کارگران به احتمال زیاد به کرایه بهتر در سازمان ملل با کروناویروس کار-حفظ برنامه های

در آلمان نرخ بیکاری به طور متوسط فقط 3.9 درصد در سال جاری از 3.2 درصد در سال 2019 صندوق بین المللی پول, پروژه, اگر معترضان هنوز هم قرار داده شده صندلی خالی در مقابل دروازه براندنبورگ برلین در اعتراض به هتل و رستوران صاحبان مصیبت.

عکس: میشل tantussi/ایسنا

واشنگتن—کارگران در آلمان و ژاپن به احتمال زیاد به آب و هوا انتظار می رود coronavirus ناشی از رکود جهانی بهتر از آمریکا و همسالان تشکر در بخشی به قوی تر کار-حفظ برنامه های داده های اخیر نشان می دهد.

در آلمان نرخ بیکاری به طور متوسط فقط 3.9 درصد در سال جاری از 3.2 درصد در سال 2019 صندوق بین المللی پول پیش بینی شده در این ماه. در ژاپن نرخ پیش بینی افزایش به 3 درصد از 2.4%. اما در ایالات متحده انتظار می رود به پرش به 10.4% از 3.7 درصد در سال 2019.

یک برنامه در نظر گرفته شده برای نگه داشتن کارگران در شغل خود را در دوران رکود شده است شبیه سازی در تعدادی از دیگر اقتصادهای پیشرفته از جمله کانادا و استرالیا که همچنین پیش بینی برای دیدن کاهش بیکاری از آمریکا

“جزئیات متفاوت است اما فلسفه همان است” گفت: Jean Pisani-فری اقتصاددان فرانسوی و عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد. “کسانی که طرح را اساسا جذب بسیاری از شوک به بازار کار است.”

آلمانی برنامه شناخته شده به عنوان “Kurzarbeit” است که باز به همه کسب و کار ساخت اجتماعی-امنیت سهم بدون در نظر گرفتن اندازه و اخیرا گسترش یافته شامل کارگران موقت. دولت می فرستد و پول نقد به طور مستقیم به کسب و کار به طوری که آنها می توانید در ادامه به پرداخت کارکنان حتی اگر ویروس مربوط به مستندات نگه داشتن آنها را از رفتن به محل کار.

با دولت چیدن تا آنجا که دو سوم از دستمزد کارگر را برای یک سال, شرکت ها نیازی به برش به عنوان بسیاری از کارمندان اگر درآمد می افتد. روابط بین کارکنان و کارفرمایان دست نخورده باقی می ماند و آن را آسان تر برای کسب و کار برای شروع دوباره زمانی که اقتصاد بهبود می بخشد.

از 20 آوریل در تعدادی از شرکت ها برای استفاده از بودجه بود در 718,000 یا حدود یک سوم از تمام شرکت های به کار کرد.

در مقابل ایالات متحده آمریکا شغل-حفظ و نگهداری برنامه را پوشش می دهد اشتغال تنها از طریق ژوئن و عمدتا محدود به کسب و کارهای کوچک تا 500 کارمند است. آن را نیز “بسیار پیچیده تر” آقای Pisani-کشتی گفت.

کسب و کارهای کوچک باید تقاضای خود را به بانک ها برای وام های دولت خواهد شد که ببخشند اگر آنها حفظ نیروی کار خود را و سپس منتظر تصویب است. کارفرمایان شکایت کرده اند که این برنامه بیش از حد کوچک است و گرفتار تاخیر و گیج کننده قوانین است.

ایالات متحده آمریکا شغل-حفظ و نگهداری برنامه را پوشش می دهد اشتغال تنها از طریق ژوئن و عمدتا محدود به کسب و کارهای کوچک تا 500 کارمند است. در لاس وگاس داوطلبان آماده سازی مواد غذایی داده می شود در مواد غذایی-سایت توزیع.

عکس: دیوید بکر/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کنگره در ماه گذشته تایید $350 میلیارد دلار برای به اصطلاح چک حفاظت از برنامه. که پول به سرعت فرار کردند و کنگره اختصاص اضافی $310 میلیارد دلار در هفته گذشته پس از صندوق بین المللی پول منتشر شد آن بیکاری بینی.

مقامات تخمین می زنند که حدود 23 درصد از ایالات متحده آمریکا بخش خصوصی کارگران بهره مند از اولین tranche از وام و بیشتر بهره مند خواهد شد به عنوان پول اضافی در دسترس می شود.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تفاوت های قابل توجهی را به شما در مشاهده و مدیریت بحران در دیگر کشورهای پیشرفته در مقایسه با ایالات متحده آمریکا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

برای کمک به کسانی که شغل خود را از دست کنگره افزوده مزایای بیکاری. قانونگذاران همچنین اختصاص $292 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به خانوارها.

در استرالیا که به تازگی به تصویب رسید یک سیستم شبیه به آلمان به نرخ بیکاری پیش بینی صندوق بین المللی پول به طور متوسط 7.6% در این سال از 5.2 درصد در سال گذشته.

در آلمان استرالیا JobKeeper برنامه یارانه کسب و کار به نگه داشتن کارگران شاغل. 130 میلیارد دلار استرالیا (در حدود 85 میلیارد دلار) آن است که گران ترین هزینه های دولت برنامه همیشه در حال اجرا در کشور است.

بانک مرکزی استرالیا رژیم صهیونیستی است. فیلیپ لاو گفت که امیدوار است تلاش های دولت را محدود می کند تخریب شغل.

“من امیدوار هستم که بیکاری ممکن است پایین تر از این اگر کسب و کار قادر به حفظ کارکنان خود را در پایین ساعت او گفت:” در مارس 21 گفتار. “نرخ بیکاری خواهد شده اند بسیار بالاتر از این بدون دولت JobKeeper یارانه دستمزد.”

ژاپن نیز به تازگی گسترش یک کسب و کار-برنامه یارانه شامل کارگران پاره وقت برای جلوگیری از اخراج جمعی از مردم مانند خرده فروشی کارمندان. اگر یک کارفرما را نگه می دارد یک کارگر بر حقوق و دستمزد در پرداخت کامل دولت را پوشش 94 درصد از هزینه تا حدود 77 دلار در روز است. به عنوان با این برنامه بالاتر از یارانه, کاهش انگیزه شرکت به اخراج کارکنان.

در کانادا دولت را پوشش تا 75 درصد از دستمزد کارگران که در غیر این صورت از دست داده اند شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر. کوستاس Christou صندوق بین المللی پول ماموریت رئیس برای کانادا گفت: کانادا یارانه دستمزد باید کمک به محدود کردن رشد بیکاری. صندوق بین المللی پول متوسط نرخ بیکاری به 7.5 درصد در سال جاری از 5.7 درصد در سال گذشته.

کدام مدل—آلمانی یا آمریکایی—بهترین برای کارگران و اقتصاد در دراز مدت ممکن است بستگی به عمق و شدت رکود جهانی.

مدل آلمانی است که به خوبی مناسب برای یک نسبتا مختصر رکود به دلیل شرکت هایی که نگه داشتن کارگران خود را نمی خواهد که به نگرانی در مورد استخدام و آموزش که چرخه اقتصادی تبدیل می شود گفت: انزو وبر یک اقتصاددان در موسسه آلمانی تحقیقات استخدام.

از سوی دیگر آقای Pisani-کشتی گفت: یارانه برنامه هایی مانند آلمان می تواند در نهایت حفظ کسب و کار است که هیچ امیدی به زنده ماندن طولانی رکود.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات

مدافعان بیشتر انعطاف پذیر به بازار کار ایالات متحده بر این باورند آمریکا شرکت خواهد شد بهتر برای زنده ماندن و انطباق با تغییر چشم انداز اقتصادی پس از همه گیر شده است.

“لحظه ای از حقیقت خواهد آمد که این سلول به پایان می رسد” آقای Pisani-کشتی گفت. “این ایده که شما می توانید یخ همه چیز برای دو ماه و unfreeze بدیهی است که آن را به آزمایش می شود.”

نوشتن به دیوید هریسون در [email protected] و جاش Zumbrun در [email protected]

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به باز کردن برخی از کسب و کارهای غیر ضروری در این هفته در آغوش گرفت و توسط برخی از در حالی که رسم اعتراض از دیگران است. وال استریت ژورنال به کامرون McWhirter گزارش ها از روی زمین در نزدیکی آتلانتا به عنوان صاحبان کسب و کار وزن صرفه جویی در کسب و کار خود و نگرانی های ایمنی. عکس: رون هریس/AP

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de