با تهمت رو ویروس بحران ایالات متحده هشدار رقبا به دنبال استفاده

رئیس جمهور تهمت خود را به ارمغان آورد تیم امنیت ملی به کاخ سفید در اوایل این ماه به روزانه coronavirus جلسه.

عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

در حالی که رئیس جمهور تهمت جذب شده است با مقابله با تاثیر مخرب این بیماری همه گیر کوروناویروس در خانه و مقامات دولت و متحدان آنها به دنبال به سر کردن هر گونه تلاش توسط دشمنان در سراسر جهان برای تست ایالات متحده حل و فصل.

در یک توالی از هشدارهای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کلید خود را و مشاوران و مقامات نظامی و متحدان در هفته های اخیر ابراز نگرانی کرد و با توجه به بحران بهداشت و درمان توسط کاخ سفید و نظامی می تواند به افزایش به چالش.

“من فکر می کنم برخی از این مسائل است که عمیقا و به طور واضح با استفاده از وضعیت بد” گفت: یک دولت رسمی که با اشاره به چین اقدامات در دریای چین جنوبی به ویژه نگران کننده است.

در هفته های اخیر پکن انجام عملیات برای به دست آوردن بیشتر از یک جای پا در Spratly و پاراسل زنجیره جزیره در دریای چین جنوبی حاکی از چین در تلاش برای دفاع از نفوذ خود در سراسر جهان است.

پس از شیوع جهانی بهداشت بحران چین آغاز شده است عامل های مختلف هواپیماهای نظامی از آتشین صلیب مرجانی در دریای چین جنوبی از جمله یک هشدار زود هنگام هوابرد و کنترل هواپیما آغاز شده است که برای استفاده از یک فرودگاه در ریف به عنوان یک “پایگاه عملیاتی” برای انجام پروازهای شناسایی نظامی و مقامات وزارت امور خارجه گفت:.

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت از منوی view در گوام در مارس 10.

عکس: تونی azios/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در حالی که برخی از عملیات ممکن است برنامه ریزی شده قبل از همه گیر جاروب جهان, مقامات ایالات متحده گفت: آمریکا رقیب مانند چین در حال سرمایه گذاری بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را منحرف توجه و گونه های آن نظامی است.

“پکن خالص ذینفع از توجه جهانی منحرف به سمت همه گیر به جای فعالیت های نظامی در دریای چین جنوبی” گفت: نیروی دریایی سروان. مایک کافکا سخنگوی Indo-Pacific Command, هونولولو.

مقامات در چین سفارت نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر اما کشور وزارت امور خارجه گفته است: “با در نظر زنجیره جزیره قلمرو آن است و فعالیت خود را در قلمرو آن ها قانونی است.

چینی نیروهای متهم در اوایل این ماه از غرق شدن یک ویتنامی کشتی ماهیگیری در نزدیکی جزایر پاراسل باعث اعتراض از وزارت امور خارجه.

“ما تماس بگیرید در [چین] به باقی می ماند متمرکز بر حمایت از تلاش های بین المللی برای مبارزه با جهانی همه گیر و برای جلوگیری از سوء استفاده از حواس پرتی و یا آسیب پذیری از کشورهای دیگر به گسترش غیر قانونی خود را ادعا می کند در دریای چین جنوبی” سخنگوی مورگان Ortagus گفت.

چین وزارت امور خارجه گفت: این کشتی ماهیگیری بود به طور غیر قانونی و هنگام مواجهه ، rammed یک گارد ساحلی کشتی گرفت و در آب و غرق شد.

چین آخرین حرکت می کند به عنوان یک ناو هواپیمابر ایالات متحده در آسیا و یو اس اس تئودور روزولت که کنار در گوام با بیش از 600 خدمه زده توسط Covid-19. یکی از اعضای خدمه فوت کرده است.

پنتاگون می گوید آن باقی مانده آماده با وجود 5,000 اعضای وزارت دفاع آزمایش مثبت برای این بیماری با 19 مرگ و میر.

“آمادگی ما هنوز قوی است و ما قادر به جلوگیری و شکست هر چالش هایی که ممکن است سعی کنید به استفاده از این فرصت ها در این مرحله از بحران” ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: هفته گذشته است.

از اوایل

سروان. برت Crozier بود و تشویق های همکار ملوانان او به عنوان متحرك coronavirus زده ناو یو اس اس تئودور روزولت. او رها وظیفه در روز پنج شنبه پس از مافوق خود گفت که او از دست داده بود توانایی های خود را به منجر شود. عکس: زوما پرس

در این هشدار آمده است که آمریکا نیز مواجه شده است و یک سری از آزمایشات در نقاط دیگر جهان از جمله روسیه و کره شمالی و ایران.

ایران و پاسداران انقلاب اسلامی نیروی دریایی سپاه هفته گذشته در یک سری از “خطرناک و اذیت و آزار” حرکت می کند نزدیک به شش های جنگی آمریکا در خلیج فارس نیروی دریایی ایالات متحده به مقامات گفت: اولین برخورد پس از سال 2018 است.

روسیه تست-اخراج یک antisatellite موشک و دو بار buzzed آمریکا نیروی دریایی هواپیما بیش از دریای مدیترانه, نظامی, مقامات گفت. کره شمالی همچنین آزمون-اخراج مشکوک کوتاه برد موشک های کروز—اولین بار از آن استفاده کرده است از جمله موشک در نزدیک به سه سال است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال برطرف کردن هر گونه درک است که او دغدغه با کروناویروس با آوردن تیم امنیت ملی به کاخ سفید در اوایل این ماه به روزانه coronavirus پاسخ جلسه.

در آن جلسه رابرت اوبراین آقای تهمت مشاور امنیت ملی گفت: “اجازه بدهید من روشن است: این امر می تواند یک اشتباه—اشتباه با عواقب وحشتناک—برای هر دشمن به تلاش برای انجام این کار ما آسیب در طول این بحران بهداشتی و یا برای آن ماده.”

در خاورمیانه و شبه نظامی موشک حملات در عراق ادامه داد: در حالی که طالبان همچنان به حمله نیروهای افغان به عنوان آنها به دنبال اهرم سیاسی در حالی که آمریکا خارج کردند. دولت اسلامی و القاعده در سراسر جهان در حال ترغیب پیروان خود را به حمله امریکا و متحدان آن در حالی که خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی و نیروهای نظامی در حال تیره و تار.

“همه گیر می تواند یک فرصت برای ایالات متحده دشمنان برای تست آمریکا حل و فصل گفت:” لینا خطیب مدیر خاورمیانه و شمال آفریقا برنامه در چتم هاوس لندن-بر اساس فکر می کنم تانک.

او افزود: ایران-حمایت شبه نظامیان و طالبان هستند گروه هایی که ممکن است ایالات متحده در بحران بهداشتی به عنوان یک سویه و سعی خواهد کرد به “امتیاز برابر آمریکا”

یک نگرانی فوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در عراق که در آن شبه نظامیان مورد حمایت ایران, ادامه حملات هوایی آمریکا به مواضع. در آوریل 1, آقای ترامپ علنا هشدار داد که این گروه در برابر یک “حمله کردن دزدکی حرکت کردن” در آمریکایی است.

“اگر این اتفاق در ایران خواهد پرداخت بسیار سنگین قیمت در واقع!” او در توییتر نوشت.

مقامات ایالات متحده گفت: نگرانی های خود را بالا شدند توسط یک نظامی اخیر ورزش در عراق برگزار شد Kataib حزب الله ایران-حمایت گروه های شبه نظامی ایالات متحده را سرزنش کرده و برای یک سری از حملات. این گروه گفت: این برگزار شد ورزش لقب “شکار کلاغ” برای آماده شدن برای یک حمله احتمالی آمریکا به.

“هر کشور در تلاش است تا با استفاده از دیگر ضعف به دلیل coronavirus” گفت: یک مقام ایرانی نزدیک به این کشور و سرویس های امنیتی.

نوشتن به گوردون Lubold در [email protected] و Dion Nissenbaum در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>