تعادل کار-زندگی در حال تغییر است. این برنامه ها می توانند کمک کنند.

دفاتر غیر ضروری در سانفرانسیسکو بسته 22 هفته پیش، و شوهرمن، ويل، و من از آن زمان به بعد همکاری از خانه داشته ام. در اوایل، به اشتراک گذاری آپارتمان ما 400 فوت مربع رقص ظریف بود. پوشیدن هدفون های لغو صدا برای تماس ها صدای ما را بیش از حد بلند کرد. دو جلسه زوم همزمان؟ “ها!” خانه ما حقیر اینترنت cackled، به عنوان ما تماشا فید های ویدئویی ما تبدیل به هنر پیکسل.

وضعیت در خانه در ادامه بسیار طولانی تر از بیشتر در اصل فکر می کردم. گوگل در حال نگه داشتن کارکنان خانه تا حداقل جولای 2021، و بنابراین فیس بوک. در پاییز سال 1389، دانش آموزان بیشتری از راه دور یاد می گیرن و والدین به سرپرستی متهم می شن-و گاهی اوقات حتی تدریس-بچه هاشون به طور غیر حضوری آموزش می بینن.

به عنوان همه گیر بود تا، ما صحبت زیادی در مورد بهره وری (و همکار من جوانا استرن جمع آوری راهنمایی ضروری از راه دور کار). اما حالا که مدتی است اینجا بودیم، تمرکز بر بهره وری خودمان کافی نیست.

• ایجاد توازن بین کار و زندگی وقتی مشکل است که خانه، دفتر و مدرسه همان فضا را اشغال کنند، و کار طولانی مدت از راه دور آنطور که فکر می کردیم کار نمی کند. هر روز می تواند مانند یک ماراتن به نظر می رسد: تماس های ویدئویی بدون توقف، مسائل اینترنت، دست و دست و دست زدن به مسئولیت های حرفه ای با کار خانه و برنامه های کودکان و نوجوانان همه بدون فراموش کردن برای تغذیه خانواده خود و یا خودتان.

فناوری یک پاناستیک نیست، اما تقویم هوشمندانه طراحی شده، یادآوری و برنامه های سازمانی می توانند به شما کمک کنند که در بالای چیزهایی بمونید. در اینجا برخی از آنها زندگی می کنند که کمی آسان تر در این زمان عجیب و غریب.

به اشتراک گذاشتن تقویم خود را با شریک زندگی خود. برای تقویم گوگل، وب سایت را باز کنید (برنامه نیست) و در تقویم من در سمت چپ، روی تقویمی که می خواهید به اشتراک بگذارید، تبرک کنید. روی سه نقطه کلیک کنید و “تنظیمات و اشتراک گذاری” را انتخاب کنید. پایین بروید تا “با افراد خاص به اشتراک بگذارید” و آدرس ایمیل شریک تان را اضافه کنید. و آره، این کار با حساب های G سوئیت شرکت ها، تا زمانی که مدیر شما اجازه می دهد تا آن را. همچنین می توانید اجازه نمایش اوقات آزاد یا شلوغ را به شما اعطا کنید، نه جزئیات تقویم خاص.

در Outlook.com روی نماد تقویم در پایین صفحه کلیک کنید و “اشتراک گذاری” را انتخاب کنید.

ایجاد پیوندهای جلسه تصویری آسان تر برای پیدا کردن. به تقویم گوگل یا ادغام های Outlook به Slack اضافه کنید. یک دقیقه قبل از یک رویداد، برنامه یک یادآوری و یک لینک به جلسه را به صورت مستقیم پیام می دهد، به شرطی که آن را به عنوان «مکان» رویداد تنظیم کنید.

یکی دیگر از راه حل های ممیتر است, مک رایگان و ویندوز برنامه ای است که در نوار منو خود را می شکند و همه تماس های آینده خود را, و همچنین لینک های مربوط به عضویت از زوم, سیسکو Webex, گوگل ملاقات و دیگران, در یک محل. برای افرادی که اغلب در چندین برنامه به جلسات می پیوندد، عالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im