Wolf warrior پیشتاز: جهانی بار است که یک استعاره برای افزایش چین و زمان ماجراجویی

سخت V نفس نفس زدن و Anant سینگ مان

جهانی بار به نظر می رسد رفته اند در جای پای جنگ با آن کشت اخیر jingoistic تبلیغات در قالب به شدت دقت کنید در نوشتن یو پی اس همیشه از چین و هند زد و خورد در Galwan دره. از دفاع از حزب کمونیست چین را (CCP) فصاحت و بلاغت پس از زد و خورد که شامل انتشار ویدئوها با peeks را به محل تمرینات نظامی به صدور ظریف پس از تهدید اخیر de-تشدید تنش های جهانی بار است در واقع گرفته شده از هر فرصتی برای پخش CCP را گفتمان در تلاش برای ربودن حال روایت است.

متعلق به مردم است روزانه یک CCP منادی جهانی تایمز منتشر شده اولین نسخه در سال 2009 و پس از راه اندازی آن در ایالات متحده در سال 2013 آفریقای جنوبی در سال 2014 و اتحادیه اروپا در سال 2016. آن را انباشته از خوانندگان قابل توجهی از زمان با هر دو برآورد گردش روزانه از 2 میلیون نفر و یک وب سایت که جذب حدود 30 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه است. در حال حاضر جهانی بار کل عمودی در وب سایت خود را اختصاص داده شده به پخش تبلیغات خود را در “چین-هند’ روابط در لباس از اخبار و تجدید نظر به “متخصص” نظرات.

در طول چند سال گذشته جهانی, زمان استفاده از پلت فرم آن به امامت در انواع مختلف موضوعات مربوط به CCP سیاست خارجی. این محدوده از بدنام استرالیا به عنوان یک “کاغذ گربه” و “دریایی, زندان”, بدنام هنگ کنگ و تایوان در هر فرصت انجام اسمير مبارزات به lambast داخلی چینی مخالفان مانند Ai Weiwei, به, تهدید, جنگ با ما.

اخیرا جهانی بار نه تنها استفاده از آن انتشارات اما همچنین شاغل هدفمند Facebook و Twitter تبلیغات که هر دو از قضا ممنوع در چین به گسترش اطلاعات غلط در مورد درمان پرداخت به Uighurs در اردوگاه های بازداشت و به ایجاد تئوری های توطئه که فاصله چین از منشاء Covid-19 ویروس.

اگر چه جهانی بار و آن متخاصم شعارهای بازی بخش مهمی در تاثیرگذاری بر کلی روایت برای یک رژیم استبدادی آن است در واقع در معرض وجود جایگزین داخلی نظرات در چین با چینی دیپلمات های حرفه ای مانند وو Jianmin نخوری جهانی بار را سردبیر هو Xijin برای انتشار دیدگاه که “افراطی و کوته فکر”. جالب, Hu Xijin در مصاحبه ای اعلام کرد که جهانی بار نشان دهنده چه CCP است که تفکر “اما نمی تواند بیرون می آیند و می گویند”. این اصل تصریح کرد: یک دوگانگی بین صدای مردم چین و CCP را “صدای درونی” است که پشتیبانی توسط این کمکی از مردم روزانه.

در حالی که استفاده از تبلیغات است اما هر چیزی جدید برای CCP در حال رشد به شدت از شعارهای جهانی بار نقل مکان کرد تا دست در دست با افزایش استبداد از CCP تحت ریاست جمهوری شی جینپینگ. CCP تا اخیر عمدتا متمرکز بر دستکاری داخلی روایت ابتدا کنترل داخلی جریان اطلاعات از طریق ‘فایروال بزرگ” و در مرحله دوم تزریق تبلیغات خود را در فواصل منظم. بر این اساس این استراتژی اجازه CCP به ایجاد دانش است که پشتیبانی از ساختارهای CCP سیاسی مشروعیت و قدرت است که به نوبه خود از نو خلق کردن بیشتر از همان دانش اساسا تشکیل مایکل فوکو “دانش-قدرت nexus’ بسیار مهم است که برای هر رژیم استبدادی.

اما با CCP را افزایش ریسک در عرصه بین المللی و کاهش توانایی محدود کردن جریان اطلاعات به چین است که تهدید به کاهش توانایی آن برای کنترل داخلی آن روایت شده است وجود دارد آشکار گسترش دامنه آن است که در حال حاضر شامل مداوم تلاش برای نفوذ بین المللی روایت است. جهانی بار است که اساسا در پیشتاز این ماجراجویی جدید با CCP.

بسیار شبیه به اتحاد جماهیر شوروی در طول جنگ سرد CCP در حال کار عمدتا از طریق جهانی بار نسبت به تولید یک جریان اطلاعات و تبلیغات به جامعه جهانی است که بیش از جریان اطلاعات به چین است. این تضمین می کند که در حالی که CCP تبلیغ قرار گرفته است به نفوذ بین المللی روایت در کسب اطلاعات و افکار از منابع خارجی نسبتا کمتر قادر به انجام همان در چین است.

فرمت این برنامه هماهنگ شده توسط CCP به عنوان wolf warrior, دیپلماسی, به نظر می رسد هرالد انتقال از چین استعاری بین المللی تصویر از “پاندا’ ظهور صلح آمیز به عنوان یک وضعیت quoist قدرت به ‘اژدها’ تهاجمی صعود به عنوان یک بازنگری قدرت. این تغییر نگران کننده است در برابر پس زمینه به طور فزاینده ای به نتایج مثبت از طرح های خارجی است که با موفقیت تحت تاثیر قرار و دستکاری بحث های عمومی, سیاست و رسانه ها و به تبع آن روایات با ایجاد همکاری رسانه در کشورهای خارجی مانند آفریقای جنوبی و آرژانتین.

بیشتر concerningly یک مطالعه انجام شده در سال 2016 در شش کشورهای آفریقایی تأکید کردند که بزرگتر حضور چینی رسانه “بیشتر مطلوب افکار عمومی نسبت به چین رشد کرده است در سراسر ابعاد متعدد”. در حالی که وجود دارد در حال رشد آگاهی در مورد این تبلیغات آزادسازی’, پتانسیل خود را برای دستکاری و نفوذ روایات در سراسر کشور یک تهدید است و بلندی واقعیت برای دموکراسی در سراسر جهان است.

به عنوان بخشی از این افزایش نگرانی وجود دارد که در حال حاضر یک مقاومت مواجه با چند رسانه ای شرکت از جمله جهانی بار که به تازگی تعیین شده به عنوان ‘ماموریت خارجی’ آمریکا که خود را افزایش می دهد مقررات و compliances در تلاش برای کنترل این جنگ سرد-مدل دهید صادرات از تبلیغات. در اصل جهانی بار مجسم CCP را دو برابر رویکرد به ایجاد آن سایبری حاکمیت نه تنها حفاظت از آن تصویر درونی بلکه تضمین صادرات خود را در قبال سیاست ها و رویکرد به جهان گسترده تر بخش هایی از که ممکن است, به ویژه مستعد ابتلا به این تبلیغات در یک محیط به شکل فشارهای Covid-19.

به عنوان جهان reassesses این فرض است که شکل آن دیدگاه مورد افزایش چین نقش جهانی بار باید دیده می شود به عنوان یک استعاره برای آن افزایش یابد.

سخت V نفس نفس زدن استاد روابط بین الملل در کالج کینگ لندن است. Anant سینگ مان یک دانشجوی روابط بین الملل

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de