با تابستان کنسرت, این Garth Brooks در رانندگی-در

کنسرت مروج و طرفداران—داده نشده تا در موسیقی زندگی می کنند و حتی با بیشتر تابستان را نشان می دهد از بین برود با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ورزشگاه را نشان می دهد و جشنواره ها بود که انتظار می رود به این سال بزرگترین تا کنون برای موسیقی زنده را راه داده تورهای مجازی و درایو را نشان می دهد. اجرای نمی آیند نزدیک به ساخت تا برای نمرات لغو و یا به تعویق افتاد, حوادث, اما آنها در حال پیدا کردن مشتاق مخاطبان تا کنون و ارائه مالی تاسیسات برای برخی از هنرمندان و گروههای موسیقی در حالی که تورهای نامحدود وقفه.

بیش از 350 ، 000 طرفداران نورد را به بیش از 300 رانندگی در تئاتر در سراسر شمال امریکا در تاریخ 27 ژوئن به تماشای یک Garth Brooks عملکرد ضبط بدون مخاطبان در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس صدا هفته قبل از مشاهده. اتومبیل های پارک شده در هر یک و نیم یا دو لکه اجازه می دهد تا فضا برای concertgoers برای حفظ فاصله خود از یکدیگر حتی در حالی که tailgating. مروج در حال پیگیری نتایج نشان می دهد که قیمت پذیرش در 100 دلار در هر خودرو به عنوان یک پتانسیل آزمون مورد حوادث آینده است.

والتر کینزی, مدیر اجرایی این شرکت که تولید Garth Brooks, کنسرت Encore Live LLC کاهش یافته است می گویند چقدر نشان می دهد ساخته شده اما به نام این رویداد را “به شدت موفق در تمام حساب های خود را.” او گفت: هنرمندان و نمایندگان خود را خواستار شده است nonstop. “میزان علاقه از عمده headliners است باور نکردنی است,” او گفت:.

او همچنین گفت: بسیاری از drive-ins که نمایش Garth Brooks نشان می دهد در حال حاضر امضا برای توزیع ضبط یا پخش زنده نشان می دهد به طور انحصاری از Encore. این شرکت نشده است اعلام کرد برنامه های خاص برای آینده را نشان می دهد.

اتومبیل بودند فاصله در Garth Brooks مجازی کنسرت اجازه می دهد تا طرفداران به لحاظ اجتماعی فاصله حتی در حالی که tailgating.

عکس: کریستوفر گرگوری برای وال استریت ژورنال

Caryn Gullifor بسته بندی شده او تویوتا SUV با مادر, عمه ، خاله, بهترین دوست و 10 سال-پسر—به علاوه یک چادر, صندلی, میز خنک کننده و اسپری اشکال—برای نمایش در مچنری عمومی تئاتر در ایلینوی شمالی. 33-year-old مدیر فروش که تا به حال دیده می شود آقای بروکس در کنسرت یک بار قبل گفت: قیمت بلیط به ارزش آن و او را دوباره اگر هنرمند دیگر او را دوست دارد چه چیزی شبیه است. بدون این هنرمند روی صحنه وجود دارد و با صدا از طریق رادیو ماشین به جای یک سخنران بانک نبود یک جایگزین واقعی برای عادی زندگی می کنند نشان می دهد خانم Gullifor گفت.

“دیدن Garth در درایو هنوز هم تا به حال برخی از کسانی که همه چیز از یک کنسرت عشق من, اگر چه,” او گفت:. “مخاطبان آواز خواندن و رقص با هم و صرف وقت با کیفیت با دوستان و خانواده.”

قبل از شروع coronavirus جهانی زندگی-کسب و کار موسیقی بوده است انتظار می رود برای تولید $28.8 میلیارد دلار در فروش بلیط و حمایت درآمد در این سال با توجه به PricewaterhouseCoopers LLP 3 درصد افزایش بیش از 2019. در حال حاضر زندگی می کنند کسب و کار پیش بینی شده است به سقوط 75 درصد به حدود 7 میلیارد دلار در این سال با توجه به رسانه ها و فن آوری تجزیه و تحلیل شرکت Midia پژوهش است.

در سراسر شمال امریکا نشان می دهد که در دوره شش ماهه منتهی به مارس 20 فروش $1.61 میلیارد و 55 درصد کمتر از آنها در سال پیش دوره با توجه به مجله تجارت Pollstar.

جایگزین خواننده و ترانه سرا اندرو مک ماهون در حال اجرای برنامه زنده برای سه فروخته شده شب بعد از این ماه در پارکینگ محل برگزاری کنسرت در آناهایم, کالیفرنیا. ترین بلیط قیمت $200 خودرو با ردیف جلو رفتن برای $350. در 236 خودرو در هر نشان می دهد این رویداد خواهد ناخالص بیش از $50,000 در فروش بلیط, هر, شب, با توجه به برگزارکنندگان.

ماشین را پارک می شود اول بیا اول خدمت در یک مبهوت الگوی, با حداقل 10 فوت بین آنها اجازه می دهد تا tailgating. طرفداران می توانند خود را مواد غذایی و نوشیدنی, اما امتیازات و کالا در دسترس خواهد بود برای سفارش از طریق یک برنامه تلفن همراه و تحویل به طور مستقیم به شرکت کنندگان ماشین; دستشویی موفق خواهد شد از طریق مجازی در صف.

Garth Brooks عملکرد ثبت شده در پیشبرد پس از آن می تواند نشان داده شده است در یک فرصت مناسب ساعت در محدوده های زمانی متعدد.

عکس: کریستوفر گرگوری برای وال استریت ژورنال

هفته گذشته پروموتر Nederlander کنسرت شروع به فروش بلیط برای تماشای جریان زندگی می کنند از جولای 11 نمایش برای $20 یا بیشتر با کالا.

ظرفیت محدود و افزایش سلامت احتیاطی معنی رانندگی در کنسرت, نمی, نمایندگی پایدار و مدل کسب و کار برای مدت طولانی گفت: اردن هاردینگ مدیر کل محل شهرستان ملی گرو اضافه کرد که سه شب مدت باید کمک به جبران برخی از هزینه های ثابت مانند نصب چوب بست و صدا و تجهیزات نورپردازی—همه مناسب دور از مخاطبان است.

“ما به دنبال به جلو به بازگشایی محل اصلی,” او گفت:. “اما این یک راه خوب برای پر کردن شکاف.”

Electronic musician مارک Rebillet را 13 درایو را نشان می دهد نه بازار در ماه گذشته فروش $523,000 با 12,132 طرفداران در حضور, در مجموع—و تعدادی از طرفداران در هر نشان می دهد او از دیدن prepandemic. آقای Rebillet کالا فروش چهار برابر شد و به حدود $13,000 یک شب با توجه به نشان می دهد’ پروموتر مت Feldberg.

“قطعا وجود دارد یک” من وجود دارد “روح زمانه عنصر” گفت: آقای Feldberg.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر

تورهای مجازی با طرفداران تماشای آنلاین از خانه در حال اثبات مالی قابل دوام به برخی از درجه است.

بن باروخ شروع به ترویج مشتریان خود پرداخت می شود جریان اجرای برنامه در ماه مارس است. دنور-بر اساس هنرمند مدیر اوایل تصمیم گرفت که آنلاین رایگان را نشان می دهد بازدید برخی در این صنعت به عنوان یک راه خوب برای رسیدن به طرفداران جدید و حفظ تماس با آنهایی که نمی خواهد کمک به پرداخت صورتحساب.

“قرار گرفتن در معرض بزرگ است,” او گفت: “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما هنرمندان و خدمه قادر به زندگی می کنند.”

در حال حاضر او در حال ارسال برخی از گروهها او موفق در “تور”—در یک مورد به خالی سالن—با بلیط و بیمه-قیمت گزینه های مانند VIP کالا بسته و زوم ملاقات و خوش آمد می گوید. یکی از آقای باروخ مشتریان, کانکتیکات, جم, گروه غاز زد پنج شب “یکنوع بازی شبیه لوتو تور” با طرفداران خرید تخته به بازی یکنوع بازی شبیه لوتو با تنظیم لیست به کسب جوایز.

بدون هزینه های تور اتوبوس, سوخت, روشنایی, تولید و اجاره خواهد بود که درگیر سنتی تور خالص درآمد حاصل از یکی از این مجازی حوادث است که مطابق با آنچه که یک گروه ممکن است انتظار می رود از یک شب در جاده, آقای باروخ گفت. بین بلیط VIP و کالا اعمال هستند توری $10 ، 000 تا $20,000 یک شب.

“متاسفانه ما نمی توانیم این کار را برای 20 تا 30 شب مانند ما ممکن است در یک تور های سنتی چون فقط تقاضا وجود ندارد” گفت: آقای باروخ اضافه کرد که به عنوان طولانی به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت ادامه هر یک تور عمل می کنند در حال رفتن برای ثبت یک کاهش در درآمد در طول سال است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما برنامه ریزی برای حضور در یک کنسرت در تابستان امسال ؟ چه اقدامات احتیاطی خواهد شد شما را ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

او گفت: دیجیتال حوادث را پوشش سقفی مانند باند و خدمه پرداخت.

برخی از طرفداران نا امید شدند به کشف کنند که Garth Brooks عملکرد آنها پرداخت می شود به تماشای در drive-ins شده بود ضبط پس از آن می تواند نشان داده شده است در یک فرصت مناسب ساعت در محدوده های زمانی متعدد به جای پخش می کنند.

“من می توانستم همان تجربه را در خانه در یوتیوب گفت:” گرت آلن Sr, 34 ساله که به تماشای از پشت یک SUV با همسر و سه فرزندش در Starlite درایو در Wichita کن. “و حتی نمی مجبور به پوشیدن شلوار.”

Concertgoers متهم شدند 100 دلار در هر خودرو برای حضور در Garth Brooks مجازی عملکرد.

عکس: کریستوفر گرگوری برای وال استریت ژورنال

با تجمعات محدود در طول coronavirus همه گیر هنرمندان با تجربه راه های جدید برای انجام برخی از این را نشان می دهد در حال حاضر جذب میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: حماسه بازی

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به آن استیل در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de