با coronavirus عصر طلایی برای جهانی بهداشت خطور کرد

سرزنش از آن در رسانه های جریان اصلی و یا سرزنش از آن در رسانه های اجتماعی و یا سرزنش از آن در هر کس که شما می توانید صرف نظر از آنچه شما انجام, حماسه coronavirus است mainstreamed اهمیت جهانی بهداشت عمومی مانند پیش از این هرگز در تاریخ نوع بشر است.

برای اولین بار در طول عمر ما, ما می تواند درک آنچه که آزادی هنوز کاملا رایگان به پرسه زدن در اطراف باز کردن با همکاران بیش از پپ مذاکرات انجام خرید به طور منظم و یا سرگرم کننده زمان و یا رفتن به اماکن مذهبی از کارگاه هر چه ما تصور خدا بود.

برای اولین بار ما دیده می شود بسیاری از بخش های صنعتی تحت تاثیر قرار کشور رفتن به مستندات و دهکده جهانی در جستجوی معنا و وجود است. این بخش که احساس کردند که بهداشت و درمان شد یک محصول و سلامت جامعه می تواند گرفته شده برای اعطا نهاد این ویروس منجر شده است راه به غلغلک دادن نفس انسان و مستقیم صحبت کنید که چرا سرمایه گذاری در بهداشت عمومی مهم است.

این مرا به یاد کتاب توسط دکتر الکسیس کارل, جایی که او به ذکر است که “انسان باقی می ماند یک غریبه در این جهان آفریده.” به درستی ویروس مختل زندگی ما به حدی است که ما را تحت فشار قرار دادند به رسمیت شناختن که ما که هستیم و از کجا آمده ایم.

این ویروس نمی تمایز بین غنی و یا فقیر قدرتمند و نه چندان قدرتمند. آن در امان هیچ کس به سادگی قرار دادن همه در یک سطح بازی زمین و پاکسازی اسطوره یعنی چه سهام ، جالب است که ویروس موافقت کرده است به گسترش خود را در میان بسیاری از ما هل دادن ما را به کم کردن سرعت به منعکس کنیم ارزش ذاتی به عنوان انسان به صرف برخی از زمان در خانه و نیز محدود کردن ما حرکات همیشه در حال اجرا ستون به پست دنبال معنا و وجود شهرت و ثروت است.

برای جهانی بهداشت حرفه ای این است که یک طوفان کامل است که مجموعه تن از عملی فعالیت بیش از نظری لفاظی و بازو-صندلی پژوهش است. آن را هل می دهد هر جامعه سلامت پزشک به کمک خود را کمی بالا بردن مشروع اطلاعات در عصر اطلاعات غلط. به طور فعال در مورد کار پیدا کردن شیوع بررسی و نظارت دقیق و به نفع خود پنهان و به دنبال جنگ. برای ساختن جامعه پذیری, اگر من ممکن است می گویند به عنوان یک هدف بلند پروازانه.

به دیپلماتیک جامعه است که زندگی در یک گنجه نه قدردانی مرزی بهداشت جهانی نگرانی coronavirus پاسخ است که چرا هر سفارت در سراسر جهان باید کارکنان متخصص اپیدمیولوژی و ارتباط با کشورهای همسایه و در سراسر این قاره است.

بله شما در حال خواندن آن را به سمت راست! من پنبه حلاجی شده برای دیپلماسی بشردوستانه به mainstreamed. برای سازمان های غیر دولتی در دیپلماسی به بیشتر درگیر و جلا و برای دولتها به نزدیک تر فروتن و مایل به گوش دادن.

تا چه حد ما به عنوان خودخواه دسته از fellas در یادگیری از یک ویروس تنها زمانی می توانید بگویید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net