رئیس بانک فدرال جروم پاول لذت بردم نور لحظه ای در ماه جولای در جلسه کمیته بانکی سنای.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

واشنگتن— جروم پاول وعده داده شده به استفاده از فرش در کاپیتول هیل در مدت کوتاهی پس از او رئیس فدرال رزرو آمریکا دو سال پیش. روابط او ساخته شده است با قانونگذاران و اقتصاد عملکرد جامد که تا کنون کمک عایق بانک مرکزی از رئیس جمهور تهمت حملات.

آقای پاول برگزار شد حدود 140 جلسات با نمایندگان مجلس پس از تبدیل شدن به بانک فدرال ارشد, با توجه به تقویم عمومی از طریق دسامبر در حدود سه بار به عنوان بسیاری از در همان محدوده به عنوان سلف خود.

بسیاری از کسانی که شده اند 30 دقیقه یک در یکی از جلسات با سناتورها و اعضای مجلس در کاپیتول هیل دفاتر هر چند شمارش همچنین شامل شام با گروه های کوچک از قانونگذاران و آدرس خود را در سال گذشته به خانه دموکراتها سالانه عقب نشینی در ویرجینیا. او مجموعه ای به شهادت قبل از بسیاری از آنها در دو سالانه جلسات سه شنبه و چهارشنبه است که طبق قانون موظف می باشند.

قانونگذاران به مصاحبه آقای پاول نمرات بالا خود را برای عدم تمایل به کشیده می شود به یک مرافعه با آقای ترامپ که اغلب chided فدرال رزرو رهبر در توییتر و کسی که می خواهد نرخ بهره پایین تر برای افزایش صادرات با کاهش نسبی ارزش دلار.

“به طور کلی من می خواهم او را به یک کلاس خوب,” بهداشت ، ریچارد شلبی (R. Ala.) گفت: از آقای پاول. “شما نمی تواند بیش از حد دور از سیاست در واشنگتن اما تغذیه تنظیم شده است تا به صورت کاملا مستقل از کنگره و ریاست جمهوری است. پاول ساخته شده مطمئن شوید که فدرال ریزرو است نه سیاسی به خطر بیافتد.”

فدرال رزرو کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه سوالاتی در مورد اقتصاد خواهد شما می خواهید به درخواست جروم پاول? پیوستن به مکالمه زیر.

بانک مرکزی معطوف به یک را بدون حرکت و استقرار در اواخر سال گذشته پس از کاهش نرخ سه بار برای جلوگیری از یک رکود در تولید جهانی و ایالات متحده کسب و کار سرمایه گذاری از ریختن به اقتصاد گسترده تر.

بانک مرکزی روز جمعه گفت در گزارش به کنگره است که خطرات ناشی از ضعیف تر از حد انتظار رشد تا به حال کاهش یافته و در اواخر سال گذشته اما اثرات ممکن است از اثرات coronavirus بیماری همه گیر است که منجر به قرنطينه در چین و محدودیت در سفر هوایی به این کشور در حال حاضر یک خطر جدید به چشم انداز.

برای خیلی از دهه گذشته جمهوری خواهان ابراز نگرانی کرد که فدرال رزرو بود نگه داشتن نرخ بهره بسیار پایین و گسترش آن دارایی نمونه کارها بیش از حد. اما اعضای هر دو طرف در سال های اخیر مصاحبه های بیشتر نشان داد پشتیبانی با تغذیه تصمیمات سال گذشته به کاهش پس از افزایش نرخ آنها به طور پیوسته در سال 2017 و 2018.

خانه رئیس کمیته بودجه جان Yarmuth (D., Ky.) گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط آقای پاول را خلوص در مورد تغذیه مشکل پیش بینی رشد اقتصادی فراتر از دو یا سه سال است. “او لزوما باید تمام پاسخ. که متفاوت از سایر صندلی من شناخته شده,” او گفت:.

آقای Yarmuth یافت بانک مرکزی به رهبر بود “بسیار دوستانه بسیار هوشمند و بسیار فروتن. او خود effacing گفت:” آقای Yarmuth. “شما می توانید بگویید او بسیار انسانی است.”

حين و بعد از بحران مالی 2008 فدرال رزرو رهبران در زمان مواجه قوی انتقاد از نمایندگان ناراضی یا نظارتی شکست و یا در رابطه با فوق العاده آسان سیاست های مستقر برای تحریک رشد. آقای پاول تا حد زیادی اجتناب کسانی که barbs در حال حاضر. مطمئن باشید آقای پاول می تواند لذت بردن از بهتر از روابط اخیر خود پیشینیان به این دلیل که اقتصاد در حال رشد است به طور پیوسته و بیکاری است که در نیم قرن اخیر.

تغذیه مقامات می گویند که آنها در تنظیم سیاست بدون توجه به سیاست های حزبی و یا دستورالعمل از انتخاب رهبران با استناد به یک پژوهش نشان داده است که بهتر است نرخ تورم نتایج برای اقتصاد که در آن بانک مرکزی عمل با استقلال بیشتری از مقننه و مجریه.

تحلیلگران سیاسی می گویند آقای پاول به نظر می رسد درونی درسهایی از دهه گذشته حملات در بانک مرکزی آن را یک اولویت برای توسعه روابط قوی با قانونگذاران در هر دو طرف.

“برای همه تاکید است که تغذیه مقامات و دیگران در محل بانک مرکزی عایق از سیاست فدرال رزرو نیاز به حمایت سیاسی به سیاست های سخت انتخاب” گفت: سارا چسباننده سیاسی-علوم, استاد دانشگاه جورج واشنگتن که نوشته است یک کتاب در مورد تغذیه. “این قطعا گریس سورتمه برای زمانی که شما نیاز به در مورد خود را به نمایندگان مجلس برای هر گونه تصمیم گیری است که تصور می شود دشوار است که قانونگذاران را به شما می شود و کمتر تمایل به حمله به شما است.”

پس او نامزد کار خود را در ماه نوامبر سال 2017 آقای پاول ملاقات به صورت جداگانه حداقل یک بار با 76 از 100 نشسته سناتورهای.

سناتور. پت Toomey (R. Pa.) گفت که او موافق نیست با آقای تهمت تماس بگیرید حتی برای کاهش نرخ بهره و سوال آخر از تغذیه اخیر کاهش نرخ موجه بود. اما او گفت: آقای پاول در حال انجام یک کار خوب توضیح اینکه چرا تغذیه آن تصمیم گیری و تاکید بر چگونه ملاحظات سیاسی نمی بخشی.

او اعتبار آقای پاول با تمایل به گوش دادن به مخالف ، آقای Toomey گفت: او مخالفت با آقای پاول تصمیم به حمایت از بانک مرکزی را توسعه جدید پرداخت تهاتری. دو مرد را dined یا سه بار در نوامبر سال 2018 و در ماه ژوئیه گذشته به گفته آقای پاول عمومی تقویم. “آنها شده ایم اساسی مکالمات” آقای Toomey گفت.

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im