دوباره purposing از ابزار نظارت به عنوان coronavirus مبارزه با فن آوری در حال حاضر یک عمل انجام شده در بسیاری از نقاط جهان. اقتصادی تایمز گزارش داد که دیروز Huawei ارائه کرده است کل دسته گل از برنامه های خود را به دولت هند برای مبارزه با Covid-19. چه راهی بهتر برای Huawei مبارزه با برداشت های منفی در مورد آن لینک کلیک کنید برای دولت چین برای ارضاء خود را با دولت هند. این توطئه از ما حرکات را از طریق خیابان, دوربین, کارت اعتباری ابجو بد و کم مایه و تلفن همراه محل برج مسلما اجازه می دهد تا به صورت موثر تر و سریع تماس با ردیابی از راه سنتی از مصاحبه با بیماران.چین همچنین دارای نرم افزار هشدار به مردم اگر آنها را در تماس نزدیک با کسی که تایید شده یا مشکوک به داشتن ویروس.

جذبه از این راه حل های فن آوری را افزایش می دهد به عنوان مستند حاصل و تلفات اقتصادی شروع به آشکار. آنها ارائه کم هزینه روش برای کنترل گسترش عفونت است. همه دولت هند نیاز به انجام است تا سطح شیب دار تست و زور مردم را به تست و تایید سفارش موارد و اطلاعات تماس خود را به قرنطینه یا گله آنها را به انزوا بخش. طنز از دولت واکشی اطلاعات بیمار یکپارچه اما هنوز clueless در مورد ایجاد زیرساخت های بهداشت روستایی وجود قرار دادن هفت دهه تلاش به آن سخت است از دست ندهید. به عنوان یووال نوح حریری نوشت: در فایننشال تایمز به تازگی آن را حتی ممکن است به یک نقطه که در آن بیماران مجبور به پوشیدن دستبند به نگه داشتن زبانه بر روی آنها در حالی که تمام مخاطبین خود را می تواند پیش بینی و هشدار از طریق تماس جزئیات پرونده, پیام, برج, محل تلفن دقیق محل سکونت و غیره.

البته راه معقول برای مبارزه با سرایت از طریق تقویت بهداشت و درمان و خواستار همکاری شهروندان است. در امضای دور اطلاعات شخصی برخی از کشورها مانند چین پیدا کرده اند آن را آسان تر برای متقاعد کردن شهروندان از دیگران است. این اطلاعات بستر تست را توضیح دهد دستاوردهای بزرگ چین ساخته شده است در حال توسعه هوش مصنوعی و ابزار نظارت. دادگاه عالی هند حکم بالا بردن حریم خصوصی به یک حق اساسی را کلافه به یک میزان به کارگیری از فن آوری های نظارت در هند. کشور نیز باید با احتیاط با تکیه بر قفسه محصولات توسعه یافته توسط کشورهای دیگر. دولت ها اتخاذ تکنولوژی بالا راه حل های بزرگ PR اما هیچ ناهار رایگان وجود دارد. در تضعیف شخصی استقلال, دولت باید قرار نیست حاکمیت ملی در خطر است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im