توسط Bhartendu Sood

در طول اقامت کوتاه خود در هند در دهه 70 استیو جابز گفته بود که سرخپوستان کار بیشتر در شهود نسبت به کسانی که در غرب است. من نمی دانم که آیا این یک تعریف یا یک آکواریوم.

به من شهود صدای درونی غریزه است که کمک می کند تا ما را به قبل از شکل یک نظر در مورد رویدادهای آینده. شهود هدایت ما هنگامی که ما با تامل انجام کاری برای ما مهم است. شاید ذهن ناخودآگاه ما است منبع شهود. آیا شهود همیشه به سمت راست جهت ؟ نه لزوما از آن است که تحت تاثیر ما عقل, حکمت, دانش, از همه چیز, ایمان به صدای درونی رویدادها و ثابت ما فکر آن است. مراقبه است که مهم ترین حق شهود پس از آن ذهن از حواس او را پرت و ما می آموزد که چگونه به رسمیت شناختن, ظریف انگیزه های درون. عقل نقش مهمی آن را به عنوان ترکیبی از دانش و ایمان و احساس ما از استدلال است.

چه کسی می تواند حق شهود ؟ کسانی که تفکر که روحانی تمایل و پروب چیز انتقادی می توانید حق شهود. از این رو افرادی وجود دارند که باید شهود در مورد مرگ خود را حتی. کسی که نمی کاوشگر ایده و ذهنیت گله نمی تواند حق شهود. من با 93 سال سن فرد را اعلام کرد که در Dussehra روز که در صفوف منظم مصرف راما خواهد عبور او می گویند نهایی خود خداحافظی و پیوستن به راما. چیزهایی که اتفاق افتاده است به او اعلام کرده بود. زمانی که او شنیده صدای گروه پیشرو در صفوف او گذشته خود را.

حق را شهود می کند در یک روز آمد آن را به توسعه. بسیاری از Jain عقل از سر فرزانگان از قبل تصمیم بگیرید و قبل از اطلاع رسانی در مورد مرگ خود تاریخ. بیشتر ایمان یکی از نشان می دهد در شهود خود را بهتر نتیجه خواهد بود. نباید اشتباه از مشاوره دیگران در مورد یک پیام به سادگی از آنجا که سطح خود را از عقل می تواند متفاوت از مال شما. اما می توان بررسی انتقادی خود را بصری پیام خود را با استدلال قبل از اقدام.

شهود و ایمان پیوسته. اما در حالی که تلاش برای تجزیه و تحلیل استیو جابز گفته است ما برای اولین بار نیاز به درک آنچه که “ایمان” است که در زمینه شهود. ایمان و ایمان دو چیز متفاوت هستند هر چند اشتباه در هند و از آنجا که این clubbed با هم. ایمان متولد شده است از استدلال و استوار بر ستون های منطق. ایمان فراتر از استدلال است. برای مثال نزد یک گربه سیاه و سفید ویژگی های بصری تفکر در بسیاری از کشورها اما جالب ترین بخش این است که در چند کشور آن را نشانه ای از نتیجه مثبت و در برخی دیگر از نتیجه بد. بنابراین برای من این است که ایمان و نه با حمایت هر گونه استدلال است. شهود دنیا از جمله ایمان می تواند به نتایج اشتباه است. اگر ایمان کور است و نه شهود می تواند ما را در اقدامات که بیشتر زمان خواهد شد با نتایج مثبت. بنابراین هیچ اشتباهی در کار بر روی شهود اما باید بهار از صدای ایمان حمایت استدلال و مطالعه است.

ما باید در عمل شهود قبل از مصرف هر گونه تصمیم گیری است ؟ هیچ چیز اشتباه در آن, اما, این مهارت را به توسعه یافته با مراقبه و تفکر تحلیلی است. MK گاندی در بیوگرافی خود می نویسد: یک بار زمانی که او می خواست به سعی کنید غذای غیر گیاهی, بلافاصله, صحنه از مرغ بودن butchered آمد قبل از اینکه چشم خود را و او داد تا ایده.

تجزیه و تحلیل غریزی پیام با صدای استدلال قبل از پذیرش آن; تنها پس از آن ما اقدامات بصری ما را به نتایج خوب است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو