفر از زنان در آبی تا به روز جهانی زن موظف است برای الهام بخشیدن به نسل های آینده از دختران هندی.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im