Wordsworth است شما: به دنبال آسایش طبیعت حتی در حالی که در داخل خانه های بتن گیر

از زمانی که جاوید راه خود را در میان ما آغاز کرد درست است که بسیاری از earthlings کشف شده اند و تنها کلمات ما را : “عاشق چمنزارها و جنگل ها ، و کوه ها ؛ و از همه ی آن چه از این زمین سبز می دیم، می رباید.» در واقع پا زدن آن به صخره های بلند و یا بروکس babbling سخت تر از همیشه در حال حاضر است اما ما در حال پیدا کردن راه های بی پایان دیگر احساس نزدیک به طبیعت. یک روند مصرف کننده و شرکت در کلبه کور است که تفسیر ایده آل از زندگی کشیشی است.

کلمات worth oft در حال تعلیق روی نیمکت خود را در از ایراد, به عنوان daffodils چشم به داخل چشم که سعادت تنهایی است. ما در خود دروغ و حتی چشم داخل را استراحت برای مناظر بوکولیک آرام بخش، گل سرخ، doilies، حلزون، لبه پد، بز نوزاد، cardigans، گل رز کلم را می توان با شیر از سر انگشتان ما احضار. همه اینها منفعل است، منتقدان می گویند. اونا نميتونن اشتباه تر باشن از دوزی دستمال گرفته تا گذاشتن قلم جوهر به یک نامه دست نویس، زنده نگه داشتن ریحان در بالکن، اضافه کردن عسل به چای و ساخت شمع یا گل رز خودمان … cottagecore یک زیست شناسی گسترده است که همچنین در مورد ترجمه ترور و دزدکی از زندگی Covid به اقداماتی که شایان ستایش DIY, سازگار با محیط زیست و بدون اضطراب است.

به نظر می رسد که تاثیرگذارکلبه کلی از ایده های مد خود را مدیون آن از Gables سبز، زنان کوچک و باغ راز. ممکن است به جای آن طعم یازاکی یا انید بلیتون یا پوست بند تخته خلق داشته باشد. شایر که خانه هابیت ها است نیز می شود بسیاری از ستان. در هسته اصلی این است که در مورد مراقبت از خود. اين ميگه نه به فرهنگ در واقع این در مورد نه گفتن به گروه های خانگی، و ساخت کارها پرهودن سلیقه خود و انتخاب های خود را. و به این راحتی که ” طبیعت هرگز به قلبی که او را دوست داشت خیانت نکرد”

این قطعه به عنوان نظر سرمقاله در چاپ روزنامه تایمز هند ظاهر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im