با کارگران مهاجر در برزخ بخشی از اقتصاد چین است که متوقف شده

در پکن شد و تقریبا خالی در روز پنج شنبه. این شهر از 22 میلیون نفر است که نیاز به 14 روز در قرنطینه از ساکنان بازگشت از جاهای دیگر در چین است.

عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

پکن—اقتصاد چین را سریع به حالت عادی بازگشت خواهد لولا تا حد زیادی در چگونه کارگران مهاجر مانند هوآ ژانگ انتخاب بین دو گزینه های بد: اقامت در زادگاه خود و بدون شغل و یا بازگشت به شهرستانها که در آن آنها به صورت 14 روز coronavirus قرنطینه قبل از اینکه اجازه بازگشت به کار.

آقای ژانگ ماشین-خدمات راننده در پکن یکی از صدها میلیون نفر از مردم چین که در بازگشت به زادگاه خود را برای سال جدید قمری در مورد او به دیدار همسر و فرزند جوان 120 مایل دور. سپس او پکن محله آغاز شده و نیاز مردم به ماندن در خانه به مدت دو هفته اگر آنها در حال بازگشت از جاهای دیگر در چین یک سیاست کل شهر از 22 میلیون شروع به استفاده از بسیاری از ساکنان در اوایل این ماه سعی کنید برای جلوگیری از این بیماری همه گیر.

نان آور خانواده آقای ژانگ را بدست آورده در حدود 6000 یوان (850 دلار) در ماه است. او هزینه های ماهانه شامل $142 برای ماشین خود مجوز و $156 به اجاره یک اتاق که سهام او با یک مرد دیگر در پکن حاشیه. تقریبا $1,400 کارت اعتباری لایحه است که به علت در هفته آینده.

او اقامت با خانواده اش در استان هبی در حال حاضر, اما رو به کاهش پس انداز ممکن است او را مجبور به بازگشت به پایتخت در هفته آینده. “اعضای خانواده در حال شمارش را بر من به خوردن” او گفت:.

ساعت شلوغی در یک ایستگاه مترو در پکن در روز شنبه ،

عکس: Lintao ژانگ/گتی ایماژ

دولت چین چهره یکی از بزرگترین چالش ها در چند دهه آن را به عنوان توازن مجدد جهان و دومین اقتصاد—که در حال حاضر کم کردن سرعت قبل از این بیماری همه گیر و توقف گسترش جدید coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 77,000 کشته و بیش از 2500 نفر در این کشور پس از ظهور در چین مرکزی در اواخر سال گذشته.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم چین شده است دست زدن به شیوع کروناویروس تا کنون ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

به عنوان دولت-دستور قرنطينه کرده اند ادامه داد: بسیاری از یقه سفید کارمندان در چین شده اند قادر به کار از خانه. اما یک تکه از این کشور را کارگران مهاجر که در حفظ اقتصاد چین رفتن رفته اند بدون درآمد برای هفته ها. آنها دور نگه داشته شده و از بسیاری از کارخانه ها مغازه ها و کسب و کارهای دیگر که در آن آنها باید حضور فیزیکی برای انجام شغل خود را.

چین حمل و نقل وزیر به تازگی گفت: کمتر از یک سوم از این کشور 291 میلیون کارگران مهاجر و یا مردم از مناطق روستایی که در شهرستانها در حال بازگشت به شغل خود را به عنوان از Feb. 14. او گفت: یکی دیگر از 120 میلیون باید بازگشت تا پایان ماه فوریه در حالی که باقی مانده 100 میلیون خواهد بازگشت در ماه مارس است.

این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به آمار اقتصاد چین ، Nomura دوشنبه گذشته دوباره کاهش پیش بینی خود را برای چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی رشد. آن را در حال حاضر انتظار گسترش 3 درصد از مدت مشابه سال قبل است. در سال گذشته در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی رشد 6.4 درصد.

مربوط تصویری

کروناویروس و تجارت تنش در حال تست ثبات جهانی زنجیره تامین. در حالی که تحت فشار قرار دادند برخی از کسب و کار به نظر شل شدن روابط خود را با چین وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چرا ترک “کارخانه جهان” آسان تر است از انجام گفت. عکس: چین روزانه از طریق رادیو فردا

رهبران چینی را تشویق کارفرمایان به سر کار. سه شنبه گذشته به شورای دولتی چین از ایران در کابینه اصطلاح در مناطق در خطر پایین تر از ویروس برای از سرگیری تولید کامل. مناطق تلقی می شود در معرض خطر بالاتر آموزش داده شد برای نظارت بر شرایط سلامت بر روی زمین با اولویت قرار داده شده در کنترل این بیماری است. برخی از دولت های محلی سازماندهی شده است در گروه حمل و نقل به کارگران بازگشت به مقصد خود را.

حتی بسیاری از کارخانه ها و مغازه ها و دفاتر تیره باقی می ماند و یا تنها بخشی از عملکرد. برخی از مقامات محلی نیاز تولید کنندگان به ارائه کارکنان ماسک صورت و سایر تجهیزات حفاظتی که آنها دشوار است برای خرید میان در سراسر کشور کمبود قبل از آنها می تواند بازگشایی شده است. چینی, تجارت, مقامات روز پنجشنبه گفت که حدود 70 درصد از صادرکنندگان در شرق شاندونگ استان ژجیانگ و تا به حال از سر تولید.

محلی و اعضای شورا در هفته گذشته محافظت از ورود به Pingfang ایجاد یک محله در پکن حومه.

عکس: استو وو/وال استریت ژورنال

چینی رهبران اقدامات انجام شده برای کمک به نرم کردن آنچه آنها می گویند را موقت اقتصادی ، مقامات به نام در بانک ها به عرض بیشتر به کارت اعتباری و پرداخت وام مسکن از مشتریان تحت تاثیر این بیماری همه گیر. آنها همچنین کاهش نرخ وام به شرکت های, در حالی که برخی از دولت های محلی خواسته اند کارفرمایان برای ادامه پرداخت به کارگران حتی اگر محل کار هنوز هم بسته است.

اکثر شرکت های چینی بودجه کافی برای نگه داشتن پرداخت وام و کارکنان برای یک زن و شوهر از ماه اما برخی از آنها تخمگذار کردن کارگران با توجه به تحقیقات اقتصادی شرکت سرمایه اقتصاد است.

Pingfang ایجاد یک محله در حومه پکن جامعه از حدود 1000 خانه های ییلاقی و خانه به ترکیبی از شهرستان بومی و کارگران مهاجر. تنها تعداد انگشت شماری از دومی بازگشته بود که از اواسط ماه فوریه شورای محلی رهبران گفت.

“چرا مشکل خود را به عقب اگر شما باید 14 روز قرنطینه پرسید:” یک شورای محلی عضو بود که امنیت ورود به محله. Pingfang ایجاد کرد مانند بسیاری از محله ها در پکن ممنوع اعلام کرده است بازدید از nonresidents. “حتی اگر شما هنوز هم نمی کار را به انجام. کارخانه ها بسته شده است.”

بسیاری از کارگران مهاجر که در Pingfang ایجاد نشده بازگشت به این دلیل که از دو هفته coronavirus قرنطینه.

عکس: Bingyan وانگ/وال استریت ژورنال

محلی دیگر عضو شورا گفت: چند کارگران مهاجر در مخفیانه با رقص روستا دیوار اما گرفتار شدند و سپس اخراج و یا بازداشت شده توسط پلیس.

چند بلوک دور وانگ Yujing گفت که او و همسرش تصمیم به بازگشت به پکن از صفحه اصلی روستا در استان هنان مرکزی چین در ژانویه. 28. او در برخورد با قرنطینه خواب و سرگرم کننده خود را بر روی تلفن خود را. سپس دو هفته پیش او خود را از سر گرفت کسب و کار فروش ظروف مواد غذایی که در رستوران ها و استفاده برای غذای آماده سفارشات.

“من خوشحالم من از روستای من اوایل,” او گفت که او و همسرش لود جعبه ظروف به دو ون.

این بیماری همه گیر است که بسته به 20 یا 30 رستوران او می شمارد به عنوان مشتریان به طور منظم. او جبران می شود با پیدا کردن بیمارستان نظامی و سالن های غذاخوری به عنوان مشتریان جدید اما نگرانی خود را از منابع به زودی اجرا شود چرا که این کارخانه است که باعث می شود ظروف او به فروش می رساند بسته شده است.

آقای ژانگ, پکن, اتومبیل-سرویس راننده گفت که او رفت و به آن خط از کار پس از قوانین زیست محیطی بسته کارخانه ها در نزدیکی خانه اش از ژنژیکو یک سایت برای المپیک زمستانی 2022. او فکر بازگشت به پکن دو بار قبل اما دوستم گفت تقاضا برای سواری به شدت کاهش یافته بود و هزینه زندگی در زادگاه خود بود بسیار ارزان تر است. “از آنجا که وجود خواهد داشت بدون درآمد به هر حال چرا زحمت برای رفتن به عقب ؟” او گفت:.

نوشتن به استو وو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im