با بحران جدید جهانی را تغییر عوامل تغییر در آغوش

ده روز پس از تونس ضبط شده خود را برای اولین بار مورد COVID-19 مارس در لایحه معرفی شد و در مجلس به جرم آنچه مقامات تلقی دروغ در مورد این بیماری همه گیر در رسانه های اجتماعی. این لایحه را حامیان ادعا کرد این امر حفاظت ملی “قانون و نظم است.” اما فعالان اجتماعی و روزنامه نگاران آن را دیدم به عنوان یکی دیگر از تلاش برای محدود کردن کار خود را در یک دموکراسی شکننده. سیستم عامل رسانه های اجتماعی منفجر شد. در عرض چند ساعت این لایحه خارج شد.

چیزی مشابه اتفاق افتاده در برزیل. به عنوان همه گیر آمار فعالان با هم متحد شده و به مقابله با رئیس جمهور Jair Bolsonaro تلاش مداوم برای تطهیر coronavirus. مسلح با یک هشتگ آنها در حال گسترش دقیق اطلاعات سلامت از طریق فقیرترین جوامع در رسانه های اجتماعی.

در سراسر جهان COVID-19 است که به سرعت در حال بافی نو ملیله دموکراتیک فعالیت. گروه به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان جامعه مدنی شده اند nimbly پله در تقویت و حفظ سازمان دیده بان بیش از دولت در پاسخ به بحران است. بعضی از آنها با همکاری دولت و سازمان های محلی برای توزیع کمک های غذایی. دیگران در حال تغییر ماموریت های خود را تقریبا یک شبه به توزیع ماسک و آدرس و همه گیر خاص حقوق بشر نگرانی از افشای فساد در COVID مربوط به بودجه.

بیش از 400 گروه های جامعه مدنی در سراسر جهان متحد برای ترویج پاسخ جامع از سازمان ملل متحد دولت و اهدا کنندگان خصوصی. یک درخواست خاص برای بودجه بیشتر برای کمک به زنان و به حاشیه رانده شده مردم است. درخواست دیگر عبارتند از: حفاظت از آزادی بیان و لغو بدهی های ملی.

همه گیر همراه با اجتماعی فاصله را مجبور های غیر انتفاعی فعالان اجتماعی و روزنامه نگاران به ایجاد یک وحدت جدید به ویژه از طریق رسانه های اجتماعی. این تغییر ممکن است تحول و دائم آوردن ایده های جدید برای اصلاحات. آنی Theriault chief investment officer از چالش های بزرگ کانادا یک دولت-بودجه تاثیر سرمایه گذاری سازمان گفت: آنلاین توسعه جامعه Devex “هر کس است متوجه است که ما می توانیم کارهای بسیار کارآمد زمانی که ما با هماهنگی و حمایت از یکدیگر است.”

این تجدید نظر خصوصی فعالیت در حال حاضر راننده اضافی. جهانی واکنش علیه خشونت پلیس در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید است گالوانيزه وحدت در میان گروه. آنها در حال دفاع از اصلاحات در اجرای قانون رسیدگی به نژادپرستی و بازسازی جوامع اقلیت.

جامعه مدنی یک اصطلاح گسترده اعم از فعالان حقوق بشر به خیریه گروه های مدنی به فکر وبلاگ نویسان. در دموکراسی پایدار عملکرد آنها به عنوان یک وفادار مخالفان – گاهی اوقات همکاری با دولت برگزاری گاهی آنها را به حساب. در زیر بیشتر نظامهای خودکامه آنها اغلب اهداف سرکوب.

در عین حال طرح های خود را به کمک اتصال تقریبا تمام جنبه های جامعه در جهت منافع مشترک. در فرگوسن میسوری به عنوان مثال یک گروه به نام فرگوسن جوانان طرح کشیده شده با هم, مدرسه, مدیره, St. Louis مبتنی بر شرکت ها و دیگران در یک برنامه برای آماده سازی جوانان محروم برای نیروی کار و محل آنها را در مشاغل به طور خاص ایجاد شده برای آنها.

این نوع از هماهنگی اصلاحات ساخته شده اند به تازگی فوری با بحران اخیر است. گروه ها مطابق با روش های مختلف برای حمایت از رشد فردی و مرفه جوامع – مصاحبه جدید نور بر مردم selflessly خدمت به دیگران.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>