کارگران بازگشت به چین, کارخانه, اما Coronavirus لطمه می زند و تقاضای جهانی

یک چک دما در یک کارخانه در Hangzhou در اوایل ماه مارس.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—کارگران چینی بازگشت به کارخانه طبقه در مارس اما عملیات باقی مانده آهسته با توجه به رکود تقاضا تقلیل امید برای بهبود سریع به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به فلج شدن اقتصاد جهانی است.

کارخانه چینی فعالیت های گسترده در ماه مارس به دنبال بازارهای انقباضات در ژانویه و فوریه زمانی که پکن قفل شده است و بسیاری از هوبئی مرکزی استان و در زمان دیگر اقدامات شدید برای جلوگیری از ویروس. اما شرکت های کوچکتر به نظر می رسد به عقب بزرگتر شرکت های بسیاری از آنها شرکت های دولتی, در, بهبود, با توجه به خصوصی جدید و رسمی نظرسنجی چین تولید کنندگان.

این Caixin چین شاخص مدیران خرید بخش تولید است که کج شده به سمت کوچکتر خصوصی تولید کنندگان گل رز به 50.1 در ماه مارس از 40.3 در فوریه Caixin Media Co. و شرکت تحقیقات Markit گفت. ماه مارس نتیجه فقط بالاتر از 50 علامت که جدا از انقباض انبساط.

یک روز قبل از آن در روز سه شنبه چین رسمی PMI که با تمرکز بیشتر بر بزرگتر شرکت های دولتی نشان داد یک پرش به 52.0 در ماه مارس از یک رکورد کم از 35.7 در ماه فوریه است.

هر چند رسمی نظرسنجی از 3000 تولید کنندگان است که انجام شده توسط اداره ملی آمار را پوشش می دهد یک نمونه بسیار بزرگتر از اندازه از خصوصی Caixin بررسی 500 تولید کنندگان, نظرسنجی برای اکثر رنگ یک تصویر مشابه از روند گسترده تر. هر دو نظرسنجی ثبت شده خود را در کمترین خوانش در ماه فوریه است.

بیشتر در Coronavirus

  • جدید کمبود در چین Coronavirus-آمار اقتصاد: بیکاری بزرگترین فارغ التحصیلی کلاس در سال
  • چین برای کسب و کار باز اما Postcoronavirus راه اندازی مجدد به نظر می رسد آهسته و راکی
  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

این bounceback در مارس خوانش ارائه برخی از امید برای اقتصاد یانگ Weixiao یک اقتصاددان در موسس اوراق بهادار هر چند هنوز وجود دارد و دلیلی برای نگرانی پس از یک شديد و اختلال در فعالیت های صنعتی.

“خبر خوب این است که همه چیز در حال نقاهت; خبر بد این است که بازیابی مسیر جلوتر از ما در حال رفتن به آهسته و طولانی” آقای یانگ گفت.

است که به ویژه برای چین کسب و کارهای کوچک خواهد شد که به احتمال زیاد تلاش بیشتر برای بهبود یافتن از coronavirus شوک از خود را به رقبای بزرگتر از چینی دهندگان به مدت طولانی مورد علاقه شرکت های بزرگتر با دولت روابط که به عنوان دیده می شود بیشتر وام گیرندگان قابل اعتماد آقای یانگ گفت.

راهپیمایی اطلاعات همچنین یک چالش جدید را برای چین در بخش تولید: حتی به عنوان تدریجی از جدید کروناویروس موارد در چین مجاز برای برخی از فعالیت های کسب و کار به رزومه بدتر شدن تقاضای خارجی و داخلی هزینه های مصرف کننده در حال ظهور به عنوان دیگر اجرا نگرانی و نگه داشتن درب در تولید گفت: زونگ Zhengsheng یک اقتصاددان در CEBM گروه در بیانیه ای همراه با انتشار خبر تولید داده.

Subindexes اندازه گیری تولید در هر دو بخش رسمی و خصوصی ساخت نظرسنجی در ماه مارس افزایش یافت و از ماه قبل است. اما جدید سفارشات صادرات, اندازه گیری تقاضای خارجی هنوز هم نشان داد انقباض در هر دو نظر سنجی.

وانگ لیپینگ فروش نماینده کوچکتر خصوصی جراحی-محصول ساز در جنوب شرقی ژجیانگ استان گفت: شرکت او در آغاز از سرگیری تولید محصولات خود را که شامل نورد فولاد صفحات در فوریه. 14—و آن را یکی از ژجیانگ اولین شرکت برای بازگشت آنلاین.

حتی پس از, خانم وانگ گفت: این شرکت هنوز در تلاش برای ارائه سفارشات خود را.

“داخلی برای ما کارگران و کارکنان ما از سر شرایط کار نرمال اما در خارج چیزهایی مانند لوازم فروش و تدارکات هستند و تنها به تدریج بازگشت به حالت عادی” او گفت:.

تامین کنندگان مواد اولیه به خصوص نورد گرم steelmakers نمی تواند تضمین تحویل در سه ماهه اول سال, ساختن آن دشوار برای شرکت به ارائه محصولات خود را در زمان. همچنین بسیاری از شرکت های حمل و نقل اقیانوس تنها فقط شروع مجدد خدمات خود را. همه این مسائل نیاز به رسیدگی به آرامی او گفت:.

پکن سیاست گذاران نگران coronavirus آمار اشتغال در بخش تولید ارائه شده است یک تصویر مخلوط.

یک subindex در روز شنبه را انتشار داده های اندازه گیری اشتغال نشانه ادامه داد: کاهش در تعداد سر در سراسر این صنعت در ماه مارس هر چند میزان کاهش کمتر از در فوریه Caixin گفت: با اشاره به ترکیبی از کارگران به طور داوطلبانه ترک و کارفرمایان به دنبال کاهش هزینه ها.

یک روز زودتر رسمی انتشار شاخص مدیران خرید نشان داد اشتغال بالا رفتن از انقباض خاک برای اولین بار در سه سال است.

برای مقابله با شوک های ناشی از این ویروس کشنده و پیش بینی بدتر, برابر, پکن, در هفته های اخیر نورد اقدامات از جمله کاهش مالیات و وام های ارزان تر برای حمایت از اقتصاد است.

روز سه شنبه دولت چین شورا و یا کابینه گفت: این امر ارائه وجوه تازه برای بانک ها به قرض دادن و اجازه دهید دولت های محلی موضوع بیشتر اوراق قرضه. برای تحریک مصرف کابینه نیز قول داد به گسترش یارانه ها و مالیات بر چشم پوشی برای خرید وسایل نقلیه الکتریکی برای دو سال دیگر در یک پیشنهاد برای افزایش فروش خودرو.

با وجود این اقدامات اقتصاددانان به طور گسترده ای پیش بینی رشد اقتصادی چین به پست یک سال بیش از سال انقباض در سه ماهه اول یک سناریو نهان از روز انقلاب فرهنگی از اواسط دهه 1960 تا اواسط دهه 1970.

چنین عقب نشینی را پیچیده پکن تا پایان سال هدف دو برابر شدن اندازه کلی اقتصاد از یک دهه قبل است. اقتصاددانان می گویند نرخ رشد حدود 5.5 درصد در سال 2020 مورد نیاز است برای پکن به دیدار با این هدف است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به جاناتان چنگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im