آن است که به سرعت تبدیل شدن به روشن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس است به علت مهم اقتصادی ویرانگر در سراسر جهان است. ماهیت خود این ویروس بسیار مسری است و به سرعت در حال گسترش. به همین دلیل است که اجتماعی فاصله است که توصیه می شود برای جلوگیری از بیماری است. اجتماعی و فاصله کار می کند به عنوان چین امروز گزارش داد که آن را یک رکورد جدید تک محلی مورد Coronavirus پس از نزدیک به دو ماه از اعمال شدید مستند در میلیون ها نفر از مردم در داخل و اطراف استان هوبئی — مرکز بیماری.

اما عواقب اجتماعی فاصله است که آن را مختل زندگی روزانه و فعالیت های اقتصادی را متوقف کند. بخش هایی مانند حمل و نقل هوایی و گردشگری و حمل و نقل در حال حاضر شده است به شدت تحت تاثیر. اما به عنوان قرنطینه اقدامات گسترش, همه چیز از رستوران ها و خرده فروشی به خدمات آن و تولید خواهد رسید. و این بدان معنی بزرگ کشیدن در اقتصاد است. در واقع وجود دارد در حال حاضر پیش بینی است که اقتصاد جهانی را به رکود اقتصادی در این سال با توجه به همه گیر. بنابراین کشورها در سراسر جهان نیاز به نه تنها به کشف کردن راه برای مهار این ویروس بلکه کوسن اقتصادی ،

و درست مانند همکاری های بین المللی مورد نیاز است برای جلوگیری Covid-19 — از به اشتراک گذاری بهترین شیوه های پزشکی به طور مشترک کار بر روی توسعه یک واکسن برای ویروس — آن را نیز ضروری از یکدیگر یاد بگیرند که چگونه به مقابله با بلندی بحران اقتصادی است. به عنوان دولت هند اندیشد مالی برخی از مراحل — گزارش از جمله مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات برای کسانی که در بخش غیررسمی — اقدامات انجام شده توسط دولت های خارجی نیز باید مورد بررسی قرار گرفت. در این راستا این کشور آفریقای شمالی از مراکش شده است سریع به اعلام ویژه 10 میلیارد امارات صندوق برای ارتقاء زیرساخت ها و حمایت از اقتصاد آن است.

در واقع مراکش اقتصادی نظارت کمیته برگزار شد اولین جلسه دوشنبه گذشته به بحث در مورد اقدامات گرفته شود برای حفظ وضعیت اقتصادی در پی شیوع کروناویروس. برخی از اقدامات فکر شامل تعلیق هزینه اشتراک به مراکش ملی امنیت اجتماعی صندوق برای شرکت در دشواری و بررسی تمام شرکت های خواهد بود که به سختی با توجه به بازپرداخت اعتبار خود را تا پایان این بحران است. علاوه بر این مراکش royal holding company, Al Mada تصمیم به اعطای 2 میلیارد درهم به صندوق های ویژه.

در طرف دیگر اقیانوس اطلس از مراکش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای تصویب $1 تریلیون بسته محرک اقتصادی از جمله 1000 $در پرداخت های مستقیم به فرد آمریکایی ها برای کاهش اقتصادی از این بیماری همه گیر. آلمان در عین حال وعده داده است 600 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کار و افراد است. انگلیس به فکر انتشار بیش از $420 میلیارد. هم فوری چالش برای جهان است برای متوقف کردن گسترش ویروس. اما پس از آن برای مقابله با رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر. وجود دارد هیچ محدوده سیاسی نجاست در اینجا. همه کشورها باید همکاری کنند, حمایت از یکدیگر و از یکدیگر یاد بگیرند و به مبارزه با ویروس ها و مدیریت اقتصادی خرید اینترنتی. همکاری جهانی است که نیاز به ساعت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im