زنان قدرت: شرکت در زمان ضعف

از آن شده است بیش از سه ماه در حال حاضر پس از تاج گریبانگیر هند و عدم اطمینان همچنان ادامه دارد. این تست زمان, اقتصاد آمار گرفته. مردم شغل خود را از دست و درآمد اجاره آنها مواجه شده اند کاهش دستمزد در مشاغل کسب و کار باید فروپاشید و مغازه ها را تعطیل. مردم می ترسند به سرمایه گذاری در خارج از خانه خود را در بازار مکان های متروکه اجتماعی است که در یک زمان تمام کم و بیمارستان ها پر بیماران. فضای کلی غم انگیز است. اما در میان این همه وجود دارد یک صنعت است که در حال کار پیوسته و خستگی ناپذیر. زنان خانه دار – زنان مسئول در حال اجرا خود را در خانواده ها شده است اضافه کار در این دوره که تمام اعضای خانواده در منزل و محل کار دو برابر شده است. آنها کار 24 x 7 بدون هر گونه وقفه و یا تعطیلات بدون ادعا هر گونه پاداش و یا پرداخت افزایش دهد.

در این دوران زنان از جامعه مسکن در بخش-83 Gurugram تبدیل کارآفرینان و جرأت به کسب و کار پخت و پز. این یک کلبه صنعت جایی که زنان طبخ مواد غذایی از تخصص خود و تبلیغ آن در watsapp گروه از جامعه است. آنچه در ابتدا آغاز شده به عنوان یک استراحت از دنیوی غذا به آرامی رشد کرد و به یک مقدار بزرگتر و سازمان سرمایه گذاری. در ابتدا یک زن که گرفتار شد تا در جای دیگر زمانی که جامعه اعلام شد مهار منطقه ارسال یک درخواست در این گروه است. او گفت که شوهر او به تنهایی و فاقد حتی اساسی مهارت های پخت و پز و درخواست اگر کسی عرضه می تواند او را با وعده های غذایی تا زمان او آمد. قوم زنان پاسخ مثبت. به زودی وجود دارد درخواست اگر کسی می دانست که پخت به عنوان کسی که فرزند او را به حال تولد است. ببین چرا یک توافق برای پخت کیک و معلوم شد که او یک متخصص در پخت. به زودی او با آب گرفتگی ارائه می دهد و او ساخته شده یک بروشور تبلیغاتی تمام گونه های او می تواند پخت همراه با قیمت های خود را. این یک موقعیت برنده برای همه مردم به گرفتن تازه پخته شده در خانه کیک در قیمت های رقابتی و که بیش از حد بدون جسارت کردن جامعه و این که کیک پخته شد ساخت برخی از پول در حالی که در خانه نشسته است.

برخی از زنان شکایت کرده است که آنها مریض و خسته از غذا خوردن خود را در وعده های غذایی پخته شده در هر روز و پیشنهاد کرد که آنها باید به نوبت به طبخ و به اشتراک گذاشتن با هر کس. این کار برای گروه های کوچک اما آنها نیاز به یک دراز مدت راه حل پایدار و زنان می تواند قابل اعتماد برای پیدا کردن هوشمندانه ترین راه حل برای مشکلات. بلافاصله یک گروه جدید با عنوان “پخت و پز Shooking’ تشکیل شد و تبلیغات نوشته شده بودند که در گروه. زنان مشغول به کار بودند از آشپزخانه خود و dishing از ظرافتهای. ما نمونه های بسیاری که در آن شوهر و همچنین کودکان باید در پیوست برای کمک به آنها در تهیه مواد اولیه و طراحی جذاب و رنگارنگ آگهی تهیه غذا, مدیریت پرداخت و یا ترتیب تحویل. یک زن داوطلب به ترتیب برای مواد بسته بندی و به زودی ما تا به حال مواد غذایی عرضه می شود از یک برج به دیگری.

وجود دارد انواع مختلفی از مواد غذایی در دسترس را انتخاب کنید. وجود دارد vada pav, Pav Bhaji, Cholle Bhature, Chowmein, Momos Dahi Bhalla soan Aloo Tikki Kachoris برگر, Dosa, Uthappam, Thali و…. این لیست بسیار طولانی است. Everday جدید وجود دارد ناهار یا شام منو با منوی ویژه برای تعطیلات آخر هفته. نام این است که این استفاده از زنان برای تبلیغ به همان اندازه مشاغل. برای مثال رنگی, کیک, مامان آشپزخانه, Oniony فوق العاده Bhappe دی Rasoi جنوبی ویژه و بسیاری دیگر. آنها همچنین منوهای خاص برای موارد مانند مادر و یا روز پدر و جوایز ام 50 یا 75 th منظور از روز است. یک روز من ابراز تمایل به خوردن سمبوسه و بلافاصله وجود دارد پاسخ. شب بعدی اکثریت خانواده ها در کف باغ به حال خود را در شب چای تازه و گرم لوله کشی خوشمزه سمبوسه. وجود دارد چند نمونه است.

این زنان کارآفرینان ساخته شده اند مستند بسیار دلنشین. زنان برای گرفتن یک استراحت از پخت و پز وجود دارد انواع مختلف را انتخاب کنید از کیفیت مطمئن است سلامت را به خطر نمی اندازد مواد غذایی با قیمت مناسب و بهترین بخش این است که زنان درآمد. همیشه وجود دارد تمایل به سعی کنید از انواع جدید بودن گود توسط همسایه خود و زمینه رقابت برای بهتر. در زمانی که مردم تا به حال اجرا از شغل این زنان را تبدیل جزر و مد به نفع خود. این در حال حاضر یک راه زندگی را برای ساکنان این جامعه به طوری که آنها توافق کرده اند که برای ادامه این ترتیب حتی پس از وضعیت عادی. دیروز یک زن پکتیا میباشد که به این ترتیب افزایش یافته است و نه تنها شادی خود را ميکنند اما همچنین دور کمر خود را اندازه. جوک های جدا این یک مثال عالی از زنان اثبات فطرت خود را یک بار دیگر که آنها به نوبه خود می تواند بدترین سختی به یک فرصت است. خدا بیامرزد این اسیب مبدل به عنوان خانه دار است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.