با کمی رایگان Pantries همسایگان خوراک همسایگان نیازمند

آن را در یکی از خود را به طور منظم اجرا می شود که جسیکا McClard متوجه شدم اول کمی رایگان کتابخانه در زادگاه او از فیتویل آرکانزاس. به در خانه کتاب ارز جعبه بوده و تکثیر در سراسر کشور است. او با آنها مجذوب و می خواستم به ترجمه علاقه خود را در ناامنی غذایی به یک پروژه مشابه.

در نتیجه این ایده برای رایگان شربت خانه آمده و به رایگان-ایستاده کابینه با قفسه و یک درب نصب شده در یک پست. آن را پر از nonperishable مواد غذایی و محصولات بهداشت شخصی. هر کسی می تواند قرار داده تا شربت خانه را از شربت خانه و کمک به شربت خانه.

با وامهای کوچک از $250 خانم McClard نصب اول کمی رایگان شربت خانه در محوطه کلیسا او در مارس 2016. در ماه بیش از 100 pantries فنر بود تا در سراسر کشور است.

امروز صدها نفر در آمریکا و همچنین حدود 3,000 pantries در سراسر جهان در کشورهایی مانند کانادا و استرالیا و هلند و تایلند است.

“طول می کشد تا همه ما را به این کار” او می گوید. “این تنها با هم است که ما آن را انجام دهد. … همه ما به یکدیگر نیاز دارند.”

فایت ارک.

جسیکا McClard یک دونده مشتاق و خواننده است.

آن را در طول اجرا می شود که او متوجه کوچک رایگان کتابخانه در زادگاه او از فیتویل آرکانزاس. به در خانه کتاب ارز جعبه بوده و تکثیر در سراسر کشور است. به زودی چهار وجود دارد از جمله کتابخانه ها در فاصله پیاده روی از خانه اش واقع در محله طبقه متوسط در یک شهر دانشگاهی. او مجذوب شد با کمی رایگان کتابخانه ها و فکر های زیادی در مورد اینکه چرا او کشیده شده به آنها.

“این کمی فضای رایگان ایجاد یک محل به همسایگی دوباره,” او می گوید. “و این چیزی است که برخی از ما واقعا می خواهید. در صورتی که مورد, و آن را به عنوان بسیار در مورد فضا به عنوان کتاب و سپس هر چیزی ممکن است داخل آن است.”

آن را نمیگیرد طولانی برای کشف کردن دقیقا آنچه که او می خواست برای قرار دادن در داخل یک فضا. خانم McClard به علاقه دیرینه در فقر عدالت و مشتاق آگاهی از شيوع ناامنی غذايی در شمال غربی آرکانزاس است. او بخشی از دادن دایره در مدرسه ابتدایی دو دختر او با حضور در کمک به ارائه مواد غذایی به دانش آموزان نیازمند است.

“تمام آن چیزهایی که کلیک,” او می گوید. “من می دانستم که آنچه که من قرار بود انجام دهد.”

در نتیجه این ایده برای رایگان شربت خانه متولد شد.

این مفهوم نمی تواند ساده تر. کمی شربت خانه می تواند بسیاری از اشکال است اما به طور معمول این یک رایگان-ایستاده کابینه با قفسه و یک درب نصب شده در یک پست. آن را پر از nonperishable مواد غذایی و محصولات بهداشت شخصی. هر کسی می تواند قرار داده تا شربت خانه هر کسی می تواند از شربت خانه و هر کسی می تواند کمک به شربت خانه.

با وامهای کوچک از $250 خانم McClard نصب اول کمی رایگان شربت خانه در محوطه کلیسای خود را در فایت در مارس 2016. همه چیز به سرعت نقل مکان کرد وجود دارد. او ایجاد یک Facebook صفحه برای این پروژه و در عرض چند روز داستان او بود و توسط رسانه های محلی. دو هفته بعد کسی ناشناخته به خانم McClard قرار داده تا یک دوم آشپزخانه در بخش دیگری از شهر است. به زودی یک سوم آشپزخانه ظهور تا 300 مایل دور در آردمر اوکلاهما. در ماه بیش از 100 pantries فنر بود تا در سراسر کشور و مفهوم بین المللی رفته و با کمی شربت خانه گزارش در نیوزیلند.

“من واقعا تا به حال هیچ ایده چگونه به سرعت در آن اتفاق می افتد,” خانم McClard می گوید. “من امیدوار است که مردم را به مفهوم و اجرا با آن و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

یک راه برای بازگشت

امروز صدها نفر از pantries در ایالات متحده و همچنین در کشورهایی مانند کانادا و استرالیا و هلند و تایلند است. خانم McClard برآورد وجود دارد بیش از 3000 pantries در سراسر جهان هر چند تعداد دقیق غیر ممکن است بدانید.

او ویژگی های محبوبیت و گسترش سریع از مینی pantries به تعدادی از عوامل. کمی رایگان کتابخانه ها آغاز شده است که در سال 2009 در ابتدا بسیاری از مردم به مفهوم فضای عمومی که در آن همسایگان ارتباط با, همسایگان به صورت ناشناس و با کمی سازمان است.

“این یک مشکل پروژه برای اجرای” او می گوید: “اما آن را نیز دعوت به مشارکت بدون نیاز به اجرا است. این یک راه آسان برای بسیاری از مردم را به بازگشت به جوامع خود. برای بسیاری از مردم دشوار است برای نوشتن یک بررسی 25 دلار اما هنگامی که آنها پرداخت می شود, آنها ممکن است انتخاب کنید تا اضافی می توانید از لوبیا سبز و قرار دادن آن در کوتاه شربت خانه. که اتفاق می افتد تمام وقت.”

خانم McClard را در آشپزخانه به طور کامل منبع باز است. وجود دارد هیچ برنامه یا ثبت نام ورق. دوستان و اعضای جامعه سهام شربت خانه زمانی که آنها در حال نقل مکان به انجام این کار. دیگر pantries و شبکه های pantries بیشتر سازمان یافته است.

در حالی که او شربت خانه همواره فعال او دیده می شود افزایش بیش از چند ماه گذشته هر دو در چگونه اغلب آن خالی است و در شماره جدید pantries باز در سراسر جهان.

“COVID مردم به دنبال انجام کاری و این چیزی است که مردم می توانند انجام,” او می گوید. “فاصله اجتماعی ساخته شده است بنابراین شما واقعا نمی نیاز به کسی برای کمک به از طریق این فضا. من احساس می کنم این مینی شربت خانه حاضر است.”

“همه ما به یکدیگر نیاز دارند”

گرچن دیویس آغاز یک مینی شربت خانه در کلمبوس, اوهایو در 2018, impelled با میل به ایجاد یک داوطلب فرصت برای او چهار فرزند. در 2 1/2 سال کلمبوس برکت جعبه پروژه گسترش یافته و به 60 مینی pantries پوشش بسیار of central Ohio.

“جسیکا ایده برای قرار دادن یک شربت خانه مواد غذایی برای کمک به کسانی که نیاز دارند – بدون سؤال و بدون ثبت نام, جایی که هر کسی می تواند هر زمان که آن را راحت شد یک ایده فوق العاده” خانم دیویس می گوید. “مردم گاهی تمایلی به درخواست کمک” او می افزاید: با توجه به اینکه مینی pantries شکستن سنتی ارائه دهنده رابطه مشتری-مدل.

مینی pantries در نظر گرفته شده به جای مواد غذایی که به مراتب بزرگتر و باید از این ظرفیت برای خدمت به تعداد بسیار بیشتری از مردم است. پس مینی pantries کوچک هستند آنها نمی توانند سهام کمیت و انواع غذاهایی که در دسترس خواهد بود در یک بانک مواد غذایی و نه محتویات یک مینی آشپزخانه قابل پیش بینی است.

“Minis یک شکاف پر” خانم McClard می گوید و اضافه کرد که بسیاری از مواد غذایی pantries به دریافت کنندگان نیاز به رفتن را از طریق به معنی آزمایش برای تعیین اگر آنها نیازمند هستند به اندازه کافی برای دریافت مزایای. “وجود دارد بسیاری از مردم دچار ناامنی غذایی که نمی تصویب یک آزمون معنی,” خانم McClard می گوید. “مینی کامپیوترها هستند که مردم محل می تواند زمانی که آنها نمی تواند به جای دیگری است.”

“من کمی رایگان Pantries نشسته در کنار منابع سنتی از مواد غذایی می گوید:” مولی هارمون یک آشپز در سیاتل که با استفاده از یک microgrant به ساخت و نصب شش مینی pantries در ماه مارس گذشته. که پروژه پس از ballooned به 74 pantries واقع در شعاع 30 مایل از شهرستان.

“شرایط متفاوت برای هر کس و آنها nonjudgmental راه برای دریافت مواد غذایی” خانم هارمون می گوید. “آنها در حال باز 24/7. هیچ ID مورد نیاز است. این غذا توسط کشورهای همسایه برای همسایه بنابراین احتمال پیدا کردن فرهنگی مربوط به مواد غذایی بیشتر است. و آن را یک anonymous access point بنابراین هر کسی می تواند بیاید و دریافت مواد غذایی است.”

مینی آشپزخانه جنبش به دست آورده احترام بسیار بزرگتر گرسنگی امداد سازمان. برندا شاو رئیس توسعه افسر Lowcountry بانک مواد غذایی در چارلستون کارولینای جنوبی که خدمات 300 آژانس های همکار در یک 9,000 کیلومتر مربع خاک. در سال گذشته بانک مواد غذایی در خدمت بیش از 200 ، 000 نفر و توزیع بیش از 32 میلیون پوند از مواد غذایی است.

“من فکر می کنم [mini pantries] قطعا آدرس نیاز به خصوص برای مواد غذایی اضطراری کمک” خانم شاو می گوید. “اگر کسی نمی تواند به یک بزرگتر شربت خانه و یا به مواد غذایی خود بانک مینی pantries ارائه همسایگان ما در نیاز با غذا بلافاصله که بسیار خوب و محترم و به جاست.”

خانم McClard حفظ یک وب سایت که ارائه می دهد راهنمایی در مورد موضوعاتی مانند ساختمان و محل مینی آشپزخانه و همچنین به عنوان یک نقشه نشان دادن محل بسیاری از pantries. او در روند راه اندازی یک بازار آنلاین است که او انتظار دارد به زندگی بعد از این, تابستان, www.pantrygift.org که پشتیبانی از مینی آشپزخانه جنبش با اجازه دادن به مردم برای ایجاد معافیت مالیاتی کمک های مالی به فردی pantries و یا شربت خانه شبکه و یا به ایجاد کمپین جمع آوری کمک های مردمی.

“اگر آن را فقط من که در جعبه وجود دارد خواهد بود چیزی بیش از یک ژست مهربان به کسی” او می گوید. “طول می کشد تا همه ما به این کار می کنند. آن را تنها با هم است که ما آن را انجام دهد. من به آنها نیاز دارید. همه ما به یکدیگر نیاز دارند.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de