زنان با از دست دادن شغل از این بیماری همه گیر خوب نیست برای بازیابی

مردم به دنبال کمک در کنتاکی حرفه ای مرکز در ماه ژوئن. زن تحت سلطه بخش را متحمل فشار از ضرر و زیان در طول بیماری همه گیر.

عکس: جان Sommers دوم/گتی ایماژ

زنان مشاغل از دست رفته در یک تندتر رای بیش از مردان در طول coronavirus گیر یک عامل است که به احتمال زیاد به عقب نگه بهبود اقتصادی.

زنان کارگر حساب برای اکثر مشاغل بخش خدمات از جمله خدمات مواد غذایی و مراقبت های شخصی هستند که بیشتر در معرض خطر اجتماعی-فاصله اقدامات و دچار فشار از ضرر و زیان در طول زمان بحران اقتصادی است. ازدواج زنان که در گذشته رکود در زمان شغل برای جبران حقوق از دست رفته زمانی که خود و یا شریک زندگی مرد گذاشته شد خاموش نیز کمتر احتمال دارد به دنبال کار خود را به دلیل چشم انداز اشتغال در حال حاضر محدود, یک پژوهشگر به این نتیجه رسیدند.

این پویایی در حال حاضر مانع به گسترده تر رشد اقتصادی: اگر مشارکت در میان زنان همچنان ضعیف به این معنی که کارگران کمتر در زن تحت سلطه زمینه ها مانند پرستاری یا مراقبت از مو. اقتصاددانان می گویند که فشار بر شغل و ادامه داد: کودک و سالمند-مراقبت از مسئولیت های مطرح موانع به اشتغال زنان و زايمان-نیروی مشارکت به عنوان کسب و کار شروع به بازگشایی در ماه های آینده.

“وجود دارد بسیاری از مشاغل که ارائه شد زنان بسیار مناسب و معقول درآمد و برنامه های انعطاف پذیر…که ممکن است قادر به بازگشت 100 ٪ برای مدت زمان طولانی گفت:” جولیا Pollak کار اقتصاددان در ZipRecruiter.

شکنندگی زن تحت سلطه مشاغل متفاوت از گذشته رکود زمانی که کالا تولید بخش هایی مانند ساخت و تولید—که عمدتا مردان—دیدم بیشتر اشتغال ضرر و زیان است.

شوک به زن تحت سلطه مشاغل همراه با عواملی مانند افزایش کودک-مسئولیت مراقبت از طول همه گیر منجر به کاهش سهم زنان 25 تا 54 کار و یا به دنبال کار می کنند. این اصطلاح نخست در سن نرخ مشارکت زنان پایین بود به 74.3% در ماه مه در مقایسه با 77 درصد در ماه فوریه به ماه قبل از coronavirus منجر به گسترده زیان کار است.

کار-نیروی مشارکت رای برای نخست-سن مردان کاهش یافته است و همچنین هر چند شدت کمتر. نر نرخ 87.2% در ماه مه در مقایسه با 89.3 درصد در ماه فوریه قبل از همه گیر رسیده, ایالات متحده آمریکا

تا coronavirus زده اقتصاد آمریکا قوی چشم انداز اشتغال شدند کشیدن بیشتر در سن کار زنان به نیروی کار.

دانا پترسون جهانی اقتصاد در سیتی تحقیقات و پروژه های زن کاهش شغل می تواند باعث کاهش جهانی تولید ناخالص داخلی تا 1 تریلیون دلار در این سال یا حدود یک سوم از 3.6 درصد در سال بیش از سال کاهش در سال 2020 تولید ناخالص داخلی جهانی است که سیتی اقتصاددانان می بینی. خانم پترسون و تحلیل شامل اقتصادهای بزرگ مانند ایالات متحده و بسیاری از اروپا و هند اما از مطالعه حذف چین است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید از پشتیبانی فوق العاده بود با توجه به صنایعی که به طور سنتی استخدام زنان بیشتر به منظور سوخت بهبود اقتصادی ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

شرکت ها در میان بازگشایی در بسیاری از موارد با محدودیت ظرفیت و برخی ممکن است تا پایان عامل با کارگران کمتر به طور دائم و یا برای یک دوره طولانی است. بخش هایی که بسیاری از زنان از جمله آموزش و پرورش خرده فروشی و رستوران ها ممکن است rehire یا جای همه مشاغل آنها ریخته و در طول همه گیر پایان سال آینده با توجه به سیتی را گزارش.

“که کشیدن در اقتصاد از آنجا که آنها در حال رفتن به باید این درآمد را صرف بنابراین شما نمی خواهد که مصرف” خانم پترسون گفت.

کار-جستجوی گیری از ازدواج زنان, به ویژه می تواند مانع زنان زايمان-نیروی مشارکت و گسترده تر رشد اقتصاددانان می گویند.

در گذشته رکود اقتصادی عروسی زنان را با وارد کردن نیروی کار برای کمک به خود را جبران شوهر یا شریک زندگی مرد از دست درآمد. کار اقتصاددانان اشاره به این پدیده به عنوان “اضافه شده کارگر اثر است.” یافته ها از کریستین اسمیت از دانشگاه نیوهمپشایر نشان می دهد که زنان متاهل با احتمال بیشتری به پیوستن به نیروی کار در طول رکود در 1980s و 1990s و 2000s و به خصوص در طول 2007-09 رکود است.

افزایش نیروی کار-نیروی مشارکت میان زن همسران نقش یک نقش بیشتری در بافر در برابر از دست دادن مرد خود شریک درآمد را از پس انداز و حکومت را نشان می دهد 2016 تحقیقات توسط ریچارد Blundell یک اقتصاددان در دانشگاه کالج لندن و نویسندگان.

اما این رکود به احتمال زیاد نمی خواهد تجربه منافع اقتصادی از افزایش مشارکت در میان زنان متاهل به دلیل زیان کار شده اند غیر منتظره ای شیب دار در مشاغل که عمدتا جذب زنان با توجه به استفانیا Albanesi, استاد اقتصاد در دانشگاه پیتسبورگ.

نرخ بیکاری در این بیماری همه گیر کاهش یافته است به طور نامتناسبی در لاتین, زنان بسیاری در صنعت خدمات. در اینجا چگونه جنسیت و نژاد و شغل کمک به تعیین این که چه کسی بیشترین آسیب پذیر در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ. تصویر: کریستال تای

بدون افزایش از زن کار-نیروی مشارکت خانواده در سطح نابرابری ممکن است افزایش, خانم Albanesi گفت: که اشاره به اختلاف در درآمد است که در حال حاضر در حال ظهور بین خانواده ها است که در آن زن و شوهر هر دو به راحتی می توانید از راه دور کار و خانواده است که لازم نیست که توانایی.

بیشتر مدرسه و مهد تعطیلی باعث همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد مانع از توانایی زنان برای ورود مجدد به نیروی کار حداقل در کوتاه مدت ،

“و دوباره که درآمد از دست رفته از دست رفته مصرف کمتر رشد تولید ناخالص داخلی” خانم پترسون گفت.

زنان متاهل صرف تقریبا دو برابر به عنوان زمان زیادی به عنوان شوهران خود را برای مراقبت از فرزندان خود را بر اساس یک مقاله پژوهشی توسط Titan Alon استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو و نویسندگان. شکاف در زمان صرف مراقبت از کودک نیست فقط منتسب به نسبتا بالا و به اشتراک گذاری از اقامت در خانه مادران. آن باقی می ماند حتی زمانی که زن و شوهر هر دو کار تمام وقت: ازدواج زنان با شغل تمام وقت صرف حدود 10.3 ساعت در هفته در مراقبت از کودکان در مقایسه با 7.2 ساعت برای مردان متاهل است.

وجود دارد حدود 73.5 میلیون کودک در آمریکا در سن 18 سالگی و حدود 70% زنده با دو پدر و مادر با توجه به اداره آمار. بازگشایی مهد و مدارس و هر دو بسته در طول مستندات شامل همه گیر است که یک عامل برای زنان بازگشت به کار. روز-مراقبت از مراکز شروع به بازگشایی اما بسیاری از گفت چند ماه آینده تعیین خواهد کرد که آیا آنها را در قرعه کشی مشتریان کافی برای زنده ماندن. آن نیست و در عین حال روشن است که چگونه بسیاری از مدارس را بازگشایی در پاییز اما برخی می تواند شامل ترکیبی از راه دور آموزش و چهره به چهره آموزش.

برای زوج های که لازم نیست کار انعطاف پذیر ترتیبات یک مرد متاهل—به احتمال زیاد زن—می تواند به طور موقت ترک کار خود را با توجه به آقای Alon کاغذ.

“اگر شما باید به مراقبت از کودکان خود را هشت ساعت از روز زمانی که آنها می شده اند در مدرسه…چگونه می تواند شما را به معنای واقعی کلمه کار یک کار تمام وقت به عنوان” آقای Alon گفت.

دیگر زنان باقی می ماند از بازار کار سخت تر از آن می تواند به بازگشت است که یک نظریه اقتصاددانان تماس پسماند. این می تواند رخ دهد به دلیل مهارت های آتروفی یا کارفرمایان درک آنها برای مردم از نیروی کار برای مدت طولانی است.

برخی از اقتصاددانان از جمله خانم پترسون می گویند که ایالات متحده باید به دنبال سیاست های عمومی به منظور بالا بردن زنان زايمان-نیروی مشارکت. در طول همه گیر فدرال بسته محرک برای مثال به طور موقت تمدید مزایای بیکاری به کارگران خود اشتغال که به طور عمده زنان است. که کمک منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه و قانونگذاران در کنگره در تضاد هستند در مورد اینکه آیا آن را گسترش دهد.

“بسیاری از این بخشی از محرک بنابراین روشن نیست که آن را به گذشته” خانم پترسون گفت.

زمان واقعی اقتصاد در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین اخبار اقتصادی, تجزیه و تحلیل و داده های سرپرستی روزهای هفته توسط وال استریت ژورنال را جفری Sparshott. ثبت نام.

نوشتن به سارا در Chaney [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8