با انتخابات بعد از این سال بیهار سیاست می بیند بوسیله اسباب گردنده

Amit Shah تکرار کرد که Nitish کومار منجر خواهد NDA در بیهار هر چند Nitish به نظر می رسد نگه داشتن گزینه های باز; K اخراج Prashant Kishor بیش دومی ضد شهروندی متمم قانون موضع; Kishor سیگنالینگ برنامه ریزی برای شروع یک انجمن جدید برای افراد جوان برای پیوستن به سیاست و RJD deriding او را به عنوان یک “مدیریت رویداد”; RJD به عصبانیت بیش از ثبات آن اتحاد با کنگره RLSP و ژامبون با هر سه طرف از دست دادن اعتماد به نفس در Tejashwi Yadav توانایی pucture از Nitish-BJP-Paswan ترکیب; حملات مکرر روی شاخص تورم مصرف کننده رهبر Kanhaiya کومار کاروان او به عنوان journies در سراسر کشور; حضور رهبر کنگره شکیل احمد خان و Jiten Ram Manjhi در Kanhaiya را به خوبی با حضور در تظاهرات در سراسر کشور; گزارش کنگره و Kishor باز پشت کانال مذاکرات: یک گردونه جریان است در بیهار اما می توانید آن را تغییر نتایج?

نتایج 2019 Lok سبها انتخابات تا به حال ضربه خرد کردن به UPA. اکنون آشکار است که Tejashwi فاقد پدر خود فرمان بر مسلمان-Yadav رای دهندگان. سه طبقه بر اساس احزاب که hitched واگن خود را به RJD با وعده آوردن در Kushwaha, Musahir و ملاح همچنین رای flattered به فریب. کنگره بود که انتظار می رود را در برخی از طبقه فوقانی و مسلمان رای به برابر هم نا امید.

بیهار وزیر Nitish کومار با Dy سانتی متر Sushil Kumar Modi پس از پرداخت تجلیل و قدردانی به Jannayak Karpoori Thakur در سالگرد مرگ Jannayak Karpoori Thakur در پتنا در روز دوشنبه.عکس توسط-Pramod Sharma

اما همه به خوبی با NDA. تعدادی از BJP رهبران sniped در Nitish حتی خواستار سانتی متر و نمونه کارها برای BJP. آمیت شاه مجبور به دخالت و اطمینان Nitish که خود را در موقعیت از پیش برجسته است که در هیچ خطر است. NDA دولت پس از سال 2017 نیست لذت می برد و رشد و نمو اورا مشخص شده است که از Nitish دوران از سال 2005 تا 2013 به عنوان یک دوره برای احیای بیهار. Nitish ممکن است منقبض شده در درک عمومی و توانا تر است خاموش اما او همچنان سیاسی معما. با شکوه خود را بازیابی پس 2013 شکست مفتضحانه از بیرون کشیدن از NDA علائم او را به عنوان نهایی بازمانده است. اخیرا او مداخله اجازه می دهد تا Kanhaiya کومار حمل با او فوق العاده موفق yatra پس از آن مسدود شده بود در غرب Champaran توسط مقامات محلی ظاهرا در اصرار BJP رهبران.

است Nitish یا سابق خود دست پرورده Prashant Kishor جاسوسی اتحاد با کنگره چپ و دیگر غیر-RJD احزاب مخالف? در میان RJD ضعف هستند سیاسی جدید در فضاهای باز ، خواهد Nitish کومار سالی جلو را به استفاده? او در خلق و خوی برای بیشتر خطرات سیاسی? در حالی که Nitish باقی مانده است عامل تصمیم گیری دوباره, RJD نقاط قوت و ضعف می تواند تعیین کند که چگونه بسیاری از دیگران در غیر BJP طیف فاش کردن کارت های خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im