که با هشدار Covid-19 “همه گیر بالقوه” هند و دیگر کشورهای جهان نباید گرفتار چرت زدن

گسترش سریع این رمان coronavirus (Covid-19) اخلال در اقتصاد جهانی شبیه هیچ دیگر فاجعه در سال های اخیر است. با مواردی که گزارش شده از کشورهای دیگر و چینی ها سهم شروع به افت چالش ها در جبهه های مختلف به خصوص در بسیج امکانات بهداشتی و چه کالا و کمبود در انتظار دولت های ملی است.

چین مواجه شده است و هر دو این مسائل که در حال حاضر ریخته را به کشورهای دیگر به دلیل آن است که یک پیوند حیاتی در جهانی زنجیره تامین. در میان کسانی که آمار جهانی در تمام رشته های مانند اپل است که پوسته پوسته شدن پایین تولید و حمل و نقل هوایی صنایع و مهمان نوازی. در هند داروسازی و دو چرخ صنعت هستند و فقط برخی از بخش های که تحت تاثیر مولفه های نه ورود از چین است.

به دلیل کاهش مصرف زیان کار افزایش تورم و ضعیف رشد اقتصادی Covid-19 شمار یک تهدید عمده برای اقتصاد هند. دولت را مجبور به افزایش هزینه های عمومی به عنوان دیگر کشورها در حال حاضر انجام می دهند برای جبران رکود در فعالیت های اقتصادی است. اما نیز وجود دارد که فرصت ها: کشورهای جهان در حال بیدار شدن از خواب خود را به وابستگی تولید چین و هند باید با استفاده از این فرصت مناسب به جهانی زنجیره تامین. برای این که ما نیاز به گام از حمایت ذهنیت در حال حاضر در حال ترویج شده توسط دولت است.

در نهایت Covid-19 شیوع یک هشدار به همه دولت ها به سطح شیب دار بالا, عمومی بهداشت و درمان و محول قدرت بیشتری به جوامع محلی به طوری که آنها ظرفیت بیشتری برای مقابله با فجایع. دولت های ایالتی در هند باقی می ماند و باید تحت هشدار برای هر نشانه ای از شیوع و باید با استفاده از پنجره های باریک آنها به تقویت سیستم های بهداشتی و انبار مناسب دارو. در نهایت این وضعیت نیاز به آگاهی و حساسیت و همدلی به طوری که کسانی که تحت تاثیر بی درنگ می توانید دنبال کمک های پزشکی و نیازی وحشت بازداشتند.

دفعات بازدید: همچنین: شیوع کروناویروس: سازمان های جاسوسی آمریکا نگرانی هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de