با فوریت پدر و مادر یاد بگیرند که چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد مسابقه

نیویورک

به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار پدر و مادر Cassandre دانبار در Charlotte, North Carolina, همیشه می دانستم که او و شوهرش را “بحث” با پسر خود, یکی از آماده شدن او را برای تعامل با اجرای قانون است.

اما او هرگز خواب آن خواهد بود لازم است در 5 سال.

“من فکر می کردم پلیس شد و قرار است به ما کمک کنید ؟ آنها تنها مفید برای سفید مردم از او پرسید: پس از مصرف در تلویزیون پوشش تظاهرات و overhearing پدر و مادر خود را در مورد مرگ و میر ناشی از جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور.

خانم دانبار به او توضیح داد فرزند ارشد: “برخی از مردم یک زمان سخت به درک که رنگ پوست نیست که هر چیزی برای انجام با چه نوع شخصی شما هستند. من گفتم که بله پلیس به معنای به همه ما کمک کند اما برخی از پلیس نیست و پلیس خوب و بد آنهایی که واقعا مفید برای افرادی که مثل ما نگاه کنند.”

بسیاری از والدین از همه نژادها در حال مبارزه با شبیه گفتگوهای پس از یک هفته از خشم و غم و اندوه که ریخته به خیابان ها در سراسر جهان پس از تصویری از آقای فلوید مرگ پدید آمده است. آن را پس از ماه از با هم بودن خانواده در coronavirus مستند زمانی که بچه ها قطع شده است از مدارس و همسالان.

آقای فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت و پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او به او التماس کرد برای هوا.

به کمک بچه ها او را به جلو رفتن خانم دانبار شده است رسیدن به, برای هدایت کودک از درمانگران در اوایل دوران کودکی آموزش و چاشنی پدر و مادر است.

چگونه مکالمات با بچه ها در مورد نژاد و نژادپرستی بازی می تواند به شدت شخصی برای پدر و مادر. از پدر و مادر به طور خاص بر این باورند که کودکان بیش از حد جوان برای بحث در سن 10 یا 11 گفت: اندرو گرانت-توماس از بنیانگذاران آغوش نژاد غیر انتفاعی فراهم می کند که منابع برای والدین و مربیان است.

“آنها فکر می کنند که بچه ها بیش از حد ساده و بی تکلف و شکننده خواهد شد و ضربه گیر لحظه ای که شما حتی ذکر کلمه” او گفت:. “نه درگیر شدن کودکان و نوجوانان به صراحت در اصل شما در حال ترک آنها را به دست و پا کردن در این موج جزر و مدی از ارتباطات در مورد مسابقه که آنها دریافت می کنند از سن خیلی زود اما بدون شما وجود دارد به عمد به واسطه آنها چگونه حس را از آنچه آنها را دریافت کنید.”

هوارد استیونسون یک روانشناس بالینی در دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش در دانشگاه پنسیلوانیا با این نسخهها کار با مربیان و خانواده ها به درک تروما و استرس مسابقه مبتنی بر نفرت. بینش است که به او پیشنهاد آنلاین در سال 2016 به اشتراک گذاشته شده توسط مدارس در سراسر کشور در هفته گذشته با پدر و مادر.

“هر دو کلامی و غیر کلامی روش تاثیر آنچه که کودکان نه تنها می دانم که در مورد نژاد اما اینکه آیا آنها باید به صحبت می کنند به آن و یا چگونه آنها باید مدیریت استرس از آن” آقای استیونسون گفت: آسوشیتد پرس. “کودکان سازمان دیده بان آنچه پدر و مادر خود را نمی در طول نژادی لحظات آنجا که آنچه که آنها در واقع به عمد آموزش دهد.”

او گفت: تحقیقات نشان می دهد که بیشتر والدین در صحبت کردن با کودکان در مورد مسابقه بیشتر این کودکان “تمایل به کمتر غرق این سیاست است.”

برای آمریکایی های آفریقایی تبار, مامان سونیا هورتون در بروکلین نیویورک است که به معنی قرار دادن آن همه در خط برای او 11 ساله دختر, Samirah, یک جوجه DJ و ضد قلدری فعال که حضور یک عمدتا سفید مدرسه خصوصی.

ششم-گریدر متعلق به یک باشگاه مدرسه به صورت سیاه و سفید و قهوه ای, دانش آموزان, جایی که آنها در صورت تمایل به بحث در مورد slights از همکلاسی بیش از همه چیز دوست دارم که چگونه آنها می پوشند و موهای خود را, برخی از مواد غذایی آنها به ویژه مانند و سنت های خانوادگی.

از او سفید, همکلاسی, Samirah گفت: “من احساس می کنم آنها می دانند که چه نژاد پرستی است اما نه به حد کامل از معنای آن است. من احساس می کنم آنها ممکن است فکر می کنم ساخت یک شوخی نامناسب می تواند نژادپرستانه اما نژادپرستانه می تواند تقلید از کسی و یا گفتن یک نظر که نیست به خصوص خوب است.”

خانم هورتون که شوهرش یک بازنشسته افسر پلیس گفت: آنها هرگز “قند با پوشش همه چیز” برای کودک خود را.

“من هرگز احساس می کنید که او بیش از حد جوان به دانستن و یا به درک” خانم هورتون گفت. “ما در یک جهان که در آن وجود دارد و اگر شما باز نمی شود و شما در حال صحبت کردن در مورد آن و سپس ممکن است آنها را با اطلاعات غلط و miseducation.”

برای پدر و مادر اولین گام این است که خود را در چک کردن احساسات خود آقای استیونسون و دیگر کارشناسان گفت. خوب مرحله دوم این است که گوش دادن به تجربیات پدر و مادر و کودکان از رنگ و بدون قضاوت و قبول است که نژادپرستی وجود ندارد.

وال Whiting که آفریقایی آمریکایی و زندگی در حومه شهر سیاتل می گوید: “19 ساله پسر ارشد دو پسر نوجوان تا به حال مقدار زیادی از تمرین دست زدن به نژادپرستی در خود عمدتا سفید محله از نژادی تهمت در زمین فوتبال به یک ماشین پر از افراد جوان فریاد “N-کلمه” قبل از سرعت خاموش.

“من می خواستم به جلو و یک بازوکا و منفجر کردن که ماشین پر از ترسو” او گفت:. “اما ما به او آموخت که چگونه برای ایجاد ارتباط و تقویت روابط با افراد دیگر از رنگ به طوری که او بلافاصله در تماس با یک Facebook گروه او تعلق دارد به منظور به اشتراک گذاشتن آنچه که اتفاق افتاده و دریافت پشتیبانی و راهنمایی. من خوب با آن است.”

در Myrtle Beach, South Carolina, Traci سامتر اجازه نمی دهد او 15 ساله و پسر برای شرکت در تظاهرات.

“من خواندن تهدیدات و وحشتناک نظرات آنلاین توسط همسایگان معلمان و مردم من در نظر گرفته بود, دوستان,” او گفت:. “گریه کردم وقتی دیدم جورج فلوید تصویری. من دوباره گریه زمانی که من به تماشای من پسر آن را تماشا کنید. نگاه ناامیدی در چهره اش اجازه دهید من می دانم که او احساس جهان از او شکست خورده بود. دوباره.”

Ibram X. Kendi ملی کتاب برنده جایزه, فعال, استاد تاریخ و مدیر موسس زاد نژادپرستی تحقیقات و سیاست های مرکز در دانشگاه آمریکایی.

او همچنین پدر 4-سال Imani.

زمانی که دخترش به دنیا آمد آقای Kendi در بر داشت چند کتاب از نژاد و نژادپرستی برای بسیار جوان است. او نوشت: یک کتاب هیئت مدیره در قافیه این ماه از پنگوئن خوانندگان جوان اثر Kokila کتاب.

با عنوان “زاد نژادپرستی کودک” این یکی از موجی از عناوین در نژادپرستی ساخت راه خود را تا آمازون لیست پرفروش.

“دیتا امتیاز به این واقعیت است که کودکان به عنوان جوان به عنوان 5 یا 6 ماه شروع به رسمیت شناختن نژاد و کودکان به عنوان جوان به عنوان 2 تا 3 سال شروع به شناخت و یا حتی اعتقاد نژادپرستانه ایده های” آقای Kendi گفت. “به طور معمول پدر و مادر حتی نمی دانید که چگونه برای شروع به این مکالمات با این بسیار جوان مردم چه رسد به شناخت اهمیت داشتن این گفتگو.”

از طریق تصاویر توسط اشلی Lukashevsky آقای Kendi نشان می دهد که اولین گام به سوی ساخت نژادی سهام یک واقعیت است که باز کردن چشم خود را به تمام رنگ پوست.

“زاد نژادپرستی کودک می آموزد همه رنگ نه به خاطر نژاد درست است,” او می نویسد. “اگر شما ادعا می شود رنگ-کور شما را انکار کند آنچه را درست در مقابل شما است.”

در منهتن کوچک قرمز, مدرسه, خانه و الیزابت اروین دبیرستان, Alisa سوریانو یک دستیار اصلی که در این هفته به عنوان یک معلم کلاس اول دبستان. در مدرسه درس به طور منظم صبح جلسات اخیر تظاهرات و مرگ و میر مورد بحث قرار گرفت از طریق زوم.

مترقی مدرسه متعهد به تنوع سهام و ورود به کار در طول سال حتی جوانترین کودکان نیست ناگهان خانم سوریانو گفت.

“هنگامی که شما صحبت می کنند به فرزندان جوان با شور و شوق و با احترام و با اطلاعاتی که معتبر است به زندگی خود آنها گوش,” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>