با الیزابت وارن از زنان رای دهندگان بپرسید: “چه در حال حاضر؟’

الیزابت وارن یک انگشت کوچک وعده است که امریکا نمی تواند نگه دارید.

و برای بسیاری از دختران است که ویرانگر است. نه فقط برای آنهایی که در pigtails که ملاقات سناتور وارن در عکاسی از خطوط پیچیده خود را انگشت کوچک در اطراف او و قول داد به این باور است که یک زن می تواند رئیس جمهور شود. اما همچنین برای دختران در لباس کسب و کار – مدیران اجرائی و مادران گفت که دختران خود را “رویای بزرگ” را به عنوان آنها جمع آنها را به تخت. آنها فکر می کردند در اینجا بود که یک نامزد هوشمند پرشور بنابراین صالح که در گذشته آنها را ببینید این رویا به حقیقت می پیوندند.

و سپس آنها نیست.

در عوض آنها را دیدم یک سرایدار به دختر تبدیل دانشگاه هاروارد استاد حقوق خروج از خانه اش در کمبریج ماساچوست به تقریبا-آفتاب بهار و رها کردن از 2020 نژاد قبل از جوانه تا به حال شانس به شکوفه. او برگ دو septuagenarian سفید نر frontrunners و بسیار دور Tulsi Gabbard در یک میدان است که به عنوان متنوع ترین در تاریخ با شش نامزد.

با هیلاری کلینتون آن را قابل فهم بود Warren, حامیان می گویند: او چمدان. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک کارت وحشی. اما می تواند از آن خالص تصادف این زمان است که رای دهندگان رفتن نیست برای هر یک از این شش زنان از جمله کالیفرنیا دادستان کل که بازجویی از برت Kavanaugh دست آورد خود را ملی کردند; موثرترین سناتور دموکرات در کنگره که موفق به کسب 42 مغلوب ساختن پیشی جستن استان ها در وزارت امور خارجه و استاد حقوق دانشگاه هاروارد است که پیش بینی بحران مالی سال 2008 و پس از آن پیشگام تلاش برای محافظت از مصرف کنندگان ؟

پس از آن زن پرسید: این سوال در بسیاری از ذهن مردم چه نقشي آیا شما فکر می کنم جنسیتی در این مسابقه ؟

“اگر شما می گویند, ‘آره وجود تبعیض جنسیتی در این مسابقه” هر کس می گوید: “Whiner!’ “سناتور وارن گفت. “و اگر به شما می گویند, ‘بدون هیچ جنسیتی’ در مورد bazillion زنان فکر می کنم چه سیاره شما زندگی می کنند؟’ “

برخی از 29 کشور در حال حاضر یک زن رهبر. پس از سال 1950 زنان منجر شده 75 کشور جهان است. نه فقط ایالات متحده است.

“این نگرانی واقعی است که مردم می گویند: چرا زحمت ؟ اگر ما زحمت و اگر زنان نمی اجرای آنها می توانید انتخاب. پس از آن هرگز تغییر نمی کند اگر آنها می گوید:” کاتلین Dolan, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ویسکانسین میلواکی. “شاید احساس بد از آن برای چند هفته و پس از آن شاید افرادی که برای حمایت از زنان نامزد خواهد شد و شروع به کار دوباره.”

شهر بوستون عضو شورا میشل وو یک دانشجوی سابق و کمپین کارمند برای سناتور وارن یکی از کسانی که طرفداران این استدلال که مربی او را شکست باید جلوگیری نمی کند ، بلکه ایجاد انگیزه, پرشور, رویایی زنان را اجرا کنند.

“من می دانم که آن را بدتر و فوق العاده دلسرد, اما ما نیاز به ترجمه که خشم و ناامیدی را به حل و فصل به گام می گوید:” خانم وو که یکی از تنها دو زنان در بوستون 13-عضو شورای وقتی او انتخاب شد در سال 2013 و در حال حاضر با نیمی از زنان نمایندگان است. “این فقط یک صندلی هر چهار سال. … بیشتر از زنان در حال خدمت در شوراهای شهر و به عنوان فرمانداران بیشتر است که همچنین تغییرات مورد که ما فکر می کنیم می تواند رئیس جمهور شود.”

کسی که به ‘سرب ما را از پرتگاه’

اما بیشتر سوال دشوار است که یک زن که فقط ریخت و قلب خود را به مدت یک سال کمپین جواب نمیده قبل از رفتن به پناهگاه او است که: حتی اگر بالاتر پرش از روی مانع برای زنان برای روشن شدن مسیر به کاخ سفید است که دلیل اصلی که چرا سناتور وارن کمپین آمد به توقف creaking?

“دلایلی وجود دارد که نامزدها از دست دادن و از دست دادن همه زمان ها می گوید:” استاد Dolan. “هیچ کس به نظر می رسد در Cory Booker و می گوید:” چرا که شکست؟’ “

اما وارن حامیان نیست فکر Cory Booker در حال حاضر و یا سیاسی علوم تحقیقات. آنها بیش از حد غم انگیز است. آنها نیاز به یک لحظه.

در ذهن خود اگر کسی تا به حال طراحی شده کامل لیبرال زن نامزد آن شده اند که الیزابت وارن. پس از وزیر امور خارجه را از دست دادن در سال 2016 سناتور وارن کردم و آنها را در پای خود آنها را متقاعد آن می تواند متفاوت این زمان. او خوشحال جنگجو, بهترین نامزد آنها همیشه می خواهم دیده می شود. اگر هر زنی می خرد که آخرین سقف شیشه ای در سیاست آمریکا, او می تواند.

در حال حاضر آنها در سمت چپ احساس است که هیچ چیز هرگز به اندازه کافی خوب هیچ کاری را تا کنون به کاخ سفید است. یا نه در حالی که آنها هنوز هم در اطراف برای دیدن آن حداقل.

“این باعث می شود من بسیار غم انگیز می گوید:” Mabe Wassell یک ایلینوی رای دهندگان که آمده بودند برای دیدن این سناتور در یک فلورسنت روشن بدنسازی در دونپورت آیووا در سراسر رودخانه می سی سی پی نه دو ماه پیش. “در زمانی که من برای رای دادن [در مارس 17] من به رای دادن برای پایین ترین مخرج مشترک … دو پیر مردان است.”

“من احساس می کنم درد او ممکن است احساس … احساس بودن را رد کرد و زمانی که من می دانم که او می شده اند به عنوان رهبر می گوید:” کارولین یانگ, کره ای-آمریکایی در لکزینگتون ماساچوست. او می گوید: او می تواند مربوط به تبعیض داشتن گذشت بیش برای ریاست جمهوری از محلی غیر انتفاعی به نفع یک فرد سفید. “وجود دارد تعصب در برابر او که من فکر می کنم ناعادلانه است.”

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

Mabe Wassell (l.) و خواهر زاده او جن Pfaff سوار در سراسر رودخانه از ایلینوی به دیدن الیزابت وارن سناتور. صحبت در Davenport, Iowa. “من می خواهم برای دیدن یک رئیس جمهور زن در طول عمر من می گوید:” خانم Wassell.

این فقط در مورد پیشرفت زنان ، آن را در مورد این زمان فوق العاده ای در سیاست آمریکا است.

“بسیاری از ما از جمله خودم احساس باور نکردنی خشم و ناامیدی و غم و اندوه در مورد نتیجه این اولیه می گوید:” دبرا Feldstein آغاز شده که زنان برای Warren, Facebook, گروه دوبله PerSisters. “الیزابت وارن بود که احتمالا یکی از شایسته ترین نامزد ما تا به حال در تاریخ معاصر به رهبری ما را از ورطه ما شده است منجر به توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

‘Electability’ و آخرین سقف شیشه ای

خانم Feldstein زندگی در سانتا کروز کالیفرنیا, شهرستان ساحلی از خوانندگان و بچه های کالج که او خواستار “برنی کشور است.” هواداران خود را بسیار صریح به طوری که او فکر او به تنهایی در انتخاب خود را از خانم وارن. سپس یکی یکی دوستان او زمزمه کرد که آنها هم در واقع ترجیح سناتور ماساچوست اما آنها برنامه ریزی شده به رای دادن برای انتخاب دوم چون آنها در نظر گرفته او unelectable.

پس از بیش از یک دوجین از این گفتگو خانم Feldstein آغاز PerSisters Facebook گروه به همکار وارن حامیان حس جامعه است. فقط در دو هفته آن را به رشد 856 زنان در سراسر کشور است.

اما در نهایت این کافی نیست. سناتور وارن برنده کمتر از 10 درصد از نمایندگان که از سوی دیگر ، برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن هر جمع آوری شده در سه شنبه آینده در سوم در خانه اش در ایالت ماساچوست است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم نمی رای وجدان خود را به خاطر ترس می گوید:” خانم Feldstein یک مشاور برای زنان-رهبری سازمان که می گوید هیچ سوال در ذهن او که یک مرد با سناتور وارن مدارک را تبدیل به نامزد. “وجود دارد که مردم در کشور ما نگه دارید و حتی زنان از آنچه به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند یک رئیس جمهور.”

استاد Dolan نویسنده 2014 کتاب “آیا جنسيت مهم است؟,” می گوید: اگر شما بخواهید مردم چرا آنها نمی مانند سناتور آنها می گویند او hectoring یا متمایل به ریاست مابی. “اینها همان افرادی مانند” آه برنی او را بسیار پرشور’,” او می گوید.

اما او همچنین اشاره می کند که هیلاری کلینتون “که مسلما بيشترين چمدان از هر کاری که برای رئيس جمهور اجرا” هنوز هم 3 میلیون رای بیشتر از رئیس جمهور تهمت و را به عنوان به خوبی در میان دموکرات ها به عنوان او در میان جمهوری خواهان.

وجود دارد بسیاری از عوامل در انتخابات است. جنسیتی است که فقط یکی از آنها او می گوید: با استناد به تحقیقاتی که نشان می دهد که زنان برنده به عنوان اغلب به عنوان مردان زمانی که آنها را اجرا و جنسیتی از نامزدها پخش کمترین نقش را در تعیین رای دهندگان انتخاب کند. اما نیز وجود دارد یک کارت وحشی عامل در این مسابقه است.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکسته است همه چیز در مورد دولت آمریکا و سیاست آمریکا. و او شکسته است انتخابات ریاست جمهوری … به نقطه ای که همه دموکرات ها در مورد مراقبت از ضرب و شتم او می گوید:” استاد Dolan. “دموکرات ها در حال فلج با ترس و آنها به سادگی می خواهید به می دانم که رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما مشکل این است که هیچ کس نمی داند که رفتن به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“آنها می خواستند مطمئن شوید که شرط”

مطمئنا سناتور وارن می تواند راه او pilloried مایکل بلومبرگ در تلویزیون ملی و خواستار آن شدند که او unmuzzle زنان که تا به حال تسلیم آزار و اذیت و تبعیض شکایت علیه او و طرفداران او می گویند.

آنها را سرزنش رسانه ای برای نادیده گرفتن او وجود اینکه کمی چالش به آن استدلال. آنها را سرزنش مردان – چرا نمی توانید آنها را به عنوان روشن به عنوان در اسکاندیناوی? آنها را سرزنش زنان دیگر که آنها می گویند بودند مرعوب کسی که به عنوان قوی به عنوان سناتور وارن. آنها را سرزنش سیاسی محاسبه بیش از رای گیری یکی از وجدان.

“مردم نگه داشته گفت:” من نمی توانم فقط دنبال من قلب من را مجبور به انجام کار درست” می گوید: “کامیل قهوه ای, New Hampshire رای دهندگان. “و درست درگیر کسی دیگری – از آنجا که آنها می خواستند مطمئن شوید که شرط می بندم. این خیلی بد است که مردم فقط نمی تواند رای خود را برای کسی که بهترین نامزد است.”

اما آنها هیچ تاسف در مورد انتخاب خود را. و نه او.

Christa مورد برایانت/کریستین ساینس مانیتور

بریجت Saffold (r.) و Terrance Hollingsworth (l.) میزبانی یک حزب خانه در حیاط خلوت خود را برای الیزابت وارن به خود جلب کرد که 300 نفر در واترلو آیووا در تابستان 2019. در اینجا آنها لذت بردن از یک شب در یک مورد علاقه رستوران محلی در Jan. 28 سال 2020.

و شاید آنها را پیدا کردن آرامش در نشانه هایی از پیشرفت: در شش زنان در حال اجرا برای رئیس جمهور در این سال و آنچه به نظر می رسد به احتمال زیاد به تعداد بی سابقه ای در حال اجرا برای ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا ساختمان در سال 2018 رکورد تعداد انتخاب شد.

“حتی اگر او از نژاد چه او انجام داده است که واقعا زندگی در حال تغییر برای من به خصوص از آنجا که من هرگز درگیر شده است – بلکه مردم در اطراف من می گوید:” بریجت Saffold یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که میزبان اولین خانه برای یک نامزد ریاست جمهوری در سیاه و سفید جامعه واترلو آیووا نقشه کشی 300 نفر برای شنیدن سناتور وارن.

بسیاری از کسانی که مردم تا به حال هرگز قبل از درگیر از جمله بهترین دوست او. خانم Saffold تماشا او را از حاشیه به خط مقدم caucusing برای اولین بار پیدا کردن صدای او و به طور فزاینده ای درگیر در شهرستان سیاست است.

و پس از آن وجود دارد همه کسانی که دختران جوان سناتور الهام گرفته شده مانند کارینا Beltran یک دبیرستان junior در لس آنجلس که کردم این خبر در وسط جامعه شناسی کلاس.

“به محض این که کلاس به پایان رسید و من در توییتر و چشمان من آبکی و دوستان من بودند مانند” آیا شما با رفتن به گریه؟’ و گفتم من نه!'” او می گوید:. او پاره کردن بعد از هر چند. او تا به حال تعداد زیادی به سرمایه گذاری در این مسابقه – و نه فقط سگ پیاده روی پول او اهدا شده به مبارزات انتخاباتی. “من واقعا امیدوارم که من زنده برای اولین رئیس جمهور زن,” او می گوید.

“یکی از سخت ترین بخش این است که تمام کسانی که انگشت کوچک وعده ها و تمام کسانی که دختران کوچک را که در حال رفتن به باید صبر کنید چهار سال بیشتر” سناتور وارن گفت: به دنبال در چنین راهی که دوستان او ممکن است باید از او پرسید که آیا شما با رفتن به گریه ؟ بدون او نیست.

مبارزه است که هنوز هم در.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de