با معترضان در خارج از کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن پناه در پناهگاه

واشنگتن

سرویس مخفی عوامل عجله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید پناهگاه در شب جمعه به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان اجرایی عمارت برخی از آنها با پرتاب سنگ و عمل کشیدن در پلیس موانع.

آقای ترامپ صرف نزدیک به یک ساعت در پناهگاه بود که طراحی شده برای استفاده در شرایط اضطراری مانند حملات تروریستی با توجه به یک جمهوری خواه به کاخ سفید بود که مجاز به عموم بحث در مورد مسائل خصوصی صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود. حساب تایید شده توسط یک دولت رسمی که نیز صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن.

ناگهانی تصمیم توسط عوامل بر لرزاند خلق و خوی در داخل کاخ سفید که در آن از شعارهای معترضان در پارک لافایت می تواند شنیده شود تمام آخر هفته و سرویس مخفی عوامل و مأموران اجرای قانون تلاش برای مهار جمعیت.

روز جمعه تظاهرات بودند باعث مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از او دوخته بود در گردن سیاه و سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است. تظاهرات در واشنگتن و خشونت تبدیل شد و به نظر می رسد به گرفتن افسران ، آنها را برانگیخت یکی از بالاترین هشدار در کاخ سفید پیچیده پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 در سال 2001.

“کاخ سفید نیست اظهار نظر در مورد پروتکل های امنیتی و تصمیم گیری گفت:” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere. سرویس مخفی ” را که در مورد معنی و روشهای حفاظتی آن عملیات. رئیس جمهور حرکت به پناهگاه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

رئیس جمهور و خانواده اش شده اند متزلزل اندازه و سم از جمعیت با توجه به خواه. آن را بلافاصله روشن نیست اگر بانوی اول Melania Trump و زوج 14 ساله و پسر بارون پیوست جمهور در پناهگاه. سرویس مخفی پروتکل را به نام برای تمام کسانی که تحت آژانس حفاظت در پناهگاه زیرزمینی.

آقای ترامپ گفته مشاوران او نگرانی در مورد ایمنی خود را در حالی که هر دو بخش خصوصی و عمومی ستایش کار سرویس مخفی.

آقای ترامپ سفر به فلوریدا در روز شنبه به نظر اولین سرنشین دار به فضا پرتاب از آمریکا در نزدیک به یک دهه. او در بازگشت به کاخ سفید مجازی تحت محاصره با معترضان – برخی از خشونت – جمع آوری فقط چند صد متر دور از طریق بسیاری از شب.

تظاهرکنندگان بازگشت بعد از ظهر یکشنبه رو خاموش در برابر پلیس در پارک لافایت به شب.

همانطور که واشنگتن پست گزارش سومین روز از تظاهرات در واشنگتن آغاز شد و مسالمت آمیز است.

بسیار شبیه شنبه شب بدترین خشونت نمی فوران تحت فشار قرار دادند تا پلیس تظاهرکنندگان را از میدان لافایت و به خیابانهای شهر. مرکز شهر, بیس بال خفاش ها bashed از طریق ویندوز در کافی شاپ ها, بانک و یک ساختمان اداری پس از دیگری. خرابکاری و غارتگران گردش در سراسر شهرستان scrawling گرافیتی و هدف قرار دادن ده ها تن از کسب و کار و پس از شهردار 11 بعد از ظهر حکومت نظامی آغاز شد.

در مصاحبه ای در “نمایش امروز” صبح روز دوشنبه سی شهردار موریل E. Bowser خود (D) گفت: شهرستان “آماده شده برای چند روز از تظاهرات. ما در حال کار با تمام هوش ما را به کشف کردن که از آمدن به اینجا.”

آقای ترامپ ادامه داد: تلاش خود را برای پروژه های قدرت با استفاده از یک سری از التهاب توییتهایی و ارائه حزبی حملات در طول زمان بحران ملی.

به عنوان شهرهای سوخته شب پس از شب ها و تصاویر خشونت تحت پوشش تلویزیون آقای ترامپ مشاوران در مورد چشم انداز یک بیضی آدرس دفتر در تلاش برای کاهش تنش است. این مفهوم به سرعت اوراق برای عدم سیاست های پیشنهادی و خود رئیس جمهور ظاهری سردی در ارائه یک پیام وحدت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد در روز یکشنبه. یک مقام کاخ سفید که مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی جلوتر از زمان آقای ترامپ بود و انتظار می رود در روزهای آینده به منظور جلب تفاوت بین مشروع خشم معترضان مسالمت آمیز و غیر قابل قبول اقدامات خشونت آشوبگران.

روز یکشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام از یک مفسر محافظه کار تشویق مقامات برای مقابله با نیروی بیشتر است.

“این است که نمی خواهید برای متوقف کردن تا زمانی که بچه ها خوب هستند و مایل به استفاده از قریب به اتفاق نیروی در برابر مردمان بد” باک خادم نوشت: در یک پیام تکثير توسط رئیس جمهور.

در روزهای اخیر امنیتی در کاخ سفید تقویت شده توسط گارد ملی و پرسنل اضافی از سرویس مخفی ایالات متحده پارک پلیس.

روز یکشنبه وزارت دادگستری مستقر اعضای سرویس مارشال آمریکا و عوامل از اداره مبارزه با مواد مخدر به مکمل سرباز گارد ملی در خارج از کاخ سفید به گفته یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی. رسمی نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنی و در صحبت خواست نامش فاش نشود.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. آقای ونسان لومیر گزارش از نیویورک است. AP نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>